من صرف یک هفته پایین جناح راست رسانه سوراخ خرگوش—و مسخ شد آن

منsolated. جدا. گیجی. قطع از جهان واقعی است. آسیب دیده و بهداشت روانی. حتی ترس از زنده ماندن است.

من نه صحبت کردن در مورد کوروناویروس قرنطینه. که خوب با توجه به.

من با اشاره به هفته خودخواسته آزمایش: من شبیه سازی محتوای مصرف یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان. آنچه که آنها به عنوان خوانده شده, من به عنوان خوانده شده. آنچه را که دیده من تماشا.

قبل از اینکه به ساده بودن من در هر چیزی که من تجربه من واجد fides: در طول سه سال گذشته من به نظر می رسد در کابل خبر تقریبا 250 بار از جمله 89 حضور در هر عمده فاکس نیوز نشان می دهد به جز Sean Hannity (که هرگز از من دعوت کرد; تیک تاک), 157 در MSNBC, سی ان ان و دیگران. به حدی وجود دارد که دو حباب من یکی از معدود کسانی که رفت و آمد بین آنها است. در عین حال من می خواستم به طور کامل تجربه خودم را به ببینید که چگونه دیگر 40 درصد زندگی می کنند.

من abided سه قانون ساده.

اول من می تواند نه سازمان دیده بان و نه خواندن هر خروجی اخبار من به طور معمول (به عنوان به خوبی به عنوان توییتر) و نه تکیه بر منابع من را به تحقیق یک موضوع است.

دوم, من تا به حال به صرف حداقل همان مقدار از زمان بلعیدن مطالب که من در غیر این صورت خواهد بود. معنی من نمی تواند به سادگی دیده بان 20 دقیقه از فردا هر روز و آن را یک حسن نیت آزمایش.

سوم من تا به حال به توجه. این سخت بود چرا که من یک عادت وحشتناک از داشتن کابل اخبار در هر اتاق من اتفاق می افتد به در. من در واقع نمی گوش دادن; آن را سفید سر و صدا, din حفظ در سطح من نمی تواند از کلمات اما می توانم بگویم که Wolf Blitzer صدای سیگنال پریشانی.

قوانین به معنای خداحافظی به ان بی سی امروز, سلام Fox & Friends. Adios سی ان ان از وضعیت اتاقملاقات شما خوشبختم فاکس امریکا Newsroom.

اما در حالی که روباه شد نقطه شروع آن را به سادگی در مورد فاکس bingeing. بیشتر و بیشتر تهمت رای دهندگان نمی, بنابراین من نمی.

سی ان ان بود که توسط یکی از جایگزین آمریکا, اخبار, جدیدترین و به طور بالقوه خطرناک ترین (که با همین جونیور بنا به گزارش ها به دنبال خرید آن را برای پدرش پس از انتخابات ریاست جمهوری). در ظهر من به گوش راش Limbaugh در رادیو به جای تماشای Andrea Mitchell. در 3 p. m., من به گوش Sean Hannity رادیویی نشان می دهد به جای, خوب, من, خواب نیمروز.

این همچنین به معنای رفتم سرد ترکیه در نیویورک تایمز, واشنگتن پست, The Daily Beast (بدون جرم), سیاسیو Axios جایگزین کردن آنها را با Daily Caller, دروازه, دانشمند Townhall.com و خرحمالی گزارش.

به طور معمول من کابل-اخبار اعتیاد پایان هر هفته حدود 7 بعد از ظهر توسط آن نقطه من راضی هستم من نمی خواهد دست در چیزی بزرگ و شیفت به سبک کرایه. اما برای این هفته به منظور تجربه کامل اثر محافظه کار, اخبار, اعتیاد, من تا به حال به بیشتر از من نمونه برنامه توسط آبپاش در فاکس وبگاه sluggers’ ردیف Tucker Carlson, Sean Hannity و Laura Ingraham (هر چند تنها یک شب به عنوان یک واحد سه-ساعت block; حتی علم محدود است).

سفر من شروع به جاست به اندازه کافی در 7 صبح روز دوشنبه با فاکس و دوستان. آن به پایان رسید زیر یکشنبه شب در 9 بعد از ظهر با روباه “با هم” شهر-سالن رویداد (با نام مستعار در 120 دقیقه برنامه نویسی پرداخت می شود) شامل مغلوب ساختن پیشی جستن, معاون رئیس جمهور, پنس و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin.

با هر منطقی معیار شواهد از بیماری همه گیر کوروناویروس را تخریب فراوان است و نيست. در عین حال بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و حامیان baselessly چالش اساسی ترین پزشکی واقعیت. برخی حتی ادعا می کنند آن است که در عین حال یکی دیگر از ساخته (با نام مستعار دموکرات) جعل. حقیقت را هر چند ساده است. بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند از COVID-19 تر از عراق و افغانستان و ویتنام جنگ های همراه و نرخ بیکاری بالاتر از آن را تا کنون در کشور ما—هر دو بدون پایانی در چشم.

در حالی که موضوعات مایک فلین پرونده و تارا Reade اتهامات علیه جو بایدن را به دست آورد قابل توجه در هر دو زمان و بی امان تاکید من با تمرکز در درجه اول در coronavirus پوشش برای یک دلیل ساده: در این موضوع تحریف برای اهداف سیاسی باعث شکستگی همراه حزبی خطوط واقعی مرگ و زندگی عواقب.

در زیر من به طور کلی یافته های, با برخی از جزئیات تاری تنها با هذیان.

 • Fox & Friends جالب و موذی وحش. این تفاوت بیشتر از مستقیم آن شکاف زمان رقبا–قطعا شبکه های صبح نشان می دهد که در 7 صبح وید کمرویی به موضوعات سنگین آنها را پوشش نسبتا به طور خلاصه. اما فاکس و دوستان دارای فرمول های مختلف. اولین مهمان همیشه در مصاحبه های خود هر دسته سه تایی از میزبان به آن breezier مکالمه تن. این اجازه می دهد تا بیشتر از این مکالمات برای مدت زمان طولانی تر از امروز و یا صبح بخیر امریکا همیشه وقف. خود را سبک مکالمه تقویت شده است همه چیز در شنیع بودن با یک پوزخند یک نفس بریده بریده و یا برخی از aw-shucks Baby Boomer طنز به عنوان اگر به نشان می دهد “ما نمی تواند نفرت اگر ما در حال لبخند زدن!”
 • فاکس پرداخت همکاران و مهمانان انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین از لحاظ تزریق سولفات به برنامه نویسی. این حیرت انگیز است که چگونه بسیاری از بار هر ساعت سابق آرکانزاس فرماندار مایک هاکبی میآید. در طول آزمایش او به نظر می رسید به نظر می رسد بیشتر از یک میدان خبرنگار اما به دلیل نقش خود را سبکبار توسط مزاحم حقایق او مجاز است به اظهارات یک درجه از اقتدار مورد تاثیر به زندگی انسان در حالی که جامعه بسته است که بیشتر آسیب رساندن و سپس انسان واقعی تلفات.
 • روباه را پوشش نمی دهد حتی یک دقیقه از فرماندار نیویورک اندرو کومو روزانه کنفرانس های مطبوعاتی در طول viewings با وجود اینکه مستقر در شهر نیویورک است. به نظر می رسد عجیب و غریب.
 • از آن آسان است به درک که چرا بسیاری از لحن به راش Limbaugh. او گوش دادن آسان. (هر چند معلوم نیست که چرا او به یک کسب و کار-اندازه چاپگر به عنوان به خوبی به عنوان یک جداگانه دستگاه فتوکپی روی میز پشت سر او.) آنچه به من ایستاده بود که چه افتخاری است که او به مخاطبان خود نیز در حالی که با قاشق تغذیه آنها است. لیبرال ها می گویند من به شما بگویم چه فکر می کنم چه باید مثل من برخی از Pied Piper. اما ما می دانیم که شما لازم نیست من به شما بگویم تهمت بود به شوخی در مورد خوردن مایع سفید کننده. او می داند که شما هرگز نمی خواهد. و من هرگز نیاز به شما برای پیوستن به اعتراض فرماندار Whitmer برگزار شد در 3 p. m. امروز در گوشه ای از اصلی و بلوط است. شما در حال حاضر آن را در تقویم خود را برای امروز در 3 p.m..
 • Sean Hannity را در ساعات پر بیننده نشان می دهد بسیار watchable; Hannity را در طول روز نشان می دهد رادیو غیر قابل تحمل است. در رادیو او صحبت می کند به مراتب کمتر از عجله اما زمانی که او وجود دارد هوا که او را به انجام این کار بدون ترس از اینکه eavesdropped در توسط دشمنان خود را در این راه او خود را در کابل نشان می دهد. کافی است به او اجازه می دهد تا زاج پرواز حتی بیشتر نامطلوب راه از در 9 بعد از ظهر در تلویزیون.
 • فاکس پنجکه airs در 5 بعد از ظهر را نشان می دهد بیشتر آشکار پوچی از این شبکه در حال حاضر شکننده ادعا که قبل از وبگاه برنامه نویسی “،” آن شرکت میزبان جسی Watters’ کلاس مدرسه در سطح تفسیر می کند جانین Pirro شبیه Walter Cronkite. آن را به عنوان اگر همین جونیور داده شد 280,000-شخصیت-حد توییتهایی.
 • در یک تلاش صادقانه باید منصفانه و متعادل: این امر می تواند جالب به مقایسه متن فاکس روز “سخت خبر” پخش برنامه های خود را با مواد مشابه در CNN و MSNBC. این به معنی این نیست به عنوان دفاع از روباه است اما احتمال را تقویت میکند که در آن مشاهدات خود فهرستی از مهمانان انجام بسیاری از کار کثیف در واسطه اطلاعات غلط حتی در اخبار ساعت.
 • در حالی که مواردی وجود دارد CNN و MSNBC میزبان نمایش glimmers از تعصب آن را معمولا همراه با تردید پس از چنگال گناه. شما می توانید تماس بگیرید فاکس نیوز شخصیتهای اما آزمایشی است و نه یکی از آنها. وقاحت خود را تحویل یکنواخت است بالا و پایین صف.
 • خرحمالی گزارش هنگامی که آنلاین town crier از جناح راست حباب در حال حاضر محدودتر در مقایسه با امثال دروازه دانشمند. خرحمالی لینک کلیک کنید برای بسیاری از رسانه های جریان اصلی مانند آسوشیتد پرس و رویترز و به اندازه کافی مغلوب ساختن پیشی جستن-شک و تردید در محتوا که در روز دو من تلقی آن را بر خلاف روح شبیه سازی و در لیست سیاه آن مبادا من افتد پایین سوراخ خرگوش را از حقایق حقیقت و سلامت عقل.
 • دروازه دانشمند است حداقل ظریف از همه آنها (هیچ شاهکار آسان) شروع با عناوین: از “15 سوال برای دکتر Fauci و دکتر Birx قبل از آنها به طور کامل نابود اقتصاد ایالات متحده” به “سی ان ان یک سرطان” به “رابط? جو بایدن گنگ و نامفهوم صحبت می کند.”
 • مایک فلین زمان تصدی به عنوان مشاور امنیت ملی باید به پایان رسید به عنوان یک نتیجه از ربوده شده توسط به اصطلاح “دولت عمیق” از آنجا که شما هرگز می دانم که او خود را از دست داده به عنوان یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن او شلیک (و پسر).
 • بر اساس وفقه سد در رسانه های محافظه کار اکوسیستم شما می خواهم فکر می کنم جو بایدن است نامعتبر که نمی تواند بیدار بماند و نابود کرده است زندگی بیشتر از coronavirus.
 • “اگر شما به دنبال برای بهترین خواب شب در تمام جهان گسترده ای” نگاه هیچ بیشتر از MyPillow.

در حال حاضر یک اعتراف: قبل از آن آغاز شده و حتی من در نظر گرفته شده برای پایان دادن به آزمایش های اولیه صرفا به لفاظی بحث و گفت من می تواند آن را ندارد. به جز روز سه مشخص شد, من می توانم. به چند دلیل من تا به حال در نظر گرفته نشده.

در حالی که سمت چپ می بیند یک جریان ثابت از روباه کلیپ شامل همین جونیور تفکرات و دن richard shaw را صحنه سازی آنچه که ما نمی بینیم که بخش عمده ای از وقت آنها صرف زمان زیادی در همین تلویزیون بی فکر. فاکس بخش پخت و پز. اخبار مشهور. بنابراین تعادل—نه در فاکس یا بقیه—اما موجب از همه ما نشست در کشور ما درست وسط زمین: خنثی کانال های ارائه Law & Order, CSIو ببر پادشاه. حتی قرمز رنگی مشخصه کانال پخش دختران طلایی. آنها به عنوان خوانده شده صفحه شش و مردم درست مثل ما.

نیز وجود دارد برخی از لحظات سرگرم کننده در طول راه:

 • در پایان یک بخش در مورد دموکراتیک نفاق در باور نیست همه شاکیان لنگر گفت: “پس از آن ما خواهد پیوست جیم اردن برای بحث در مورد آخرین فلین وحی.” بله که جیم اردن از “گفته پوشش جنسی-حمله به اتهامات علیه یک OSU تیم دکتر در حالی که او مربی کشتی وجود دارد” شهرت.
 • دروازه دانشمند را “ظالمانه! ایسنا کاهش روابط با الماس و ابریشم” خشم.
 • فقدان کامل از 1-877-قارص-4-بچه های تبلیغات و دلیل به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک جمهوری خواه است.
 • تایید وضعیت خود را به عنوان ویاگرا از جناح راست وب سایت در بین آن faux-بیدار پوشش MeToo جنبش فراخوان روزانه ده ها تن از narcoleptic عناوین مانند: “BARBARA FIALHO سنگ نحیف لباس شنای زنانه دوتکه,” “کیت باک اشک تا INSTAGRAM با تصویر بزرگ” “NINA AGDAL می رود بی انتها” “بلا حدید مشعل اینترنت با نشاط سکس عکس” و “هانا JETER برنده روز با فک انداختن بیکینی, شات.”
 • زمانی که من گفت:, “الکسا, سازمان دیده بان فاکس نیوز” پاسخ او را با “می تواند به شما که تکرار می شود؟” (من فقط تصور این ارز.)

به طور کلی من راه می رفت دور با چهار اصلی یافته.

اول من نمی دانم آنچه که من نمی دانم. حتی با بهره مندی از شروع هفته دانستن آنچه که قرار بود در جهان, من تا به حال هیچ راهی برای دانستن دقیقا همان است که اتفاقات جدید حق را احيا شد glossing بیش از.

دوم وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین مقايسه تعصب به تعصب که حق متکی به اظهارات بی پایه و اساس و دروغ آشکار خود را برای ارائه دیدگاه سیاسی. این واقعا یک نبرد بین تعصبات; این یکی از حقیقت در مقابل نهفته است.

سوم فاکس نیوز در واقع محدودتر در مقایسه با دیگر, بیشتر رسانه های دیجیتال که هرگز veer از مغلوب ساختن پیشی جستن اسکریپت. هرگز. حتی یک بار. و کسانی که رسانه ها را با خوشحالی پس از روباه برای هر درک اندکی به رئیس جمهور.

چهارم OAN–جدیدترین خروجی رسانه ها برای پیوستن به نزاع–خطرناک تر از من معتقد بودم در سال 2018 زمانی که من در توییتی که ظهور آن بود که نمی توان نادیده گرفت. آن را تا حد زیادی باعث ایجاد بیشترین محتوای وب سایت. بین حجم و ثابت تنور آن می توانید به راحتی احساس می کنم مثل یک توقف خرید.

بیش از هر درک رسانه ها تعصب چه اطلاع یک جهان بینی است که شخصی خود را ویروس. می تواند فاکس OAN و روزانه تماس گیرنده در واقع من متقاعد شده ام از هر چیزی ؟ بسیار بعید است. اما اگر شما مستعد به اعتقاد عناصر سرکش در حال اغراق اگر نه آشکار concocting منبع و مرگ از یک بیماری همه گیر و یا انتخابات دخالت یا graft–شما در حال حاضر در حال انجام بخش سخت خود را. برخی از مردم وجود دارد که می توان کاران و برخی که نمی تواند. هنرمندان می توانند بوی این تفاوت آن است که آیا عطر و بوی ساده لوحی و نومیدی و یا اینکه همه بیش از حد مشتاق است. افرادی که این باور است که یک هنرمند باهم به آنها می گوید می خواهم به آن اعتقاد دارند.

به عنوان مقامات رسمی وزارت امور من سفر به 111 کشور جهان است. اضافه کردن یک زن و شوهر از ده بیشتر در خود من. همه کمتر احساس خارجی نسبت به جهان موازی من برای یک هفته.

هنگامی که آن را بیش از من باقی مانده بود با یک فراگیر فکر کردم: اگر کسی به توسعه یک ingestible ضد عفونی کننده من داوطلب برای آزمایش های بالینی.

آن را ممکن است تنها راه برای پاک کردن روح من.

فیلیپ Reines معاون سابق دستیار وزیر امور خارجه & مشاور ارشد هیلاری کلینتون و سخنران مدعو در دانشگاه تافتز است تیش ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>