شما سزاوار به کار در خارج حتی فقط برای یک کمی

در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای استفاده از تمام حیاط خلوت خود را ارائه کرده است. نور خورشید و هوای تازه و آسمان آبی در حال سخت است این روزها اما فراوانی راست خارج backdoor. و در حالی که کار خود را از خانه راه اندازی ممکن است یک چیزی از زیبایی در حال حاضر این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را به سطح بعدی. سعی کنید کار خارج حتی فقط برای کمی. آن را به روز خود را که بسیار بهتر و ارائه شما را با هوای تازه و ایده های تازه است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به گرفتن تمام راه اندازی شده است.

برای داشتن یک مکان راحت برای نشستن

بنفش سلطنتی پشتی صندلی

مهم نیست که چه نوع از صندلی شما نشسته در خارج از این پشتی صندلی خواهد آن را تبدیل به میز و صندلی از رویاهای خود. آن را به ارگونومی به شما کمک نشستن straighter و هر صندلی راحت آن را به عنوان می تواند باشد. به همراه آن می آید با یک پوشش, بنابراین آن را نمی خواهد کثیف وجود دارد.

برای برخی از صلح و آرامش

Sennheiser PXC 550-دوم هدفون

که آیا سر و صدای خیابان و ساخت و ساز و یا سگ پارس سر خود را خاموش سر و صدا لغو هدفون یک ایده عالی برای اگر چیز کمی با صدای بلند وجود دارد. این هدفون از Sennheiser بسیار سبک وزن, بنابراین حتی اگر آن را می شود کمی داغ, شما قادر خواهید بود به آنها را می پوشند به راحتی.

برای متصل ماندن

راک فضا WiFi Extender

شما احتمالا خوب اما فقط در مورد آن را یک ایده خوب را به یک WiFi توسعه دهنده بنابراین شما لازم نیست رها کردن از زوم که جلسه در تصادف. این افزایش خواهد یافت و طیف وسیعی از روتر خود می رسد بنابراین شما می توانید همیشه در ارتباط ماندن حتی در حالی که شما در خارج از منزل.

برای نگه داشتن اشکالات در خلیج

دفع شمع سنبل هندی

من در حال حاضر تحت پوشش در گزش پشه چون من سعی کردم این بدون شمع سنبل هندی. در حال حاضر هر چند پشه ها دور نگه داشته و من قادر به کار با هیچ حواس او را پرت. به جز که یکی از خارش است.

برای حفاظت از آفتاب

Neutrogena کرم های ضد آفتاب

شما قطعا نمی خواهید به نشان می دهد تا برای آینده خود زوم جلسه با gnarly آفتاب سوختگی. نه تنها این کرم های ضد آفتاب کمک به محافظت از شما را از…خورشید… همچنین نفت رایگان بنابراین شما نمی خواهد یا شکستن.

برای خنک ماندن

Vornado Flippi

این مهم است برای خنک ماندن بدون توجه به جایی که شما هستند. این فن های بی سیم, بنابراین شما می توانید آن را در هر کجا و آن را به کمک شبیه سازی خنک نسیم بهار حتی اگر یکی وجود ندارد.

برای خوب و خنک لیوان لیموناد\

Bormolli Rocco پارچ شیشه ای

چه کار خارج شود بدون یک لیوان لیموناد. این پارچ را حفظ خواهد کرد شما جایگزینی شیشه ای خود را دوباره و دوباره به عنوان شما لذت بردن از جدید خود را راه اندازی. در واقع شما ممکن است همیشه نیاز به ترک. شما باید همه چیز شما نیاز دارید در اینجا.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de