سابق اتحادیه اروپا و رئیس کمیسیون اروپا پشت, فرانسه-آلمانی بسته نجات

سابق کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور ژان-کلود یونکر به صحبت کرد DW در مورد اروپا coronavirus پاسخ. او می گوید: وحدت پشت جدید بسته محرک اقتصادی حیاتی است و یا دیگری این اتحادیه می تواند به صورت یک “بحران وجودی.”

ژان-کلود یونکر داده خود پشتیبان گیری به یک مشترک فرانسه و آلمان طرح برای نجات اقتصاد اتحادیه اروپا پس از coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه با دویچه وله در لوکزامبورگ خانه 65 ساله رئیس جمهور سابق کمیسیون اروپا مورد ستایش قرار داد €500 میلیارد دلار ($550 میلیارد دلار) ایده به عنوان “پاسخ درست” و “مطلقا ضروری” اما هشدار داد که عدم توافق از یک توافق به معنی “بسیار جدی بحران وجودی برای اتحادیه اروپا.”

یونکر که در دوره پنج ساله به عنوان کمیسیون را سر به پایان رسید در ماه نوامبر سال گذشته نیز گفت که امیدوار است این اعمال از همبستگی بر روی صفحه نمایش در طول همه گیر خواهد مردم را “بهتر از اروپایی ها.”

نهایی پاسخ باید نزدیک ‘به فرانسه-آلمانی طرح

در پاسخ به COVID-19 اکثر کشورهای اتحادیه اروپا تعطیل اقتصاد خود را برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است. آنها در حال حاضر رو به رکود عمیق پس از کسب و کار و صنایع بسته شد برای چند هفته.

German Chancellor Angela Merkel and French President Emmanuel Macron in a joint video press conference.

آنگلا مرکل و امانوئل پاکسازی در حال لابی کردن کشورهای دیگر برای بازگشت خود برنامه ریزی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در حال لابی کردن بقیه اتحادیه اروپا به طرحی که می بینید اتحادیه اروپا در موضوع بدهی به افزایش €500 میلیارد دلار در بازارهای مالی را به عنوان کمک مالی به مناطق و بخش سخت ترین ضربه COVID-19.

بیشتر بخوانید: ژان-کلود یونکر: یک اروپایی راننده دست پنجه

“من فکر می کنم این پیشنهاد مطرح شده توسط آلمان و فرانسه حق پاسخ” یونکر گفت. “این اجازه می دهد تا اتحادیه اروپا برای پاسخ با همبستگی به خصوص برای اعضا در جنوب اروپا است. این کاملا ضروری است.”

جانشین او به عنوان کمیسیون به رئیس جمهور Ursula von der Leyen است در مواجهه با یک وضعیت دشوار ، ایتالیا و اسپانیا بیشترین تاثیر کشورهای اتحادیه اروپا — در حال پشت این ایده اما دیگر کشورهای عضو مانند اتریش و دانمارک و سوئد هستند و در برابر استدلال اجازه می دهد اتحادیه اروپا در بدهی را برای تقویت اقتصاد و می خواهید پول را به عنوان وام کمک های مالی.

“هر کشور و هر دولت و بعد از آن هر ملی مجلس حق دارد و وظیفه از نزدیک به بررسی این پیشنهاد” بستری یونکر. “اما من می خواهم به فکر می کنم که پاسخ نهایی خواهد شد بسیار نزدیک به آلمان و فرانسه طرح است.”

مردم را بهتر از اروپایی ها پس از بحران

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت: اگر اتحادیه اروپا نمی تواند ایجاد یک صندوق آن را شکست خورده اند.

در مورد خواسته نخست وزیر کوستا, نظرات کمیسیون اروپا گفت که او شنیده بود چنین هشدارهای اما افزود: “اگر ما نمی توانیم جمع اوری حداقل همبستگی برای مقابله با این با هم و ایجاد یک آینده مشترک و سپس اروپا بسیار جدی بحران وجودی.”

اگر صندوق ثابت می کند تفرقه یا منفور, آن می تواند ایجاد فضای سیاسی پوپولیستی و ضد اتحادیه اروپا ، یونکر زمان تصدی به عنوان کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس همزمان با افزایش پوپولیسم در سراسر اروپا است. ضد اتحادیه اروپا احزاب نظرسنجی به طور فزاینده ای به خوبی در کشور و اتحادیه اروپا انتخابات از جمله Matteo Salvini لیگ (Lega) در ایتالیا و جناح راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) در آلمان است. بریتانیا نیز رای به ترک اتحادیه اروپا در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم.

ادامه مطلب: ‘همه گیر پوپولیسم’: آلمان می بیند افزایش در تئوری های توطئه

اما کمیسیون اروپا بر این باور نیست بیشتر مردم تبدیل به ضد اتحادیه اروپا احزاب پس از بحران. “این populists خواهد شد البته با استفاده از این بحران به توضیح دهید که چگونه ما باید سختگیرانه تر کنترل مرز که هر کشور خواهد بود بهتر است در برخورد با بحران به صورت جداگانه,” او گفت:.

“اما من معتقدم که مردم اروپا آموخته اند از این بحران است. آنها آموخته است که یک کشور به تنهایی نمی خواهد ضرب و شتم این بحران است. ما باید به همه بکشد در همان جهت است.”

او افزود که در نتیجه اعمال همبستگی مردم نشان داده اند هر یک از دیگر “خواهد بود که پس از بحران ما از همه مردم بهتر و بهتر کشورهای اروپایی است.”

Jean-Claude Juncker speaking to DW's Bernd Riegert in his garden.

ژان کلود یونکر گفت: DW را Bernd Riegert که مردم ممکن است تبدیل به ‘بهتر از اروپایی ها’

مرز تعطیلی ‘مزخرف’

یونکر کمتر درخشان در ارزیابی خود از داخلی تا مرز تعطیلی در سراسر اتحادیه اروپا با این استدلال که بستن آنها شده است بی اثر در مبارزه با COVID-19.

تماشای اخبار از خانه خود در لوگزامبورگ که در آن او نخست وزیر از سال 1995 تا 2013 قبل از استعفا بیش از یک رسوایی شنود او گفت: این کشور شده بود به خصوص ضربه توسط مرز تعطیلی با آلمان است.

“آن دهها هزار نفر از عبور از مرز مسافران را به بیراهه. آن را بی معنی است” اظهار داشت: کمیسیون اروپا. “آنها بسته مرزهای بدون فکر کردن در مورد افرادی که می خواهم به قربانیان این تصمیم خودسرانه.”

“قطعا آن را نبود یک صفحه نمایش بزرگ از دولتمردی.”

نوع کلمات برای جانشین

یونکر گفت که او خود را صرف مستند کار به طور معمول مصاحبه و که او تا به حال نه “رنج می برد از اصرار به declutter.”

او همچنان مرموز در مورد اینکه آیا بحران ساخته شده او را از دست سیاست و کمیسیون اتحادیه اروپا به سادگی پاسخ او “مربع بسیاری از محافل در طول سال است.”

اما او تا به حال چند نوع کلمات به صورت فعلی کمیسیون جمهور. “من با ایمان کامل در خانم von der Leyen و که او نمی خواهد شکست در تلاش خود را,” او گفت:. “او در حال انجام یک کار خوب است.”

ژان-کلود یونکر صحبت شد به DW بروکسل خبرنگار برند Riegert.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>