‘بازگشت’ در موقع بازگشت: Hitchcockian اضطراب بزرگ داروسازی و پارانویا و Janelle Monáe

You از خواب بیدار و شما نمی شناخت جهان اطراف شما. آن را مانند شما در یک جهان موازی است. شما را درک نمی کنند جای خود را در آن و یا که شما حتی می کنه. هر لحظه به ارمغان می آورد جدید وحی در مورد ماهیت خائنانه از مردم در کنترل سنگدلی کسانی که با پول و قدرت بی احترامی برای کسانی که خدمت می کنند و چگونه آنها را مشاهده فردی به عنوان ناچیز—فقط یک عدد در معادله ریاضی محاسبه خط پایین.

که آشفته و وحشت زده احساس شده است فقط یکی از جنبه های بخانه‘s فصل دوم است که باید با طنین بینندگان مصرف سری در نامشخص ناآشنا و اغلب نگران کننده بار.

این Hitchockian تریلر روانی است که بازگشت به آمازون در روز جمعه به نظر می رسد که یک پالس بر اضطراب ما و شاید بیشتر ما سوء ظن: دولت ما از کنگلومرا و شاید بیشترین بحث برانگیز از دارو.

بر اساس محبوب داستان پادکست های سری مراکز خصوصی درمان تسهیلات به معنای خوش آمدید صفحه اصلی سربازان و reacclimate آنها را به زندگی غیر نظامی. درمان واقعی به مراتب تیره تر از آنچه که فروخته می شود: آن را پاک خاطرات تروما به طوری که سربازان می تواند مستقر کرده.

ما به دنبال سابق بیماران و کارکنان در تاسیسات کارکنان برای تغییرات شرکت توسعه یافته است که یک داروی مورد استفاده در تاسیسات و در فصل دو مرموز شخصیت جدید بازی های برگزار شده توسط آیکون موسیقی-تبدیل-بازیگر Janelle Monáe.

“من از طرفداران بزرگ از پادکست و یک فصل از این مجموعه تا زمانی که من تا به حال این فرصت را به بخشی از این نشان می دهد من گفت:” آره!’ نقل مکان کرد و برنامه من در اطراف” Monáe در بیانیه ای گفت از طریق آمازون است.

اولین فصل بازگشت به خانه در سال 2018 جشن گرفته شد برای بسیاری از چیزها است. برای راه هایی که در آن مشغول گفتگو در مورد PTSD و حافظه است. برای تسخیر روح پادکست بر این اساس بود که در مدت طولانی بدون وقفه صحنه های گفت و گو از این نوع به ندرت در تلویزیون دیده می شود. با آقای ربات‘s Sam Esmail در راس یک بصری بازداشت و بلند پروازانه درام روانی. بیشتر این عناوین ساخته شده برای آن ،

فصل 1 ستاره دار جولیا رابرتز شاید بزرگترین ستاره سینما از نسل او به طور منظم مجموعه تلویزیونی نقش. این یک معامله بسیار بزرگ.

مردم را متوقف نمی صحبت کردن در مورد آن است. رابرتز خواهد شوخی در مورد conspicuousness از انتقال از فیلم—هی تلویزیون های بسیار بزرگ این روزها—و سپس با شیر یا خط کردن که مشهور ستاره فیلم خنده از او. آن را نیز اتفاق افتاده است که او بسیار خوب در این سری که تا به حال بازی دو نسخه از یک آسیب دیده و اشتباه در شخصیت های مختلف در جدول زمانی تحویل 11-صفحه: صحنه های گفت و گو در یک و لنگر یک هرج و مرج شدید و هیجان انگیز با یک دلخراش بشریت است.

سری نیز کاملا به پایان رسیده است و ارتفاع ستاره برک آوت استفان جیمز به مرد منجر آینده زمانی که این بازیگر که با بازی در یک کهنه سرباز ارتش در مرکز درمان نیز تصرف زمانه با نقش بازیگران در بری جنکینز’ بحرانی عزیزم اگر بیل استریت می تواند صحبت کنید.

این بار Monáe است غیر منتظره عظیم به عنوان سرب در کنار Hong Chau, که, کوچک, قوس و محوری صحنه در این فصل یکی از برجسته دمیده شده است به یک شرکت نقش بازیگران در فصل دو. با جیمز نور افکن در حال آمدن است که این بازیگر که کار قابل توجهی در پروژه های مانند کوچک سازی, برای همیشه لطفا برایو نگهبانان به دست آورده است با بیحوصلگی حرف زدن مهم اعلامیه آماده است برای یک برک آوت حاضر است.

اضافه کردن صحنه سرقت از Joan Cusack and Chris Cooper مخلوط و فصل دو جامد بازگشت به خانه‘s status به عنوان یکی از مهمترین excitingly بازیگران نشان می دهد تلویزیون.

با توجه به اینکه چلیپا فصل وجود دارد در حالت مبهوت سردرگمی—چه جهنم است که در اینجا رفتن ؟ این افراد چه کسانی هستند?—این کمک می کند تا زمانی که “این مردم” هستند که توسط امثال Janelle Monáe Hong Chau و استفان جیمز.

چه کسی ژاکلین?

Monáe ریخته گری تعجب برانگیز بود و حتی به کسانی که در نشان می دهد.

آن را پیچیده و در یک بیت از یک خروج برای خواننده که قبلی اعتبارات اقدام عبارتند از: حمایت از نقش چهره های پنهان, مهتابو هریت.

او از خواب بیدار در یک قایق پارویی در وسط یک دریاچه است. او را به یاد داشته باشید که چگونه او وجود دارد و یا برای او ترسناک که او است. او برای فرار کمک کند و در زمان مقتضی می یابد یک کارت شناسایی است که می گوید او یک جانباز به نام ژاکلین و همچنین یک عکس از او با یک گروه از سربازان با X مشخص شده بیش از چهره خود را ساخت او مشکوک او را در حال شکار.

به عنوان فصل هفت قسمت گشودن بیشتر موارد جزئی منجر به هویت واقعی و اتصالات James’ شخصیت والتر کروز یک آلوم از بازگشت از مرکز درمان که هیچ حافظه از بودن وجود دارد و Chau شخصیت آدری معبد که دریافت یک ارتقاء بزرگ در Geist.

آشکار هر چیز دیگری در مورد آن دسته از اتصالات است که عمده اسپویلر. اما Chau می گوید روزانه وحش با خنده گفت: “من در بحث کلی در مورد چگونگی دانلود Janelle Monáe است.”

Monáe صرف یک حرفه ای بررسی فعل و انفعال از تناقضات—اندیشه و روح اهمیت و بی معنایی جنسیتی و جنسی باینری نشاط از نوستالژی برای گذشته و طراوت و چالاکی از یک آفریقایی-اینده انقلاب و نقش آنها در ایجاد انسان به طور خاص خودش.

بازگشت به بررسی تکنولوژی توطئه و ناکجاآباد در ارتباط با یک واقعیت جدید است. Monáe محروم است از ترشح لباس و تند و تلخ stagecraft برای نقش خود را, اما این تم مناسب چگونه ما را بشناسند شخصیت او کاملا.

که او را برای حکومت انتخاب شگفت آور برای یک نمایش مثل بازگشت به خانه است بخشی از دلیل او می خواست به انجام آن است. “که من پیدا آزادی” Monáe گفت: نیویورک تایمز. “بدون توجه به جایی که شما قرار داده و من قصد دارم به شکل از چگونه برای زنده ماندن در آن محیط زیست است.”

Chau دیده بود و دوست داشت Monáe در حمایت از نقش چهره های پنهان و مهتاب. “اما من نمی دانم اگر آنها واقعا نشان داد که او می تواند یک انتخاب واضح برای این نقش در بازگشت از” او می گوید. “او را در همه کسی که من فکر می کنم خواهد بود در نمونه لیست نظر که studios خواهد آمد تا با این.”

اما این طراوت را به بازدید از یک واقعیت که در آن Janelle Monáe جدید جولیا رابرتز. به عنوان تهیه کننده اجرایی سری رابرتز محوری بود در مصاحبه ستاره در فصل دو شخصا تایید انتخاب. “من واقعا تحت تاثیر قرار چگونه زیرک عملکرد او است” که برنده اسکار گفت. “این نوع از نشان دادن است نه برای ضعف قلب و حجم کار بسیار نیرومند است. من می دانم که دست اول.”

“وجود دارد برخی از ویژگی های و یا فرض که شما در مورد یک ستاره پاپ چرا که شما آنها را در این افسانه لباس” Chau می گوید. “مرحله او را نشان می دهد آنقدر وحشی و شخصیت خیلی حساس است که در آن فقط این است که بسیار بسیار برای من تعجب آور بود.”

اولین بار دو نوازندگان ملاقات کرد زمانی بود که آنها در آمد برای کمد لباس و اتصالات. پس از آن آنها تا به حال ناهار با هم در تولید ،

یکی از چیزهایی که من به یاد داشته باشید [Janelle Monáe] گفته شد فقط احساس یک احساس مسئولیت در نظر گرفتن نقش شبیه به این دلیل آن نمی آید در اطراف اغلب برای افرادی مانند ما. و من می دانستم که آنچه که او به معنای آن است. این یک مکالمه من با co-stars.

Hong Chau

“یکی از چیزهایی که من به او گفته بود فقط احساس یک احساس مسئولیت در نظر گرفتن نقش شبیه به این دلیل آن نمی آید در اطراف اغلب برای افرادی مثل ما” Chau می گوید. “و من می دانستم که آنچه که او به معنای آن است. این یک مکالمه من با co-stars.”

Monáe گفت: به همان اندازه هم گفتن غرور نمایشگاه “من می بینم بسیاری از بازیگران بزرگ این بازی [نقش]. اما من دوست دارم این واقعیت است که من و که من به ارمغان می آورد که به جدول.” او گفت که او مورد مطالعه قرار پلیسی که در اطراف مرکز حافظه مانند یادگاری و هویت بورن برای این نقش آماده و همچنین چندین اجرای برنامه از کری واشنگتن برای الهام.

نادر یک مصاحبه وضعیت شبیه به این از دست رفته نیست در جیمز: جایزه-نامزد دریافت جایزه پرستیژ درام که یک عنصر بسیار مهم در جولیا رابرتز حرفه ای باز گشت در حال حاضر شمارش سه نفر از رنگ به عنوان اصلی آن ستاره.

“من فکر می کنم این یک چیز زیبا است که این شخصیت ها واقعا می تواند مانند نگاه کسی, اما آنها مانند یک Stephan یک Janelle و یک هنگ,” او می گوید.

او به یاد می آورد که پس از فصل اول, سیاه جانبازان آمد تا به او و صحبت در مورد آنچه در آن به معنای دیدن داستان reacclimation روند گفت: از طریق کسی که به نظر می رسد مانند او. “این بسیار بسیار بسیار قدرتمند چیزی که من فکر می کنم که ما قادر به انجام با این نمایش به ضربه نیست و هر کسی بر سر با این ایده از مسابقه. شما می دانید برای قرار دادن این شخصیت این افراد از رنگ در این نقش و نه یک معامله بزرگ از آن.”

که آدری?

برای کسانی که تا به حال شده است طرفداران Hong Chau کار در پروژه های مانند کوچککه به ثمر رساند او در گلدن گلوب و انجمن بازیگران از صفحه نامزدی آن خطر ناک برای دیدن بازیگر در یک buzzy سری درام که ستاره دار جولیا رابرتز. اما پس از آن او را صرف بیشتر از فصل نمایش تنها به صورت پراکنده در پس زمینه و در مبادلات با Bobby Cannavale, شخصیت, Colin در بیش از-خود-سر اجرایی برای آنها او یک منشی به نام آدری معبد.

لحظه های کوچک ساخته شده است تا به تک و به یاد ماندنی در صحنه آخر که در آن آدری مانت قدرت حرکت به تباهی کالین حرفه ای و کنترل بحث بازگشت از پروژه. هنوز هم وجود دارد یک jilted احساس. که بود ؟

“من قطعا نمی ثبت نام فقط به Bobby Cannavale, منشی,” Chau می خندد.

قبل از او پیوست سری سازندگان آن به او توضیح داد که در حالی که او را در درجه اول در پس زمینه از فصل یک, او نباید تبدیل شده است. حداقل حضور هدفمند. آنها می خواستند به تعجب بینندگان با صحنه آخر و پس از آن با نقش بازیگران در این فصل دو روایت است.

این بدان معناست که Chau یکی از اولین مردم کلود به فصل-دو طرح. آدری عصبی هدایت موقعیت جدید خود از قدرت و انجام کنترل خسارت در اشتباه وحشتناک ساخته شده با حافظه مواد مخدر که Geist شرکت استفاده می شود برای درمان جانبازان PTSD و آمادگی آنها را برای بازگشت به جنگ.

من فکر می کنم این یک چیز زیبا است که این شخصیت ها واقعا می تواند مانند نگاه کسی, اما آنها مانند یک Stephan یک Janelle و هنگ.

استفان جیمز

وجود دارد جالب unmissable شباهت به شخصیت او با بازی در HBO را مراقبان در پاییز گذشته. بانوی Trieu بود با اعتماد به نفس مبهم میلیاردر با ثروت و قدرت علمی برای رسیدن به کنترل اجتماعی. در میان محوری اختراع شد یک حافظه مواد مخدر است که در حالی که های مختلف در نرم افزار از یکی در مرکز از بازگشت به خانهبود به همین خطرناک است و در نهایت نابکار—sci-fi آژیر هشدار در برابر قرار دادن اعتماد در داروسازی به دستکاری حافظه است.

“بزرگ وجود دارد, سنگین, تم مورد, شرکت, اعتماد سازمانی, اعتماد, علم و تکنولوژی در مقابل بشریت” Chau می گوید. “وجود دارد یک تغییر بزرگ برای من در نظر داشتن رفتن از بانوی Trieu به آدری معبد به دلیل بانو Trieu بود این واقعا بی رحمانه و اعتماد به نفس و کوشا شخصیت در مراقبان. و سپس تغییر به بازگشت به خانهکه در آن همه ناگهان من خودم نیاز به بازی یک هواپیماهای بدون سرنشین شرکت یک فرد که بسیار منفعل طبیعت و ملایم است و بسیاری از شک است و به دنبال کسی برای هدایت او.”

“من هم کمی آویزان بر شخصیت آدری از اصلی پادکست که بسیار متفاوت بود” او اضافه می کند. “او عجول و بی پروا بود و متمایل به ریاست مابی و صحبت بسیار بد راهی است که من فکر کردم واقعا سرگرم کننده بود. من فکر کردم شاید این خواهد بود که این جهت است که شخصیت را در فصل دو به خصوص با راه که همه چیز به پایان رسید در یک فصل. من فکر کردم ما بودند رفتن به ادامه مراجعه کنید آدری معبد فقط سفت سر. اما که بود که چنین نیست.”

که والتر?

فصل یکی از مراجعت به وطن یامحل تحصیل به پایان رسید و با یکی از کسانی که بزرگ لحظات آخر رسیده برای تفسیر.

ما یاد بگیرند که درمانگر توسط رابرتز, هایدی دیدم نوشتن بر روی دیوار کار برای تغییرات در بازگشت از تسهیلات. او تا به حال طراحی و توسعه یک رابطه نزدیک با جیمز’ والتر کروز و نمی خواهم او را به بازگشت به وظیفه فعال است. بنابراین او overdosed او در Geist حافظه مواد مخدر و همین به خودش, به طوری که نه می توانست خاطره از آنچه رخ داده در مراجعت به وطن یامحل تحصیل و یا روابط خود را.

فصل اصلی arc دنبال هایدی او به عنوان به آرامی به یاد, در, وحشت, چه, او تا به حال شده است بخشی از. آن به پایان رسید و با او به دنبال والتر به مطمئن شوید که او است که هنوز هم خوب است. او در بر داشت او را در یک شهر از راه دور در یک رستوران. آنها به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی با هم با او اعتقاد خود را به فقط یک نوع ، راضی است که او نمی به یاد داشته باشید او اجازه دهید او را ترک تنها به اطلاع زمانی که او رفته بود که او tidied تا نقره در محل خود تنظیم—فقط به عنوان او را به مسخره او را زمانی که آنها با هم بودند در بازگشت به خانه.

این بود راه خود را از گفتن او به یاد او ؟ بود آن را ناخودآگاه به یاد ارتباط خود را حتی اگر او نمی دانستم آن ؟ و یا آن را فقط بیان یک OCD کنه ؟

به دنبال بر روی آن در حال حاضر جیمز حل و فصل در یک نسخه از گزینه دو.

“اگر من کاملا با شما صادق من هرگز نفهمیدم چه شد که در حال حاضر” او می گوید. “من بعد از نگاه کردن به آن, من فکر کردم که ساده ترین راه من می تواند توصیف آن لحظه است که وجود دارد” چیزی در مورد والتر و هایدی ارواح که اتصال در آن لحظه که او به رسمیت می شناسد در مورد روح او است. به هر دلیلی که باعث شد که حرکت می کند. من فکر نمی کنم او واقعا به طور کامل درک که او بود.”

او در ابتدا امضا برای یک فصل نشان می دهد همراه با رابرتز. زمانی که صحبت از فصل دو شروع شده که رابرتز بود به نظر می رسد در او مطمئن بود اگر او می تواند به پشت یا نه. او می دانست که وجود دارد به پایان می رسد شل در نظر والتر نه به خاطر سپردن آنچه رفت در بازگشت به اکتشاف. اما روشن نیست در صورتی که می تواند بخشی از مسیر روایت که قرار بود در.

تیم خلاق به ارمغان آورد او را در اوایل در مراحل قبل از هر کسی ریخته بود به او نشان می دهد “یک هیئت gibberish” او می خندد. آن را به طور گسترده مشخص شده که چگونه والتر arc خواهد فاکتور به داستان جدید.

که نشان می دهد تمدید شد طبیعی فکر خواهد بود به ارائه پاسخ در مورد آنچه والتر واقعا به یاد داشت که در تعامل با هایدی. اما رابرتز نیست برای رفتن به عقب و نه هایدی. Pivoting به تمرکز بر روی آدری که بازی یک نقش کوچک در اول فصل بود و باهوش در چه غیر منتظره بود—چیزی جیمز تحت تاثیر قرار گرفته بود, حتی اگر آن را به معنای اندازه پایین نقش خود را هنگامی که والتر می کند و مجددا این روایت است. (ما نمی خواهد از بین بردن چگونه است.)

“نگاه من بدیهی است که لذت می برد یکی دیگر از چند ماه با جولیا به فصل دوم,” او می گوید. “اما زمانی که من تن به تن این مفهوم برای فصل دو من فقط فکر کردم این درخشان بود.”

و هنگامی که آن را به یک صحنه شریک به جای جولیا رابرتز داشتن آن بود Janelle Monáe ain’t بیش از حد نخ نما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>