‘نمایش’ به Matt Lauer: فقط خفه شو در حال حاضر!

میزبان نمایش لگد جمعه صبح پخش پاره به Matt Lauer که دوباره پدید آمده در این هفته به باش رونان فارو را گزارش اتهامات تجاوز به عنف در برابر خوار سابق امروز میزبان نشان می دهد.

زیر نیویورک تایمز مقاله نویس بن اسمیت مقاله اخیر مورد نقد Farrow کار Mediaite منتشر شده نزدیک به 5000 کلمه ستون از Lauer انکار اتهام سوء رفتار جنسی و متهم Farrow از درهم و برهم گزارش. فارو در پاسخ به این قطعه گفت: Lauer “اشتباه است” و این که او در کتاب “کامل گزارش و واقعیت-بررسی از جمله با Matt Lauer خود را.”

مشاهده شرکت میزبان آفتابی Hostin jabbed در Mediaite—تاسیس با او همکار ABC اخبار ارشد حقوقی تحلیلگر دن آبرامز—برای ارائه یک پلت فرم به سابق NBC لنگر و ادعا متجاوز. (افشای: این نویسنده مشغول به کار در Mediaite از سپتامبر. 2016 تا آوریل سال 2018 است.)

“من واقعا تعجب کردم که Mediaite خواهد در واقع انتشار این op-ed” Hostin اعلام کرد. “خط پایین این است که رونان فارو یک برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار و Matt Lauer در این نقطه است که خوار روزنامه نگار که معتبر متهم به تجاوز به عنف.”

Hostin در ادامه می گویند او در بر داشت آن را “غنی که Matt Lauer است مصاحبه با دوست پسر سابق زن است که معتبر متهم او را از تجاوز و خواستار آن روزنامه نگاری و روزنامه نگاری تحقیقی که در آن.”

پس از Hostin گفت که Lauer به وضوح “است تبر به سخت کار کردن” و “نمی خود را هر نعمت” با رفتن پس از Farrow محافظه کار شرکت میزبان مگان مک کین در زمان باتوم و با آن زد.

“من بیش از حد بود و فقط به عنوان تعجب آفتابی است که هر کسی که چاپ هر چیزی توسط مت ‘تجاوز به عنف را فشار دهید و در دفتر خود’—Matt Lauer” او بانگ زد. “من اهمیتی نمی دهند چه هر چیزی که به می گویند. او متهم شده است معتبر چندین بار تجاوز جنسی علیه زنان متعدد.”

(مک کین بود ارجاع گزارش که Lauer تا به حال یک دکمه است که خود را قفل شده NBC دفتر درب از داخل است. با توجه به NBC تیم حقوقی و پس از آن گزارش های دکمه در سوال یک ویژگی مشترک و اجازه مستاجر به بستن درب باز بدون ترک میز کار خود را. این دکمه گزارش اجازه نمی دهد برای مستاجر به قفل کردن درب از داخل است.)

“رونان فارو یک برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار و او کسی—من امیدوارم که من صحبت می کنند و این نشان می دهد و بسیاری از زنان در این صنعت — او ساخته شده است که کار ما امن تر” مک کین ادامه داد. “من می دانم که در این صنعت است که یک مدیر اجرایی در هر شرکت می تواند به من می آیند و می گویند هی Meghan اگر شما می خواهید یک کار شما باید انجام دهید X جنسی. که نمی خواهد پرواز زمانی که شما کسی مانند رونان فارو در اطراف.”

مک کین پس از آن رفتن به wildly حدس و گمان است که اسمیت منتشر ستون خود در Farrow چون خبرنگار تحقیقی ممکن است کار بر روی یک منفی داستان در مورد نیویورک تایمزاسمیت کارفرما.

“من با خواندن این مقاله و من فقط فکر می کنم زمان این ماهی بسیار” او اظهار داشت. “منظورم این است که ما در وسط یک جهانی همه گیر. من می خواهم به دانستن آنچه که مقاله رونان فارو مشغول به کار بود که به نظر می رسد به تهدید بسیاری از مردم در رسانه ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>