مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران در حال حاضر یک نسکار تیم. اما که بودجه آن ؟

سیاست را آغاز کرده است رنگ آمیزی تقریبا در هر جنبه از coronavirus بیماری همه گیر. و هنگامی که نسکار رسما ری استارت این هفته تبدیل شدن به اولین عمده ایالات متحده ورزشی لیگ به بازگشت از یک بیماری همه گیر ناشی از وقفه آن خواهد بود.

ظاهر شدن در مسابقه هفته آینده در شارلوت خواهد بود یک تیم که هدف به نظر می رسد در یک بار به مورد گرفتن پرچم شطرنجی و تقویت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس. و هر چند شعار در کنار ماشین به نظر می رسد نسبتا خوش خیم—مغلوب ساختن پیشی جستن 2020—منابع مالی در پشت این عملیات ممکن است.

این شرکت در پشت تلاش طرفداران مسابقه برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 LLC اجرا توسط یک فلوریدا تجاری خلبان به نام هنک فولی که تیمی با راننده نسکار تیم Viens به صدا کردن رئیس جمهور نام و تماس خود را برای انتخاب مجدد. و در انتظار شارلوت نژاد Viens و فولی نیز ساخت دور در رسانه های محافظه کار به اعتیاد به مواد مخدره تیم خود نسکار بازگشت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>