شرکت کارگیل را در آمریکای شمالی پروتئین شرکای کسب و کار با سازمان های غیر انتفاعی برای اطمینان از کانادا انعطاف پذیری در میان COVID-19

شرکت کارگیل در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی و غیر دولتی همکاران در سراسر جهان برای کمک به نشانی امنیت غذایی و سلامت و ایمنی نیاز و کشاورزی و صنعت چالش ها به سهولت تاثیر COVID-19. این شرکت متعهد 35 میلیون دلار تا به امروز برای COVID-19 تسکین و بهبود تلاش از طریق مشارکت, کمک, بودجه, محصول, کمک های مالی و کارمند دادن. علاوه بر سهم شرکت کارگیل اهدا کرده است بیش از 3 میلیون پوند از غذا به قفسه مواد غذایی و گرسنگی تلاش های امدادی. پاسخ این است که هدایت یک تعهد نسبت به تغذیه جهان در امن و مسئول و پایدار.

“ما با فروتنی به کار در کنار افرادی که تلاش های خستگی ناپذیر هر روز نگه داشتن مواد غذایی در جدول گفت:” جان نش رئيس جمهور از شرکت کارگیل پروتئین – شمال امریکا است. “شرکت کارگیل است که با تمرکز بر حمایت از کارکنان و جوامع محلی – به خصوص کسانی که بیشتر تحت تاثیر ناامنی غذایی در این بیماری همه گیر. ما در حال کار با تولید کنندگان برای حفظ اقتصاد کشاورزی در حال حرکت و به اشتراک کانادا جوامع است. ما کارکنان و همچنین به عنوان تولید کننده های ما شرکای ما قدردانی عمیق.”

همکاری برای نفر اول قرار داده

شرکت کارگیل همکاری با کانادا Cattleman بنیاد در موسس سطح به حمایت کانادا تولید کنندگان. علاوه بر این شرکت ساخته شده است که کمک به سازمان ارائه پشتیبانی اضطراری به کانادایی ها از جمله به بانک های مواد غذایی کانادا, برداشت دوم, کانادا و صبحانه باشگاه های کانادا.

محلی شرکت کارگیل پروتئین تیم نیز کمک کرده اند به ارائه بیش از دو میلیون وعده های غذایی برای کانادایی ها از طریق مواد غذایی ما همکاران بانک در سراسر کشور است. در کبک شرکت کارگیل اهدا 20,000 کیلوگرم گوشت به جداول د سرآشپزها’ “Les غذاهای Solidaires” پروژه. این پروژه به هدف بسیج صنایع غذایی و سرآشپزها کبک به تولید بیش از 800,000 وعده های غذایی برای افرادی که نیاز به طی و بعد از COVID-19 بحران است. وعده های غذایی هستند که prepped در آشپزخانه های تجاری در سراسر استان و تحویل به مواد غذایی بانک ها و سازمان ها است که بخشی از مواد غذایی بانک ها, Quebec.

اولویت ایمنی کارکنان

شرکت کارگیل متعهد به قرار دادن مردم و همچنان به حفظ امکانات آن عامل در هر نقطه آن را بی خطر است برای انجام این کار با توجه به سلامت و محل کار مقامات. این تضمین می کند یک بازار قابل اعتماد برای تولید کنندگان و ارائه خدمات ضروری از قرار دادن مواد غذایی در خانواده جداول.

برای حمایت از سلامت کارکنان و ایمنی شرکت کارگیل اتخاذ اقدامات اضافی در تمام پروتئین امکانات از جمله تست دما, توزیع ماسک صورت برای کارکنان روزانه مصرف فوق العاده تمیز و بهداشتی اقدامات و حمایت های اجتماعی فاصله با تلاش اعم از مبهوت می شکند و تغییر و انعطاف پذیری برای نصب و راه اندازی موانع بین ایستگاه های کاری. در طول این فرایند شرکت کارگیل کار کرده است در کنار منطقه ای به مقامات دولتی و مقامات بهداشتی برای اطمینان از تصمیم گیری ساخته شده و هماهنگ با دولت را بیشتر COVID-19 پاسخ.

شرکت کارگیل نیز شناخت خستگی ناپذیر سهم ما خط مقدم کارکنان با انگیزه پرداخت و پاداش در طول بیماری همه گیر.

در مورد شرکت کارگیل

شرکت کارگیل را 160,000 کارکنان در سراسر 70 کشور کار خستگی ناپذیر برای رسیدن به هدف ما از تغذیه جهان در امن و مسئول و پایدار. هر روز ما ارتباط کشاورزان با بازار مشتریان با مواد تشکیل دهنده و مردم و حیوانات با مواد غذایی آنها نیاز به رشد. ما ترکیب 154 سال تجربه با فن آوری های جدید و بینش به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای مواد غذایی, کشاورزی, مالی و صنعتی به مشتریان در بیش از 125 کشور جهان است. Side-by-Side ما در حال ایجاد یک قوی تر و آینده ای پایدار برای کشاورزی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de