پکن می گوید ما فشار چین به آستانه یک جنگ سرد جدید’

که تف بر COVID-19 شیوع است افزایش دیرینه تنش بین واشنگتن و پکن است. چین وزیر امور خارجه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده بیش از حد بسیاری از دروغ در مورد نیروگاه های آسیایی.

چینی دولت عضو شورا وانگ یی گفت چین و آمریکا خواهد سود بیشتری از همکاری و همزیستی مسالمت آمیز از خصومت و تقابل است.

در جریان کنفرانس خبری با وزیر امور خارجه چین خواست ما برای جلوگیری از اتلاف وقت و شروع به هماهنگی در سیاست های کلان خود را برای مربوطه اقتصاد و همچنین اقتصاد جهانی است. وانگ گفت چین آماده به کار همراه با ما در روح احترام متقابل و ارتباط است.

این دیپلمات همچنین چندین jabs در واشنگتن گفتن به خبرنگاران گفت که تهمت به دولت خدشه دار کردن روابط با پکن با آنچه در آن خواستار یک کمپین اسمیر.

“گذشته از ویرانی ناشی از رمان coronavirus نیز وجود دارد, سیاسی, ویروس, پخش كردن, از طریق ما” وانگ گفت. “این سیاسی ویروس است که استفاده از هر فرصتی برای حمله و لام چین است. برخی از سیاستمداران به طور کامل نادیده گرفتن حقایق اساسی و ساخته شده بیش از حد بسیاری نهفته است با هدف قرار دادن چین و رسم بیش از حد بسیاری از توطئه” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: آیا آمریکا و چین coronavirus بازی سرزنش را تهدید می کند تحقیقات علمی?

“جنگ سرد جدید ‘

دیرینه تنش بین دولت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رییس جمهوری
داعش را بدتر کرده اند در هفته های اخیر بیش از coronavirus همه گیر و چین پیشنهاد اخیر برای تحمیل امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ که وانگ گفت: باید تحمیل شود “بدون کوچکترین تاخیر.”

حل نشده متحده-چین تجارت تف و پشتیبانی واشنگتن از تایوان در حال حاضر تضعیف همکاری بین این دو است.

“در آن آمده است به ما توجه است که برخی از نیروهای سیاسی در ایالات متحده در حال گرفتن چین-روابط آمریکا و گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید,” فرانسه به نقل از خبرگزاری وانگ عنوان کرد و گفت. این دیپلمات نیست شناسایی آنچه که “نیروهای” او با اشاره به.

ادامه مطلب: پیشنهاد چین امنیتی قانون: حکم اعدام برای هنگ کنگ?

چین ‘باز’ به تلاش های بین المللی برای کشف ویروس منبع

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا و وزیر خارجه مایک Pompeo را متهم به چین از عدم شفافیت بیش از شیوع و بارها و بارها گفت: این ویروس به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه اتهام چین به شدت رد می کند.

در هفته های اخیر آمریکا و استرالیا خواستار تحقیق و تفحص درباره ریشه های کروناویروس.

در طول کنفرانس وانگ انتقاد از تلاش های سیاستمداران ایالات متحده به “ساخت شایعات” درباره COVID-19 ریشه به “به چین است.”

اکثر اعضای جامعه علمی به باور این ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان احتمالا از یک ووهان بازار فروش طیف وسیعی از حیوانات عجیب و غریب است که معمولا نمی خواهد آمد در تماس با یکدیگر است.

سازمان بهداشت جهانی به نام در پکن به دعوت آنها را به پروب پاتوژن منبع.

“چین به همکاری با جامعه علمی بین المللی به نگاه به منبع ویروس” وانگ گفت. “عدالت به معنی فرایند رایگان از دخالت سیاسی و احترام به حاکمیت کشورها و مخالفت با هر فرض گناه.”

mvb/mm (AFP “رویترز” dpa)

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>