‘به Joe Rogan Experience’ راه اندازی منحصر به فرد همکاری با Spotify در

این جو روگان, تجربه, یکی از محبوب ترین پادکست در جهان در حال آمدن است به Spotify از طریق چند سال منحصر به فرد صدور مجوز معامله است. بحث در سری طولانی ترین-جستجو برای پادکست در Spotify در و پیشرو نشان می دهد در عملا هر پادکست پلت فرم. و مثل همه پادکست ها و vodcasts در Spotify در آن باقی می ماند رایگان و قابل دسترس برای همه کاربران Spotify.

پس از راه اندازی آن در سال 2009 پیشگام Joe Rogan Experience (JRE) شکسته است زمین ساخته شده و یکی از وفادار ترین و مشغول فن بازها در جهان است. روگان به ارمغان می آورد احساسات خود را به عنوان یک شوی طنز به نشان می دهد و در کنار پویا و متنوع از مهمانان او بدون ترس broaches دور گرفته تا موضوعات از جمله علوم اعصاب, ورزشی, کمدی, بهداشت و درمان, بیماری های عفونی, و ما همیشه در حال تغییر فرهنگ—همه با یک مخلوط از روی کنجکاوی و طنز.

در علاوه بر این به wildly محبوب پادکست فرمت JRE نیز تولید مربوط ویدیو قسمت آن نیز در دسترس خواهد بود در Spotify در به عنوان در برنامه vodcasts.

آوردن JRE برای Spotify به این معنی است که این پلت فرم را بیش از 286 میلیون کاربر فعال خواهد شد که دسترسی به یک فرهنگ پیشرو صدای. همکاری با Spotify در روگان و تیم خود را لذت بردن از حمایت از جهان پیشرو صوتی پلت فرم.

از اولین روز پشت میکروفون جو شده است یک مفسر ثابت و رانندگی نیروی در فرهنگ کمک به ذخیره کردن پایه و اساس برای پادکست رنسانس ما امروز در حال تجربه. در حالی که Spotify را تبدیل به توزیع کننده منحصر به فرد از JRE, روگان را حفظ کنترل کامل خلاق بیش از نشان می دهد.

این همکاری نشان دهنده عمده علاوه بر این در حال حاضر بی نظیر تخته سنگ های منحصر به فرد محتوای صوتی در دسترس برای مخاطبان در Spotify در.

این JRE خواهد شد و اولین بازی در Spotify در 1 سپتامبر سال 2020 و تبدیل شدن به طور انحصاری در دسترس بر روی پلت فرم بعد از این سال. به دنبال آن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>