Coinnect – در iOS & آندروید بازی دوست داشتنی شده توسط بسیاری از’ – برنده پول واقعی

Coinnect از 2pensmedia Inc. یک بازی جدید که در آن کاربران بازی های مجاور سکه ها از همان رنگ را قبل از تایمر اجرا می شود به طوری که آنها می توانید امتیاز و صعود به سطوح بالاتر است. ویژگی های بازی, انفرادی, مسابقات بازی ها و مسابقات که در آن کاربران رقابت در برابر دیگران به نفع خود جوایز بزرگ – از جمله سه 100 دلار ویزا کارت هدیه به برندگان.

پازل-بازی تجارت به دنبال چالش — و این شانس برای برنده شدن جوایز بزرگ از جمله سه 100 دلار ویزا کارت های هدیه — باید سر را به iOS App Store یا Google Play Store و دانلود addictively جدید و سرگرم کننده هیچ هزینه سکه-بازی تطبیق Coinnect از 2pensmedia Inc.

Coinnect طراحی ساده و سر راست است به این معنی که به جای صرف وقت مشاهده آموزش و یا مرور از طریق صفحه نمایش کمک کاربران می توانند انتظار برای شروع به لذت داشتن و racking تا نقاط در عرض چند ثانیه. در اینجا چگونه آن را ایفا کرده است:

بازی شروع می شود با یک 6×9 شبکه است که به طور تصادفی پر شده با 6 متفاوت-سکه های رنگی: خاکستری, قرمز, آبی تیره, آبی روشن, سبز و زرد. قبل از تایمر شمارش معکوس به صفر می رسد کاربران باید سعی کنید به روشن به عنوان بسیاری از شبکه که ممکن است با کشیدن انگشت خود را در سراسر 3 یا بیشتر مجاور سکه که به همین رنگ است. سکه ها را می توان از راه های مختلفی از جمله به صورت افقی و عمودی مورب و یا از طریق ترکیبی از جهات.

کاربران کسب امتیاز برای موفقیت در تطبیق سکه, و می تواند به صعود به سطوح بالاتر است که از ویژگی های بیشتر در نقاط بلکه باید کوتاه تر تایمر شمارش معکوس است. این یک عنصر مهم در این بازی را طراحی و به دلیل آن جلوگیری و حتی ماهر ترین پازل-بازی تجارت از خسته شدن. همیشه وجود دارد یک سطح دیگر و سخت تر و چالش های پیش رو.

کاربران می توانید انتخاب کنید به بازی خود را – که خبر خوبی است چرا که این برنامه مسخره اعتیاد آور و تقریبا غیر ممکن برای قرار دادن پایین است. و یا اگر آنها مایل کاربران می توانید سکه خود را تطبیق مهارت های خود را به آزمون با وارد کردن مسابقات و یا مسابقات و رقابت در برابر دیگران به نفع خود جوایز بزرگ و یا جوایز نقدی. جدید جوایز اضافه شده در هر ماه است.

“به عبارت ساده Coinnect نرم افزار است که به برنده!” اظهار نظر دیمیتریوس Tragas از 2pensmedia Inc. “این یک راه عالی برای هر کسی که برای لذت بردن از برخی از سرگرم کننده و اعتیاد آور بازی پازل اکشن بر روی آی فون خود را, اپل و یا آندروید تلفن و احتمالا برنده جایزه بزرگ از جمله کارت های هدیه نقدی و بیشتر!”

Coinnect است که در حال حاضر در دسترس بدون هیچ هزینه ای از فروشگاه App های iOS: https://apps.apple.com/us/app/coinnect-win-real-money-game/id1012750638 و گوگل فروشگاه بازی: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twopensmedia.coinnect.game

برنامه اضافی اطلاعات از جمله تصاویر در دسترس است http://coinnectapp.net.

برای تمام جزئیات دیگر از جمله رسانه های سوالات تماس با دیمیتریوس Tragas از طرف 2pensmedia Inc. در 866-522-4956 یا [email protected]

در مورد 2pensmedia Inc.

تاسیس در سال 2009 2pensmedia Inc. شیکاگو مبتنی بر طراحی گرافیک شرکت است که به خود می بالد در رضایت مشتری است. ما بیش از ده سال تجربه حرفه ای در جهان گسترده ای از طراحی گرافیک.

بر خلاف اکثر شرکت های ما نه تنها به خوبی در یکی از صنایع دستی طراحی گرافیک. ما مجموعه مهارت های گوناگون به عنوان طراحی صفحات وب به همراه نرم افزار توسعه است. ما دائما در تلاش برای مرزهای تکنولوژی و همیشه حد عالی رساندن هنر و صنعت ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>