زیمنس تحرک ارائه ده Smartrons به بلغارستان

بلغاری دولت راه آهن (BDŽ) دستور داده است تا ده Smartron لکوموتیو زیمنس تحرک. این Smartron یک پیش تعیین شده لوکوموتیو است که ترکیبی از تمام مزایای استفاده از یک محصول استاندارد با ثابت پلت فرم های فن آوری از Vectron لوکوموتیو.

“این Smartron لوکوموتیو به مشتریان ارائه می دهد قدرتمند و قابل اعتماد از محصولات است که استاندارد برای اطمینان از یک خرید ساده فرآیند و تحویل سریع. با این دستور BDŽ در حال سرمایه گذاری در یک لوکوموتیو ناوگان فراهم می کند که مقرون به صرفه خدمات با بالا قابلیت اطمینان عملیاتی” گفت: سابرینا Soussan مدیر عامل شرکت زیمنس تحرک.

این لوکوموتیو به دستور BDŽ در نظر گرفته شده برای خدمات مسافر در کشور است. تحویل ده واحد برنامه ریزی شده است برای فوریه تا مارس سال 2021. BDŽ سوم Smartron مشتری از بلغارستان پس از PIMK و Bulmarket.

این Smartron در دسترس است در کشورهای بلغارستان و آلمان و رومانی است و بر اساس ثابت اجزای Vectron که در حال حاضر نشان داده پايايی آن در بیش از 300 میلیون کیلومتر از خدمات. این Smartron عمل در 1,435 mm سنج و وزن آن در حدود 83 تن رسید. این Smartron تعیین شده برای کشور بلغارستان را به کار گیرند در 25 kV AC سیستم قدرت. این لوکوموتیو تحویل داده خواهد شد در رنگ استاندارد کاپری آبی. لوکوموتیو خواهد بود خنثی و مارک پس از تحویل در بلغارستان و با توجه به طراحی شمای BDŽ.

در مجموع 13 مشتریان دستور داده اند Smartrons پس از لوکوموتیو راه اندازی در بهار سال 2018 است.

بیشتر مواد در Smartron و Vectron در دسترس است www.siemens.com/vectron

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>