کوهنورد گم شده در نیوزیلند یافت می شود زنده پس از 18 روز

دو جوان کوهنورد پیدا شده است زنده پس از زنده ماندن به مدت 18 روز در بیابان در نیوزیلند. ناپدید شدن خود را تا به حال موجب یک جستجو که شامل 50 نجات حرفه ای و سه سگ جستجو تیم است.

دو کوهنورد گم شده بودند زنده زنده در روز چهارشنبه پس از زنده ماندن به مدت 18 روز در نیوزیلند بیابان مقامات پلیس را تایید کرده اند.

جسیکا اوکانر و Dion رینولدز بودند نجات توسط یک هلیکوپتر نظامی ارتش در روز چهارشنبه پس از خدمه خال خال دود از آتش کوهنورد روشن شده بود.

“این فوق العاده است و نتیجه یکی است که ما همه به امید اگر چه ما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران به عنوان روز پیشرفت”پلیس فرمانده منطقه پل Borrell در بیانیه ای گفت.

بیشتر بخوانید: آلمان ملوان ذخیره نیوزیلند توسط باد به خود شلوار جین

گمشده در مه

اوکانر و رینولدز هر دو 23, حال مجموعه ای از پنج روز پیاده روی در نیوزیلند وسیع Kahurangi پارک ملی در مارس 9, با توجه به گزارش پلیس.

این جفت ارز شد از دست رفته در مه در عرض چند روز اول سفر خود را. آنها پس از فرار از غذا و تصمیم به پناهگاه در محل.

زمانی که آنها موفق به بازگشت به عنوان برنامه ریزی شده پلیس و داوطلبان راه اندازی یک عملیات جستجو در سهشنبه, مارس 19. نجات خدمه شامل پنج ردیابی کارشناسان سه سگ جستجو تیم و دو خدمه هلیکوپتر.

بد آب و هوا در روز دوشنبه دچار اختلال جستجو در از راه دور و ناهموار منطقه و افزایش نگرانی ها در مورد جفت ایمنی.

جستجو و تلاش را از سر گرفت صبح روز چهارشنبه با نیوزیلند دفاع نیروی پرواز در شش تیم, پلیس گفت:.

ادامه مطلب: کشنده گاو بی درنگ تغییر قانون برای کوهنورد در اتریش

آخرین دیده می شود و روحیه خوب

پس از آنها یافت اوکانر و Dion آورده بودند توسط هلیکوپتر نجات به نلسون فرودگاه سنت جان آمبولانس سخنگوی Ngaire جونز گفت که پزشکان آنها را در بر داشت که تنها جراحات جزئی. از آنجا جفت گرفته شد به نلسون بیمارستان جونز گفت.

دیگر کوهنورد گفت, اخبار سازمان های جفت قبلا متوقف شده در اردوگاه قبل از حمل با پیاده روی. کوهنورد هدر سیمپسون گفت: آنها به نظر می رسید به خوبی و به لذت بردن از سفر خود را. این کوهنورد به او گفت که آنها تا به حال به اندازه کافی مواد غذایی برای چند روز و که آنها برنامه ریزی شده به جیره غذایی آن را آخرین دیگر, او گفت:.

Kahurangi پارک ملی دهانه بیش از 450.000 هکتار (1.1 میلیون ares) و نیوزیلند دومین پارک ملی. برخی از مناطق هیچ مسیرهای پیاده روی. بخش هایی از “ارباب حلقه ها” سه گانه به ضرب گلوله کشته شدند در پارک.

kp/aw (AP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>