بوئینگ رزومه 737 MAX تولید

بوئینگ [NYSE: BA] دهکدهای از سر تولید 737 MAX در شرکت رنتون واشنگتن کارخانه. 737 برنامه شروع به ساخت هواپیما در یک نرخ پایین آن را به عنوان پیاده سازی بیش از یک دوجین طرح های متمرکز بر افزایش ایمنی و کیفیت محصول.

“ما که در یک سفر پیوسته به تکامل سیستم تولید ما و آن را حتی قوی تر” گفت: والت Odisho معاون رئیس جمهور و مدیر کل 737 برنامه. “این طرح گام بعدی در ایجاد بهینه ساخت محیط برای 737 MAX.”

در طول تعلیق موقت از تولید آغاز شد که در ژانویه مکانیک و مهندسین همکاری برای اصلاح و استاندارد سازی بسته های کار در هر موقعیت از کارخانه. جدید kitting فرآیندهای نیز اطمینان حاصل شود که کارکنان باید همه چیز آنها نیاز دارید را در نوک انگشتان خود را برای ساخت هواپیما.

“این اقداماتی که ما در کارخانه درایو کمک خواهد کرد که هدف ما از 100 درصد کیفیت برای مشتریان ما در حالی که حمایت از تعهد مداوم ما به ایمنی محل کار” گفت: Scott استاکر, معاون رئیس جمهور از 737 ساخت.

737 برنامه را به تدریج تا سطح شیب دار تولید این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>