دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany رد تماس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس ملت پس از یک شب دیگر از هرج و مرج و خشونت در میان جورج فلوید مرگ ادعا صبح روز دوشنبه که یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار نمی خواهد متوقف کردن “antifa.”

با تظاهرات در حال رشد به طور فزاینده خشونت و گسترش به شهرستانها در سراسر کشور—از جمله حق در خارج از کاخ سفید—رییس جمهور تا حد زیادی باقی ماندم, به, در حالی که شلیک کردن التهابی توییتهایی. تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تقسیم شده است بیش از اینکه آیا یا نه رئیس جمهور باید به صحبت می کنند به این کشور است.

پرسیده شده توسط Fox & Friends شرکت میزبان Ainsley Earhardt اگر رئیس جمهور شد با توجه به ملی سخنرانی را امتحان کنید و سهولت تنش ها McEnany تاکید رئیس جمهور تا به حال “خطاب این بارها و بارها” قبل از اضافه کردن است که آن را غیر ضروری برای رئیس جمهور به هر چیز دیگری می گویند.

“بنابراین من نگاه کرد و قصد بازگشت به روز اول او را دیدم این فیلم او خطاب کاملا وحشتناک تصویری از جورج فلوید” او اظهار داشت. “او به طور معمول خطاب در اظهارات خود کمتر از 48 ساعت پیش موضوع قانون و نظم در خیابان های ما. او را با صدور چندین بیانیه.”

“ملی بیضی آدرس دفتر است که برای متوقف کردن antifa,” McEnany ادامه داد. “آنچه که برای جلوگیری از antifa عمل است. و این رئیس جمهور متعهد است برای اقدام در این. او جلسات متعدد مربوط به آن امروز است. و این که تمرکز خود را اقدام و نگه داشتن خیابان های ما امن است.”

تهمت و سرزنش کرده antifa و چپ تظاهرکنندگان به خشونت و غارت در تظاهرات رفتن تا آنجا که به ادعای او به تعیین antifa—که نیست یک گروه سازمان یافته—یک سازمان تروریستی است. (رئيس جمهور به نظر نمی رسد به اختیارات قانونی برای انجام این کار است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de