مغلوب ساختن پیشی جستن واریز شده سازمان بهداشت جهانی است. قربانی ایالات متحده است.

این مقاله منتشر شد نوشته اصلی توسط PassBlue یک شریک روزانه وحش فراهم می کند که مستقل پوشش سازمان ملل متحد. این نوشته باربارا Crossette.

دو هفته پس از رئیس جمهور تهمت اخراج کردن یک شخصیتی intemperate نامه ای به مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, او را متهم به بی کفایتی در برخورد با COVID-19 بحران اعتبار آژانس آسیب دیده است به مراتب کمتر از تصویر از ایالات متحده است. است که برای قضاوت با واکنش جهانی بهداشت متخصصان است.

در روزهای پس از آن چهار-صفحه دادستانی صدایی نامه ای به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ایجاد تکان. این نامه به پایان رسید و با این اتهام که چه کسی “تکرار اشتباه” در دست زدن به پاسخ به COVID-19 شیوع “شده اند بسیار پر هزینه برای جهان است.” آن را به Tedros 30 روز به اصلاحات بدن.

سپس مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای در گوشه ای سیاسی نیست و حتی رسیدن به نتیجهی تساوی. جمعه, مارس 29 او غیر قابل تصور: عقب نشینی آمریکا از مهم ترین در جهان سازمان بهداشت.

چرا ؟ این یک بعد از ظهر جمعه که واشنگتن باتلاق موجودات فکر می کنم هیچ کس توجه. مینیاپولیس در آتش بود و پس از قتل یک مرد سیاه پوست توسط پلیس سفید و همه تهمت می تواند انجام دهد این بود که فن شعله های آتش. توییتر تا به حال به متوسط خود را بیهوده گویی”در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”—که بسیاری از مردم به عنوان تفسیر نژادپرست است.

بیش از 102,000 آمریکایی ها در حال حاضر مرده در یک COVID-19 همه گیر که در تاریخ ثبت خواهد شد به عنوان نتیجه عدم برنامه ریزی انکار و در نهایت به “باز کردن” امریکا فشار. ایالات متحده در حال حاضر دارای بالاترین نرخ بیکاری در آن تاریخ و جدید COVID-19 موارد شروع به سنبله.

این یک بعد از ظهر جمعه که واشنگتن باتلاق موجودات فکر می کنم هیچ کس توجه.

تعداد کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بگیرید و یاد دهید و مشاوران سیاسی خود را با چشم خود را در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در حال گفتن این رسانه ها که آنها می تواند او را دچار مشکل می شود به عنوان نظر سنجی شروع شد به نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه بزرگ در سفر به فضا راه اندازی اولین “شرکت خصوصی” موشک به intranational ایستگاه فضایی لغو شد آب و هوای بد. آنچه او انجام بعدی برای حواس پرتی?

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مدت طولانی است که توهین آمیز و تهدید که با از دست دادن دائمی ایالات متحده حق عضویت و کمک های مالی. ایالات متحده در مجموع در حق عضویت و کمکهای داوطلبانه به طور معمول کمک در مورد 22 درصد به کل که برنامه بودجه (در حال حاضر مجموعه ای در حدود 4 میلیارد دلار در سال) اما تهمت نکردن آمریکا بودجه در سال 2019 و 2020.

تا به حال دولت آمریکا و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند رهبران جهانی بهداشت و تهدید مستقیم به این که تاج گذاری توسط بی مهابا خروج از سازمان بودند خیره کننده و نگران کننده است.

دیوید Nabarro های انگلیسی, سلامت و توسعه, کارشناس آنها Tedros منصوب به عنوان فرستاده ویژه در COVID-19 در ماه فوریه گفت: هفته گذشته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه عمل در روز جمعه:

“ناگهان به ما گفتهاند که ما باید به 20 درصد نقدی برش” Nabarro گفت: در یک مکالمه مجازی رویداد برای شورای روابط خارجی در نیویورک است. “ما در حال خراب کردن. ما انجام داده اند هر چیزی خوب است.”

Tedros شد در تیراندازی گرفتار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نقل مکان کرد و اهداف جستجو برای سپر بلا برای رو به رشد بهداشت آمریکا فاجعه است.

Nabarro شده ترین حریف نیرومند به Tedros در سال 2017, زمانی که 194 دولت نشان داده در سازمان بهداشت جهانی انتخاب Tedros مدیر کل برای یک دوره پنج ساله.

“شما تعجب” Nabarro گفت. “آنچه که احتمالا می تواند منجر به یک کشور است که از جمله مهم رهبر جهانی بهداشت در بسیاری از مسائل به فقط می گویند ما هستید.

“من می خواهم به گفت: آنچه که ما می تواند انجام شود بهتر” Nabarro گفت: “اما درست در وسط این فوق العاده خطرناک و مخرب بحران است.”

واقعیت-چکرز را خرد مغلوب ساختن پیشی جستن نامه از جمله در لانستبین المللی حرفه ای مجله پزشکی. در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده و تحلیل داند و عمل است که به دنبال این است که آن در نظر گرفته شده به عنوان مقدار برای تنبیه کردن چین به عنوان حمله که تحت Tedros. او سابق اتیوپی وزیر بهداشت از یک قاره است که رئیس جمهور آمریکا را رد کرد و در scatological نظر.

Tedros شد در تیراندازی گرفتار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نقل مکان کرد و اهداف جستجو برای سپر بلا برای رو به رشد بهداشت آمریکا فاجعه است. Tedros تهمت گفت: کار بیش از حد نزدیک با چینی ها در هزینه شفافیت در مورد زود پیشرفت بیماری است که سرچشمه در چین در شهر ووهان.

فراموش کرده بود ستایش تهمت انباشته در شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین برای مدیریت از COVID-19 در اوایل آن روز همه گیر و یا تهمت خود سهل انگاری در تهیه ایالات متحده برای آن است. با محبوبیت خود را لغزش تهمت ممکن است فکر می کنم او می تواند سوار ضد چینی حملات مجدد به پیروزی در انتخابات در ماه نوامبر و سیاستمداران جمهوری خواه در حال سقوط به خط به عنوان دانا Milbank گزارش اخیرا در واشنگتن پست.

در مارس 26, که متوقف محاکمه هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ و ادعا می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری اتفاق افتاده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی Tedros و داستان پایان خوبی برای واشنگتن است. در مارس 19, یک روز پس از این نامه بود اعزام سازمان بهداشت جهانی حاکم بدن از کشورهای عضو است که تصمیم می گیرد این قوانین برای این است که مقامات به تصویب رسید به عنوان بخشی از توافق نهایی یک لیست طولانی از اقداماتی که دولت های عضو می تواند در برخورد با COVID-19 مورد است.

این توافق همچنین گفت: “برای شروع در اولین لحظه ای مناسب و با مشورت با کشورهای عضو . . . یک گام به گام روند بی طرف و مستقل و جامع ارزیابی” سازمان مدیریت بحران است. (مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را مستقل آمریکا “را نقد کنید.”)

هیئت نمایندگی ایالات متحده به مجمع به رهبری الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی نه در مخالفت با نتیجه گیری از مجلس جدا از حذف دو مورد که تهمت ضد سقط جنین طرفداران در نظر گرفته Trojan horses.

در مارس 26, که متوقف محاکمه هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ و ادعا می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ویروس که برخی از مطالعات نشان داده اند که به طور بالقوه خطرناک است.

مایکل رایان سازمان رئیس اورژانس پاسخ گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در دفتر مرکزی آن در ژنو است که وجود دارد هیچ نشانه ای از مشکلات ایمنی تا کنون با هیدروکسی کلروکین در آزمایش های در حال انجام برای که. وی افزود: “ما فقط اقدام فراوانی از احتیاط بر اساس نتایج اخیر از تمام مطالعات به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم همچنان با خیال راحت.”

روز بعد, مارس 27 توماس Zeltner سابق وزیر بهداشت از سوئیس و مدیر ملی سوئیس اقتدار بهداشت اعلام کرد که تشکیل یک کشور مستقل که پایه و اساس آن را جمع آوری کمک مالی برای این سازمان ،

بخش خصوصی و بشردوستانه پایه شده اند حامیان اصلی سازمان ملل متحد در بسیاری از مناطق آنقدر زیاد است که منتقدان از ترس این که غیر خودی هستند و نگه داشتن موقعیت های خاص برای تنظیم دستور کار است. کسب و کار خودی گزارش شده در سال 2018 که بیل و ملیندا گیتس است که پیشرو حامی جهانی بهداشت, پروژه صرف $4.78 میلیارد خیریه در سال 2017—سال Tedros شد سر از که و که بیشتر از این پول به پروژه های اجرا شده توسط دروازه.

در سراسر جهان این است که نه تنها یک داستان در مورد تهمت و Tedros.

در سنگاپور Noeleen Heyzer سابق سازمان ملل متحد دبیر و اولین زن به رهبری سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی برای آسیا و اقیانوس آرام به عنوان دبیر اجرایی گفت: در یک یادداشت به PassBlue که مسائل گسترده تر در معرض خطر هستند. شورای امنیت سازمان ملل متحد است که شکست در آن وظایف او گفت:.

“رهبران در جنوب شرق آسیا” او نوشت:”امیدوار بودند برای قوی تر آمریکا رهبری در جهانی بهداشت در ایران در این لحظه تاریخی به عنوان آنها را دیده بود در قبل از شیوع مورد بحث توسط شورای امنیت مانند ابولا و ایدز.”

به جای تهمت و دولت مسدود شورای امنیت پیش نویس قطعنامه خواستار “پایان دادن به جنگ در سراسر جهان به طوری که وجود دارد می تواند تمام تمرکز بر روی مبارزه با COVID-19 یک بار در یک قرن همه گیر” Heyzer نوشت. “توافق نمی تواند به دلیل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن . . . اعتراض به اشاره به ” نیاز فوری برای حمایت از . . . مطالب مرتبط با نهادهای سازمان ملل از جمله تخصصی سازمان بهداشت و درمان’ در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

ایالات متحده همچنین می خواستم چین به عنوان منبع ویروس است.

“عدم رسیدن به توافق را تضعیف نیاز فوری به صورت هماهنگ واکنش جهانی در یک زمان در جهان ما یک بحران بی سابقه ای است و ورود بسیار خطرناک دوره” Heyzer اضافه شده است. “این زمان برای مسئول چند جانبه رهبری است. شورای امنیت باید قادر به انجام کار خود را و نمی توان مانع بزرگ قدرت رقابت و سیاست است.”

در ایالات متحده متعدد سازمان های غیر دولتی را به چالش کشیده اظهارات و داده مورد استفاده در مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه خود به Tedros. مختصر برگه با عنوان “Coronavirus دروغ پال خواستار قطع بودجه دولت سازمان بهداشت جهانی” به تازگی منتشر شده است به طور مشترک توسط Ipas و بین المللی سلامت زنان ائتلاف. آن را پوشش می دهد و اختیارات و دامنه از چه کسانی و نقش آن در شرایط اضطراری و همچنین تهمت تاریخ از شکایت در مورد کار خود را.

در لندن علم مرکز رسانه ای که جمع آوری و انتشار متخصص مربوطه به نقل از تجزیه و تحلیل ها و برگه ها در مورد مسائل موضعی به تازگی منتشر شده اشاره به COVID-19 بحران و مغلوب ساختن پیشی جستن نامه به Tedros در که.

های اخیر برخی موارد در سایت از متخصصان بهداشت عمومی و بیماری های عفونی اغلب از محققان برجسته انگلیسی در دانشگاه ها نشان می دهد که وجود دارد این است که اندک اعتبار با توجه به نکات کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن نامه به Tedros. کارشناسان همچنین توضیح قوانین تحمیل شده بر این که مقامات دولت از جمله محدودیت در دسترسی به ملی امکانات پژوهشی—و گاهی اوقات در کشور داشته است و بدون دعوت.

عموما همکاران به سایت, در حالی که تصدیق انتقادات است که می توان در مورد این که ببینید تهمت اقدامات سیاسی و نه به نفع سلامت عمومی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>