Michael Stuhlbarg افزایش همه چیز او در واقع یک بار دیگر تایید توسط شرلیعالی جدید فیلم زندگینامه مورد فراموش نشدنی از خانه تپه نویسنده شرلی جکسون (الیزابت ماس) از مادلین را مادلین مدیر Josephine Decker.

به عنوان جکسون, شوهر, Stanley ادگار هایمن محترم منتقد و استاد در Bennington, ورمونت, کالج, Stuhlbarg دودی توانمند عقل شوخ طبعی تیز دلهره آور imperiousness و یک مخلوط منحصر به فرد از سرسخت وفاداری و بی پروایی نشان دادن unfaithfulness انرژی زناشویی پویا که بیشتر پیچیده توسط این زن و شوهر تصمیم به استقبال دو مرزها—مشتاق تحصیلی فرد Nemser (لوگان لرمان) و همسرش رز (اودسا جوان)—به خانه خود را. خود را شلوغ خانوار رسیده است به زودی با احتراق گلخانه احساسات به عنوان زنان شکل مضطرب اوراق قرضه در حالی که رقیب روزمره جنسیتی indignities در دست خود را بلند پروازانه و همچنین نوع و سنگدلانه نر همکاران.

مانند دو فیلم که او مسلما بهترین و شناخته شده—2009 را جدی مرد (نقش برک آوت او) و 2017 را به تماس با من با نام شما—شرلی فرصتی است برای 51 ساله Stuhlbarg به بازی یک دانشمند و همچنین برای نشان دادن موثر تطبیق پذیری ساخته شده است که او را به یکی از هالیوود بیشتر به دنبال بعد از شخصیت بازیگران. هر دو جذاب و بی رحمانه خواستار و ملایم خود علاقه مند و دلسوز خود هایمن شامل جذاب لایه که تنها به آرامی نشان داد که طبقه را رویایی expressionistic درام گستراند. یک canny پیچیده کارایی که هرگز معلوم می شود کاملا از آنچه که انتظار آن را هنوز یکی دیگر از پر در کلاه از تحسین هنرمند که پس از ترکیدن بر روی فیلم صحنه بیش از یک دهه پیش انباشته شده است متنوع رزومه (از HBO را Boardwalk Empire و لینکلن به استیو جابز, ورود و شکل آب) که رقبا که از هر بازیگر کار امروز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de