پلیس اصلاح نیویورک در نیروی

صحنه های فوق العاده ای از معترضان مسالمت آمیز بودن اشک با گاز کشته در خارج از کاخ سفید روز دوشنبه تنها جلب بیشتر تظاهرکنندگان از روز سه شنبه بسیاری از آنها نادیده گرفته و حکومت در واشنگتن, نیویورک شهرستان و 26 شهرهای دیگر در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید برای هشتمین شب در یک ردیف.

حداقل 60,000 معلوم فلوید در شهر هوستون به صورت مسالمت آمیز یادبود در حالی که معترضان در پایتخت جمع آوری و در یک تازگی نصب نرده امنیت کاخ سفید شعار “تظاهرات مسالمت آمیز” و “خود حکومت نظامی” به عنوان 7 بعد از ظهر حکومت نظامی یافتند. در دیترویت کوچک را لغو کردند بین معترضان و پلیس به دام افتادند حداقل یک خبرنگار بود که بر روی زمین قرار داده در روابط فایل های فشرده تا کسی فریاد زد: “او را رسانه ای!” گاز اشک آور مستقر شد در برککتن ماساچوست پس از معترضان پرتاب اشیاء از جمله آتش بازی و بطری های شیشه ای.

شاید قابل توجه ترین چرخش بود و در شهر نیویورک که در آن پس از یک شب وحشتناک در روز دوشنبه که در آن به 2000 غارتگران زد شورش از طریق منهتن سرقت از فروشگاه ها و روشنایی آتش سوزی, NYPD در نهایت به نظر می رسید برای به دست آوردن یک دست بالا.

ماشین های پلیس به صف ایستادند از سوهو—که در آن ده ها تن از لوکس فروشگاه ها نابود شدند و غارت در روز یکشنبه و دوشنبه شب—بازداشت یک تعداد انگشت شماری از اتهام غارتگران از جمله دو نفر که اقدام به وارد Louis Vuitton فروشگاه. برخی از پراکنده غارت اطراف پایین منهتن به نظر می رسد به مهر.

یکی NYPD افسر پرسید که روزانه وحش چگونه شب بود گفت: “خوب برای یک, همه ما امشب. من فکر می کنم امشب آرام تر خواهد شد.”

این شهر به ارمغان آورد آن مقررات منع رفت و آمد به جلو از ساعت 11 شب تا 8 p. m. روز پس از هرج و مرج صحنه های که در آن صدها نفر از فروشگاه ها سطل آشغال و پلیس به شدت بیشتر است. NYPD رئیس ترنس موناهان گفت: 700 ادعا غارتگران دستگیر شدند در روز دوشنبه.

“آنها تا به حال بسیاری از مردم در اینجا. ما تا به حال بسیاری از آنها تا به حال بیشتر گفت:” سی ان ان روز سه شنبه شب. “این موش و گربه در تمام طول روز. مشکل [است] آنها را در اینجا دوباره امشب.”

قبل از شب هنگام حداقل دو گروه از معترضان راهپیمایی نیویورک که یکی از آنها صحنه تحصن در خارج Gracie عمارت محل اقامت رسمی شهردار, بیل د Blasio. 8 p. m. افسران در نیروی پلیس و Suv ها blared هشدار برای مردم به خانه بروم.

سوار-به اشتراک گذاری شرکت های ممنوع شد از عامل و به اشتراک گذاری دوچرخه قفل شده بودند هنگامی که به حکومت رسید. سردرگمی حاکم بود به عنوان صدها نفر از معترضان از بروکلین رفت پل منهتن در حدود 9:30 بعد از ظهر به ملاقات با یک خط به شدت مسلح ضد شورش پلیس مسدود کردن ورود خود را به پایین منهتن. یک نفر فریاد زد: “این یک دام است!” در حالی که دیگران شعار “نه عدالت بدون صلح است.” پس از یک ساعت-بست طولانی معترضان تبدیل به اطراف.

“ما با داشتن چنین خوب اعتراض. قرار بود همه چیز صاف و حتی پس از حکومت نظامی مهلت گذشت و ما هنوز هم ادامه با حداقل مقاومت مواجه از پلیس” 26 ساله سرور Jazmine گفت: روزانه وحش. “هنگامی که ما رفت و در منهتن پل—که برای من بود من راه خانه—همه از ناگهانی ما ملاقات با یک خط مانند 50 افسران. آنها اجازه نمی دادند به ما منتقل می کند.”

ساعت زودتر در بروکلین یک زندگی مهم بود پرچم برافراشتند تا به یک قطب در مقابل مرکز بارکلیز و اعتراض سازمان که کاهش یافته است را به نام او از مردم خواست به خانه قبل از حکومت نظامی.

“پلیس نیست در مورد مراقبت از امنیت مردم. شما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در همه جا. شما می توانید مسالمت آمیز آنها را به شما ضربه با باتوم” او گفت:. “بنابراین اگر منع رفت و آمد بازدید به خانه… بیایید حتی نمی سعی کنید به آزمون مرزهای چرا که آنها می توانید به کسی که صدمه دیده است. ما به اینجا آمدیم امشب و نشان داد عشق ما. گام بعدی این است که رای دادن.”

در واشنگتن با چندین معترض گفت: دوشنبه حمله گاز در اعتراض صلح آمیز الهام بیشتر مردم برای آمدن به کاخ سفید روز سه شنبه.

“این مهاجم اما نگاه آنچه که ما در حال حاضر گفت:” واشنگتن ساکن Drex جونز, قیافه در جمعیت است. “این همه عشق. سی متحده در حال حاضر.”

سی رئیس شورای فیل مندلسون که آمد با دو تن دیگر از اعضای شورا به تماشای تظاهرات موافقت کرد که آن را رانده بود بیشتر مردم به بیرون می آیند. “من فکر می کنم آن را تحریک آمیز” او گفت:.

تنش پس از افزایش 10 p. m. هنگامی که برخی از معترضان در پارک لافایت شروع به تکان دادن تازگی نصب نرده های عقب و جلو. دیگر معترضان فریاد می زدند: آنها برای جلوگیری از به عنوان سربازان گارد ملی و پلیس منتقل شد و نزدیک به جبهه از حصار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de