سه دیگر مینیاپولیس پلیس درگیر در پلیس قتل جورج Floyd—گزارشی که فیلم برداری شده بود بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس کشیدن در حالی که یک افسر برگزار زانو خود را بر روی گردن خود را برای چند دقیقه—در حال شارژ بودن در مرگ او.

این استار تریبیون گزارش داد که سه افسران —توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng—شارژ خواهد شد و توسط دادستان کل کیت الیسون با کمک و معاونت در جرم قتل. سناتور. ctq (D-MN) نیز در توییتر اعلام کرد که الیسون به روز رسانی است اتهامات علیه Derek چوین برگزار شد که زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت به قتل درجه دوم. چوین شد و متهم هفته گذشته با سوم-قتل عمد و قتل نفس.

الیسون برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در این تحقیقات فلوید به مرگ در بعد از ظهر چهارشنبه.

چهار پلیس از کار اخراج شدند یک روز پس از انفجاری فیلم از مارس 25 حادثه موجب ملی اعتراض و تظاهرات که در برابر خشونت تبدیل شد در سراسر کشور است.

“ما نمی توانیم دو سیستم عدالت در امریکا” حقوق مدنی وکیل بن Crump که نشان دهنده فلوید خانواده گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “یکی برای سفید امریکا و یکی برای سیاه امریکا است. ما باید در برابر عدالت و…و تغییر در حال رفتن به می آیند با کشتن جورج فلوید.”

Crump که صحبت در خارج از فنجان مواد غذایی در مینیاپولیس که در آن فلوید در ابتدا بازداشت به ظن استفاده از جعلی $25 لایحه اضافه شده که خانواده نیز خواستار به روز رسانی اتهام قتل برای چوین.

تصمیم به پرونده اتهامات علیه این سه افسر می آید, پس از روز از هر دو صلح آمیز و پر هرج و مرج و تظاهرات در سراسر این کشور که در آن ساکنان در تمام 50 شهرستانها به خیابانها گاهی اوقات تضاد با مقامات در مبارزه علیه خشونت پلیس. گارد ملی اعزام شده است تقریبا نیمی از استانهای کشور به علاوه واشنگتن دی سی پس از مقامات یافت پلیس محلی بودند کافی برای مهار خشم به تنهایی.

“اجازه دهید به من می گویند در صف مقابل قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس است که در یک جنایت وحشتناک. ماموران در صحنه آن روز باید پاسخگوی قتل او. این یک تراژدی است که ما شاهد تکرار بیش از حد بسیاری از بار” وزیر دفاع علامت Esper گفت: صحبت در رسانه های مطبوعاتی در پنتاگون.

یک شکایت کیفری واصل هفته گذشته برای چوین تشریح حوادث منجر به در حال حاضر بدنام تصویری از 44 ساله و افسر سنجاق زانو خود را در Floyd گردن تا زمانی که او از دست داده آگاهی. دادستان ادعا دو افسر خط و Kueng در ابتدا در پاسخ به یک تماس در 8:08 p. m. در 25 مه که فلوید استفاده کرده تقلبی $20 bill در فروشگاه.

زمانی که دو افسر در بر داشت فلوید در ماشین خود را همراه با دو مسافر آنها خواست او را به خارج. شکایت می گوید لین سپس با اشاره تفنگ در Floyd و دستور داد او را به نشان می دهد دست خود را. او سپس کشیده فلوید از ماشین و فلوید مقاومت بودن دستبند.

به عنوان جفت راه می رفت فلوید به تیم ملی, ماشین, شکایت می گوید: 46 ساله سفت کردن و به زمین افتاد در حالی که گفته شد claustrophobic. شکایت می گوید که ماموران چوین و Thao سپس وارد به کمک و چهار مردان سعی کردم چندین بار برای دریافت فلوید در ماشین اما او نگه داشته “عمدا سقوط” و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

زمانی که فلوید سقوط کرد دوباره Kueng برگزار شد و لین برگزار می شود پاهای خود را—در حالی که چوین قرار زانو در غیر مسلح را گردن. این حرکت باعث فلوید به تماس برای مادرش و گفت: چندین بار است که او نمی تواند نفس بکشد.

در روده غم انگیز فیلم ضبط شده توسط bystander, Floyd شنیده شد التماس برای چوین برای نرم کردن زانو خود را.

“من تشنه هستم. گردن من لطمه می زند. لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” او گفت:. در آن زمان او به یک آمبولانس او تا به حال هیچ پالس یک مینیاپولیس آتش نشانی گزارش اعلام کرد.

شکایت می گوید که در یک نقطه و یک افسر گفت فلوید “شما در حال صحبت کردن خوب است.” بعد لین خواسته افسران همکار خود را اگر آنها باید رول فلوید در کنار او و گفت: “من نگران هستم در مورد هیجان زده هذیان و یا هر چیز دیگری.” چوین پاسخ داد: “به همین دلیل ما او را در معده است.”

پس از فلوید, متوقف حرکت, خط, دوباره, پیشنهاد حرکت او را بر روی سمت خود در حالی که Kueng برای بررسی نبض اما نمی تواند پیدا کردن یکی. افسران هرگز تغییر فلوید موقعیت.

در این شکایت آمده است که با توجه به بدن فرسوده دوربین فیلم چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه—از جمله نزدیک به سه ساعت است که در آن فلوید بی توجه بود.

“پلیس آموزش دیده است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک” شکایت متحده است.

به روز شده گزارش از شهرستان Hennepin معاینات پزشکی نشان داد که فلوید درگذشت به علت ایست قلبی از خویشتن داری و گردن فشرده سازی. این دفتر معاینات پزشکی گزارش همچنین آمده بودند نشانه فلوید تا به حال بیماری های قلبی از جمله “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا” و وجود دارد فنتانيل در سیستم خود را.

یک گزارش مستقل راه اندازی شده توسط Floyd خانواده آمده است که 46 ساله بود در سلامتی و درگذشت اختناق از فشار به کمر و گردن است. هر دو گزارش به این نتیجه رسیدند که فلوید مرگ شد, قتل.

“هنگامی که [فلوید] گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’… پلیس فکر می کنم که اگر شما می توانید صحبت کنید و سپس شما می توانید نفس. که درست نیست” مشهور آسیب شناس دکتر مایکل بادن گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام این گزارش اضافه کرد که فلوید هیچ بیماری زمینه ای که منجر به مرگ او. “او در سلامت خوب است. علت مرگ خفگی فشرده سازی از گردن و پشت است.”

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr جمعه اعلام کرد وزارت دادگستری—از جمله اف بی آی—انجام شد تحقیقات خود را از فلوید مرگ است. روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. تام Walz اعلام کرد مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون است که مصرف سرب در چوین را تعقیب.

“هنگامی که او نمی توانستم نفس بکشم, هیچ یک از ما می تواند نفس پس این یک نقطه اوج.. به تغییر امریکا و ببینید که اگر امریکا واقعا معتقد است که در سخنان توماس جفرسون که اعتقاد داریم این حقایق را به خود آشکار است که همه مردان به طور مساوی خلق” Crump گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de