با توجه به Fivestars یک کسب و کار کوچک پرداخت و وفاداری مشتری پلت فرم کوچک, هزینه های کسب و کار در سراسر کشور است که در ادامه آهسته و ثابت, بهبود, با ایالت های جنوبی تجربه کمی بالاتر از میانگین افزایش در فروش هفتگی در مقایسه با کلی ایالات متحده به طور متوسط. علاوه بر این شرکت در حال حاضر گزارش یک کاهش قابل توجهی در فروش کسب و کار کوچک در طول هفته گذشته در مینه سوتا یک دولت است که کانون در سراسر کشور تظاهرات.

با توجه به Fivestars’ چهارم هفتگی کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش فلوریدا ضبط قوی رشد فروشپایین 25 درصد نسبت به سال گذشته به عنوان تگزاس توسط 38 درصد نسبت به سال گذشته است. به عنوان نشان داده شده توسط قبلی Fivestars’ گزارش کالیفرنیا همچنان به دنباله پشت به دلیل محافظه کارانه تر بازگشایی طرح و هنوز 54 درصد نسبت به سال گذشته است.

مینه سوتا فروش نهفته به عنوان دولت و تجربیات روز از تظاهرات
به عنوان تظاهرات فوران در سراسر مینه سوتا در هفته گذشته بیش از کشتن جورج فلوید, کسب و کارهای کوچک را تجربه ضربه قابل توجهی در فروش. با توجه به Fivestars’ اطلاعات مینه سوتا شاهد 13 درصد کاهش در فروش کلی در مقایسه با هفته قبل بیش از هر زمان دیگر کشور ایالات متحده آمریکا.

این اطلاعات نشان می دهد یک ضربه قابل توجهی برای دولت نسبت به هفته از آوریل 18th, وقتی مینه سوتا با تجربه سریع رشد فروش به 75% بازیابی رای نسبت به قبل از پناهگاه در محل فروش. در طول هفته گذشته ایالت مینه سوتا از دست داده است یک سوم از آن بازیابی.

“برای اولین بار کسب و کارهای کوچک بودند با ضربه COVID-19 و در حال حاضر آنها در معرض خطر تجربه از دست دادن سود به دلیل اثرات اعتراضات گسترده در سراسر این کشور می گوید:” ویکتور هو, موسس و مدیر عامل شرکت از Fivestars. “این خیلی زود به بگویید اگر این اعتراضات خواهد شد که اثرات ماندگار در سراسر کشور, اما این است که هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک در بدترین زمان پس از آنها در حال حاضر تضعیف شده است توسط ماه افسرده فروش. آن را به ویژه نگران کننده به عنوان خریداران فقط به نشان دادن نشانه هایی از اینکه مایل به سرمایه گذاری در خارج و احیای محله خود را کسب و کار دوباره.”

از طریق آن کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش Fivestars ادامه خواهد داد به نگاه در فروش اطلاعات هفته به هفته به صورت متحده در سراسر ایالات متحده به منظور توسعه یک درک بهتر از چگونگی سراسر کشور تظاهرات به طور مستقیم تأثیر کسب و کارهای کوچک.

متحده تجربه کند نرخ بهبود کلی اما و سرگرمی شاهد جهش بزرگ
به عنوان برخی از کشورها در سراسر کشور آغاز شد لغو محدودیت در موزه, پارک, محدود, اجرای و بیشتر Fivestars’ داده ها نشان می دهد که حتی اگر کسب و کار در این verticals باید یک راه طولانی برای رفتن مصرف کنندگان هجوم آوردند به سمت سرگرمی فعالیت های پس از هفته ها از بودن در زیر پناهگاه در محل.

مهمترین آنها:

  • هنر و سرگرمی, کسب و کار را دیدم 59 درصد افزایش در فروش در سراسر کشور نسبت به هفته گذشته اما هنوز هم پایین 71 درصد نسبت به سال گذشته
  • تصویری بازی آجر و ملات فروشگاه دیدم 57 درصد افزایش در فروش در سراسر کشور نسبت به هفته گذشته اما هنوز هم پایین 75 درصد نسبت به سال گذشته
  • طنز و فروشگاه های کتاب دیدم 26 درصد افزایش در فروش در سراسر کشور نسبت به هفته گذشته اما در حال پایین 47 درصد نسبت به سال گذشته

علاوه بر این آمریکایی ها همچنان به پیدا کردن راه برای عبور زمان مانند شرکت در فعالیت های در فضای باز به عنوان کالاهای ورزشی خرید و فروش تا 13 درصد نسبت به هفته گذشتهو مغازه دوچرخه در سراسر کشور تجربه 20 درصد افزایش در مقایسه با هفته گذشته با یک فروش قابل توجهی افزایش 68 درصد نسبت به سال گذشته. در واقع دوچرخه مغازه ها تنها کسب و کار کوچک عمودی در Fivestars پلت فرم است که با تجربه سازگار رشد نسبت به سال گذشته در سراسر این بیماری همه گیر.

به طور کلی پوشاک است که دوره نقاهت نسبتا خوبی در سراسر کشور در 10 درصد افزایش در مقایسه با هفته گذشته با کالیفرنیا تجربه 63 درصد افزایش در فروش پس از دولت شروع به کاهش محدودیت های هفته گذشته است. رستوران ها و خدمات زیبایی با داشتن یک زمان سخت تر گرفتن روی پای خود tallying 4% و 6% در هفته بیش از هفته افزایش بود. اما به عنوان برخی از شهرستانها در کالیفرنیا شروع اجازه می دهد زیبایی و ناخن سالن برای بازگشایی, sتیت شاهد 157 درصد افزایش در فروش نسبت به هفته قبل از, اما هنوز هم به طور قابل توجهی پایین با 82 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

هفته گذشته گزارش دیدم کوچک هزینه های کسب و کار در سراسر کشور افزایش 14 درصد نسبت به هفته قبل از قرار دادن کشور در 55 درصد بهبود میزان در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با فلوریدا outperforming کشورهای دیگر از نظر سرعت بهبود اقتصادی. این گزارش همچنین نشان داد که دوچرخه فروش فروشگاه فعال در سراسر کشور تا 78 درصد نسبت به سال گذشته در حالی که رستوران در ادامه به آمار پایین با 54 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fivestars بازدید www.fivestars.com.

در مورد مطالعه
Fivestars تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از نقاط داده ها از پلت فرم آن از مارس 25-31, 2020 در مقایسه با ماه مه 18-24, 2020, و از این هفته نسبت به همین هفته در سال 2019 به نمایندگی از مشتری ترافیک و فروش در بیش از 14000 بازرگانان در سراسر کشور. گزارش هفتگی با عنوان “کسب و کار کوچک بازگشایی گزارش” نشان می دهد تعدادی از بینش اقتصادی تاثیر بازگشایی کسب و کارهای کوچک.

در مورد Fivestars
Fivestars است که امریکا یکی از بزرگترین محلی سیستم عامل تجارت الکترونیک. تاسیس در سال 2010 توسط سابق مک کینزی تحلیلگران ویکتور هو و مت دکا این شرکت ماموریت برای کمک به کسب و کارهای محلی به نوبه خود هر معامله به یک رابطه. این شرکت ارائه می دهد یک رابط پرداخت و وفاداری مشتری پلت فرم را قادر می سازد کسب و کارهای محلی به افزایش حفظ مشتری رانندگی فروش. برای اطلاعات بیشتر: www.fivestars.com.
 
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de