مقامات نام مادلین McCann مشکوک می گویند او مرده

مقامات در پرتغال و آلمان گزارش تایید نام مرد آلمانی است که یک مظنون به ناپدید شدن از کودک نو پا مادلین McCann از یک ساحل رفت و آمد مکرر در آلگاروه, پرتغال بیش از 13 سال پیش. پرتغالی پلیس شناسایی کرده و او را به عنوان مرد 43 ساله مسیحی Brueckner به دیلی تلگراف. روزانه وحش تایید نشده نام به طور مستقل.

Brueckner است که ادعا شده است در منطقه که در آن McCann خانواده در تعطیلات با دوستان و شاهدان می گویند او دیده می شود در نزدیکی رفت و آمد مکرر در پریا دا لوز در پرتغال در روزهای منتهی به دختر کوچک ناپدید شدن است. او گفته که باید منتقل عنوان یک جگوار او رانندگی در آن زمان به شخص دیگری روز بعد از McCann ناپدید شد. تلفن او همچنین گزارش دریافت یک تماس طولانی در اطراف زمان McCann بود احتمالا ربوده و از تخت او. محققان گفته اند اگر آنها هنوز مصمم است که ساخته شده است که تماس بگیرید و یا به چه منظور آن را به طول انجامید ،

پلیس در آلمان و انگلستان اعلام کرد که یک مرد در زمان خدمت در یک زندان برای جرایم از جمله تجاوز به کودکان و تماس جنسی با دختران جوان و جدید شک دارم در این مورد. مقامات آلمانی را تایید کرد روز چهارشنبه که گمان می برند که آنها را در آن زمان تحت بررسی بود برای قتل این دختر جوان که در سال 2007 ناپدید شد گفتن خبرنگاران گفت: “ما در حال فرض کنید که دختر مرده است.”

مقامات بریتانیایی هنوز خود را تغییر “افراد گمشده” بررسی نام عملیات گرنگ به یک قتل تحقیق با وجود این آلمانی دادستان اصرار که او رهبری یک قتل بررسی است. روز شنبه, انگلیسی, کارآگاه ارسال شده گسترده جزئیات جدید در عملیات گرنگ وب سایت, از جمله تماس, برای اطلاعات در مورد اوایل 1980s مدل VW T3 شده camper ون با یک بالاتنه و یک زرد skirting با پرتغالی صفحات.

یک کارآگاه کار با پیدا کردن مدلین کمپین گفت: روزانه وحش است که هنوز هم وجود دارد “هیچ مدرک معتبری” که McCann مرده است یا زنده. تا زمانی که چنین شواهد سطوح او می گوید آنها ادامه خواهد داد به فرض دختر جوان هنوز زنده است.

چند درخواست و مستند در سال 2017 در سالگرد 10 مورد موجب علاقه در رمز و راز حل نشده. روز چهارشنبه مقامات در آلمان پرتغال و انگلستان منتشر شده و شماره تلفن Brueckner, بنا به گزارش های مورد استفاده در زمان ناپدید شدن به جلب هر آگهی جدید.

پلیس قبلا مورد بررسی قرار گرفته آلمانی پدوفیلیا مارتین نی که بود و همچنین تصور می شود در پرتغال در زمان McCann ناپدید شد. معلوم نیست اگر این دو تحقیقات متصل هستند و یا اگر نی مدارک ارائه شده که منجر به Brueckner نام بودن به عنوان یک مظنون.

این McCann خانواده ارسال شده بیانیه ای در مورد تحولات در وب سایت خود را: “همه ما همیشه می خواستم برای پیدا کردن او کشف حقیقت و آن را به کسانی که مسئول به عدالت” یک بیانیه می گوید. “ما هرگز خواهد داد تا امید پیدا کردن مدلین زنده اما هر نتیجه ممکن است ما نیاز به دانستن که ما نیاز به پیدا کردن صلح.”

McCann از آپارتمان ناپدید شد در حالی که McCanns خوردند tapas در نزدیکی نوار با پدر و مادر و دوستان گرفتن نوبت در فواصل منظم برای بررسی در McCann و جوان خواهر و برادر دوقلو. McCann پدر و مادر برای یک زمان در نظر گرفته افراد مورد علاقه و شده اند در یک نبرد قانونی با محقق ارشد بیش از یک کتاب که در آن او مدعی است که آنها درگیر شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر