BASF اعلام کرده است $355,000 کمک مالی به منطقه پایتخت ایران راه است. این نشان دهنده کل مبلغ متعهد در طول 2019-2020 راه متحده کمپین توسط BASF و کارکنان از Geismar و شمال Geismar سایت. این مجموع شامل $40,000 کارگردانی به COVID-19 دیدگاه برای زنان و جانبازان است.

“ما ادامه کار و همکاری با ایران راه داده است BASF و کارکنان این فرصت را به ارائه پشتیبانی – مالی و داوطلب, منابع” گفت: جری Lebold BASF معاون ارشد و مدیر کل BASF Geismar سایت. “از طریق ایران راه ما سهم بیشترین تاثیر را بر افراد و خانواده ها در جامعه ما در طول سال و همچنین در زمان بحران.”

BASF پشتیبانی از ایالات طریق سنتی کارمند دادن به مبارزات انتخاباتی و همچنین به عنوان های متعدد جمع آوری اعانه, داوطلب, پروژه ها و حامیان مالی رویداد که کمک نظامی جانبازان و ترویج رهبری طرح های متناسب با زنان است. یکی از نمونه های زنان ایران که با هدف بهبود زندگی کسانی که در این منطقه سرمایه با تمرکز بر درآمد ثبات و متعهد به برتری در جامعه خدمات مالی و تعهد به نوسازی و توسعه و توانمندسازی اعضای آن است. BASF کارمند لیندزی Rey به تازگی انتخاب شده به عنوان یک دریافت کننده ایالات 40 جایزه. جایزه افتخارات قدرت از یک فرد 40 سال سن و جوان است که تلاش برای ایجاد یک مثبت و تاثیر ماندگار در جامعه ما است.

BASF را کمک مالی نیز فراهم می کند بودجه سالانه و رهبری به سازمان ملل متحد راه معراج محله چشم انداز شورای گروهی از نمایندگان از شرکت های محلی سازمان های غیر انتفاعی و رهبران جامعه که کمک به شناسایی هر گونه شکاف در خدمات به طوری که راه متحده می تواند ارائه راه حل های خاص به معراج محله ساکنان. سازمان های غیر انتفاعی مستقر در این محله می توانید درخواست برای اعطای بودجه خاص برای خدمت به نیازهای جامعه محلی است. آخرین دور از دریافت کنندگان کمک مالی دریافت بیش از $100,000.

“همکاری ما با شرکت BASF در ادامه به ایجاد یک تاثیر ماندگار نه تنها در معراج اما در طول 10-محله منطقه گفت:” جورج بل, منطقه سرمایه ایران راه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما خدا را شکر برای BASF سرمایه گذاری و مشارکت از طریق نوآورانه خود نقش مهمی در شکل گیری جامعه از طریق United4Vets ابتکار و به عنوان یک عضو از معراج محله شورای مشورتی است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت BASF در لوئیزیانا بازدید www.basf.us/la.

در مورد BASF

BASF شرکت که مقر آن در فلورهام پارک نیوجرسی های وابسته به آمریکای شمالی از BASF SE لودویگسهافن آلمان. BASF بیش از 18,800 کارکنان در آمریکای شمالی و در حال خرید و فروش $18.4 میلیارد دلار در سال 2019. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت BASF در آمریکای شمالی عملیات بازدید www.basf.com/us.

در BASF ما ایجاد شیمی برای آینده ای پایدار. ما ترکیب موفقیت اقتصادی با حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی است. بیش از 117,000 کارکنان در شرکت BASF در کار گروه در کمک به موفقیت مشتریان ما تقریبا در همه بخش ها و تقریبا در هر کشور در جهان است. ما نمونه کارها سازماندهی شده است به شش بخش: مواد شیمیایی مواد صنعتی راه حل های سطح فن آوری تغذیه و مراقبت و کشاورزی راه حل. BASF تولید فروش €59 میلیارد دلار در سال 2019. BASF سهام معامله شده در بورس در فرانکفورت (BAS) و آمریکایی به عنوان امانت دار رسید (BASFY) در ایالات متحده آمریکا اطلاعات بیشتر در www.basf.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de