پیرز مورگان و رودی جولیانی باید کاملا خشمگین بحث در مورد که بیشتر بی اعتبار

پیرز مورگان و رودی جولیانی بیدار بریتانیا صبح روز پنجشنبه با یک کاملا خشمگین بحث در مورد که شهرت nosedived بیشتر از اوج مربوطه خود را استخدام.

آن را کاملا دشوار است به تماس است. مورگان اخراج شد به عنوان سردبیر یکی از بریتانیا بزرگترین مقالات در سال 2004 پس از انتشار عکس جعلی از انگلستان نیروهای ادرار بر روی زندانیان عراقی و سی ان ان نشان می دهد Piers Morgan زنده بود axed در سال 2014 با توجه به شدت بد اعتبار.

جولیانی در ضمن کاهش یافته از نام بودن زمان مجله که از سال 2001 به فریاد در مورد Trumpist تئوری های توطئه در هر کابل کانال خبری است که هنوز هم حاضر به این ریسک را از رادیو و تلویزیون خود را wildly غیر قابل پیش بینی جریان آگاهی زنده در تلویزیون.

شاید جولیانی ظاهر مورگان صبح بخیر بریتانیا نشان می دهد پنج شنبه بود که همیشه رفتن به پایین آمدن به این. سوالات زیر در جورج فلوید تظاهرات و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا توییتهایی دربارهی آنها مصاحبه فوران به چه تنها می تواند به عنوان یک بدبخت عینک با دو بازنده است.

مورگان بود که برای اولین بار به ظاهر از دست دادن صبر خود را با مهمان گفتن جولیانی: “من متاسفم اما شما صدا به طور کامل پارس دیوانه, آیا می دانید که ؟ شما طرح از دست داد و آن را غم انگیز برای دیدن است.”

که بسیار قرمز پوش به یک گاو نر. جولیانی اینقدر عصبانی است که او به سختی قادر به enunciate, ضربه برگشت: “شما کسی رو پرتاب کردن تلویزیون در اینجا دلیل این که شما تا به حال رتبه بندی که در مورد دو… من می دانم آنچه اتفاق افتاده است را به شما نشان می دهد در اینجا Piers و من به خاطر اشتباهات شما ساخته شده است و من به یاد داشته باشید که چگونه شما [نامفهوم] ،

از آنجا که کلیپ شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده است وجود دارد برخی از اختلاف در مورد اینکه آیا جولیانی گفت: “fucked up’ ‘مکیده’ یا ‘پر شده است.’

میزبان بر این باور بود که سابق و عذرخواهی برای جولیانی را لعن آشکار است که او را تکذیب کرد.

نیویورک شهر شهردار رفت و مصمم: “آیا به من چیزهای که من می دانم که شما هستند شما می توانید می گویند هر چیزی که شما می خواهید در مورد من اما شما اهانت رئیس جمهور من و کمک به ایجاد خشونت در این کشور است.”

مورگان بود که به وضوح ناراحت شخصی jibes در برابر او کوچک-قدردانی سی ان ان نشان می دهد و سپس جامعی به جولیانی: “زمانی که من استفاده می شود به مصاحبه با شما بودند هوشمند مناسب و شما رفته به طور کامل از جا در رفته و شما صدای آشفته. شما در حال سوء استفاده و این واقعا غم انگیز برای دیدن آنچه که برای شما اتفاق افتاده است.”

جولیانی سنجش از او می خواهم در بر داشت مورگان ضعف رفت: “این واقعا غم انگیز برای دیدن راه خود را حرفه ای درون منفجر در ایالات متحده Piers. اگر شما فکر می کنم من باید از هر لحاظ برای شما از این به بعد یا شاید شما اهمیتی نمی دهند اما هر کس در امریکا می داند که شما یک شکست خورده نگار.”

که در آن بود—مورگان تا به حال به اندازه کافی از صحبت کردن در مورد گذشته خود را شکست و سعی در تعطیل مصاحبه. “شما آمده ام در اینجا شما شده ام بی ادبانه و توهین آمیز است. شما صدا unhinged شما شده است با استفاده از ناسزا و شما کسی من استفاده می شود به تحسین” او گفت:.

اما جولیانی را انجام نداده—او می خواست برای روشن او تا به حال مورد استفاده ناسزا زنده در تلویزیون ملی. “چه ناسزا بود من استفاده نگفت ؟” او گفت:. “من از استفاده از هر گونه ناسزا… شما به من بگو به من ناسزا استفاده می شود. که دقیقا همان چیزی است که شما به رئیس جمهور تهمت و آن را شرم آور.”

جولیانی قطع شد و این دو نفر احتمالا در ادامه به لذت بردن از استراحت از روز خود را هر دو اعتقاد داشتند که این استدلال نمی توان آنها را نگاه مضحک و که آنها کاملا قطعا برنده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de