به عنوان یک زن و شوهر تازه متولد ، اولین قدم شما تعیین تاریخ است تا بتوانید مکان های سالن را انتخاب کنید. این همچنین مرحله ای است که شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید پول خود را برای چه چیزی خرج کنید ، زیرا سالن ها از قیمت چند صد تا چند هزار دلاری متفاوت خواهند بود. اگر یک مکان کوچکتر و بدون امکانات زیادی را انتخاب کنید ، می توانید پول زیادی را در خود ذخیره کنید. این بدان معنی است که شما بودجه بیشتری در دسترس دارید تا آن فضا شگفت انگیز و دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسید.

بیشتر سالن های اجتماعات و کلیساها معمولاً دارای اصول اولیه هستند ، مانند میز و صندلی ، شاید یک بار و یک آشپزخانه احتمالاً برای تهیه غذا با شما.

عکس: جوزف سیکورو

(نکات ما به برنامه ریزی داخل چادر شما نیز کمک خواهد کرد. متخصصان چادر و اجاره ما با خوشحالی شما را در طی مراحل رزرو راه می روند.)

جداول صندلی تالار

جداول معمولاً به دو شکل گرد یا مستطیل شکل می شوند. ما همه این اندازه ها را اجاره می دهیم ، در صورتی که محل برگزاری شما جدول ارائه نمی دهد.

اندازه استاندارد دور شامل 4 “(کدام صندلی 6) ، دور 5” (کدام صندلی 8) ، و 6 دور (کدام صندلی 10) است. شما می توانید در هر میز دور تا یک نفر دیگر فشار بیاورید ، اما ما بیشتر از این توصیه نمی کنیم ، زیرا افراد برای خوردن وعده های غذایی خود به فضای آرنج احتیاج دارند.

اندازه های مستطیل استاندارد به ترتیب شامل 6 ‘8’ طول (2.5 wide عرض) ، به ترتیب 6 یا 8 است. از نظر فنی می توانید یکی از قسمت های انتهای این جداول مستطیل (که به آن “سرپوش” گفته می شود) اضافه کنید ، اما اگر قصد استفاده از تنظیمات دقیق ، صفحات بزرگ شام (10 یا بیشتر) یا صفحه شارژر را دارید ، توصیه می کنیم آن نقاط را ترک کنید. باز کنید ، زیرا تنظیمات گوشه ها به یکدیگر اجرا می شوند.

اگر در حال انجام یک BBQ معمولی با صفحات کاغذی هستید ، می توانید با قرار دادن افراد بیشتری در هر میز ، فاصله بگیرید.

برای یک گزینه دقیق ، از جداول برداشت شده زیبای ما استفاده کنید ، که یک گردو غنی رنگ شده است ، و به کتان نیاز ندارید. مطمئناً می توانید برای یک پاپ رنگی عالی ، دونده و دستمال اضافه کنید. صندلی های چیاوری ، صندلی های کراس و نیمکت های سبک پیو را با هم تطبیق می کنیم. برای افزودن بافت به اتاق خود ، اینها را مخلوط و مطابقت دهید.

در ضمن ، می توانید ظاهر خود را نیز ایجاد کنید – ترتیب جدول های طولانی ارائه شده برای پایان محل ، اما اگر نیاز به استفاده از فضای خود به صورت عاقلانه دارید ، میزهای گرد تعداد بیشتری از افراد را در هر فوت مربع قرار می دهند.

عکس: جوزف سیکورو

سفره ها

اگر تصمیم دارید از جداول تهیه شده توسط محل برگزاری خود استفاده کنید ، چه طولانی و چه دور ، احتمالاً به سفره سفره احتیاج دارید ، زیرا پایان روی میزها ایده آل نخواهد بود. شما می توانید ملافه های با طول استاندارد را انتخاب کنید ، که تقریباً در نیمه راه سقوط می کنند ، اما در پارچه ها و رنگ های محدودی قرار می گیرند. انتخاب ملافه های تمام قد ، هرچه دکوراسیون می گذارد ، بهترین حالت چتری را برای شما فراهم می کند و به اتاق شما جلوه ای لوکس می بخشد. همچنین در رنگ و پارچه ها گزینه های دیگری برای انتخاب در ملافه های تمام قد وجود دارد. این نمودار یک منبع عالی برای انتخاب اندازه های کتانی است.

عکس: عکاسی امیلی اگزون

ملافه ها را به یک رنگ واحد و با یک دستمال رنگی تعریف کنید ، یا با ایجاد دو تا چهار “ظاهر هماهنگ” و متناوب آنها در کل فضا ، یک کام کاملاً پیچیده را در اتاق انتخاب کنید. این کار را با هم ترازی الگوهای ، رنگ ها و بافت ها انجام دهید. در صورتی که کالاهای مورد نظر شما در مقادیر زیادی در دسترس نباشند ، این می تواند به یک مهمانی قابل توجه کمک کند.

عکس: جوزف سیکورو

صندلی

به طور معمول صندلی های ارائه شده در بیشتر سالن های اجتماع کمتر از جذابیت دارند. بسته به شکل ، می توانید از کاورهای صندلی استفاده کنید تا ظاهری تیز داشته باشید. برای صندلی های استاندارد پشتی یا مربع پشت ، پوشش های کشویی ما به زیبایی کار می کنند و نسیمی برای قرار دادن آنها هستند. می توانید قبل از وقت یکی از ما را وام بگیرید و آن را به سالن ببرید تا مطمئن شوید متناسب است. همچنین روتختی بالش و روکش اسپندکس نیز وجود دارد که متناسب با سبک های مختلفی است ، اما اینها کمی طولانی تر برای قرار دادن آنها هستند.

اگر روکش صندلی ظاهری نیست که شما می خواهید ، می توانید از صندلی های سالن اجتماع نیز کنار بگذارید و از یکی از سبک های زیبای chiavari ، tolix یا cross-back ما استفاده کنید. مجدداً ، این موارد بسیار جذاب هستند و باعث زیبایی اتاق شما می شوند.

صندلی های چیاوری را در سه ماده فلزی ، چوب و رزین در 12 رنگ مختلف ارائه می دهیم. صندلی های متقاطع ما شکلات یا عتیقه (به نظر می رسد که صدها سال در آن قرار گرفته اند) آمده اند. صندلی های Tolix نیکل برس هستند – ظاهری بی نظیر صنعتی. هر سبکی با انتخاب کوسن در رنگهای مختلف همراه است.