گروه حقوق متهم کرده است مقامات کاخ سفید از غیرقانونی توطئه معترضان به نقض حقوق بشر”. ACLU مقامات توصیف لافایت پارک پاکسازی “دختران و رک و پوست کنده, جنایی, حمله به داعش است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه در برابر تهمت و دولت وی از سوی مامورین که مقامات کاخ سفید “غیرقانونی توطئه برای نقض” معترضان حقوق زمانی که ما نیروهای امنیتی به زور پاک پارک لافایت در اوایل این هفته.

پلیس اخراج دود بمب و فلفل توپ در اعتراض صلح آمیز به منظور ایجاد راهی برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک عکس-op در یک کلیسای تاریخی.

ادامه مطلب: جورج فلوید آخرین: خاطرات را در محل در سراسر آمریکا

تیاو طرح دعوی در دادگاه متهم به دادستان کل آمریکا ویلیام Barr و دیگر مقامات ارشد از اقدام غیر قانونی توصیف پراکندگی به عنوان یک “هماهنگ و بی دلیل اتهام به جمعیت تظاهر کنندگان.”

“رئیس جمهور بی شرمانه خلاف قانون اساسی بی دلیل و رک و پوست کنده, جنایی, حمله معترضان چرا که او در مخالفت با دیدگاه های خود می لرزد پایه و اساس کشور ما در قانون اساسی منظور گفت:” اسکات Michelman حقوقی مدیر در ACLU واشنگتن DC شعبه دارد.

او تلاش می کند تا ما را تقسیم’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت انتقاد شدید از جمله از مقامات فعلی و سابق برای سرکوب این تظاهرات به منظور راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به یک کلیسای تاریخی برای یک عکس-op.

مدت کوتاهی قبل از معترضان پراکنده تهمت و تهدید به استقرار نظامی آمریکا در خاک آمریکا برای سرکوب تظاهرات یک نکته که انتقاد قرار گرفته بود توسط ژنرال سابق از جمله مایک مولن 17 ستاد مشترک.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, را محکوم کرد رئیس جمهور ایالات متحده برای عمدا به دنبال تقسیم این کشور و تلاش برای سیاسی نظامی است.

ادامه مطلب: نظر: ما نژاد پرستی بخشی از زندگی روزمره

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به” Mattis گفت: در بیانیه منتشر شده توسط مجله آتلانتیک.

“به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی.”

ls/rc (خبرگزاری AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de