پس از قتل جورج فلوید و فوران تظاهرات گسترده در سراسر آمریکا شرکت شروع به ابراز همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. منتقدان را متهم و آنها را از پریدن بر روی ارابه موسیقی.

اعتراض به قتل جورج فلوید, خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی باید گریبانگیر شهرستانها در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان, با ده ها هزار نفر به خیابان ها برای تغییر تقاضا است. اما این جنبش در حال حاضر گسترش فراتر از افراد با بسیاری از شرکت ها نیز ابراز همبستگی با معترضان.

ادامه مطلب: ستاره نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید معترضان

“نژاد پرستی همچنان در ریشه درد بسیار و زشتی در جامعه ما — از خیابان مینیاپولیس به نابرابری وارده توسط COVID-19” نوشته مارک میسون رئیس امور مالی سیتی گروپ بانک در شرکت پست وبلاگ هفته گذشته است. میسون یکی از تعداد بسیار کمی از سیاه و سفید مدیران را ساخته اند آن را به بالای یک شرکت جهانی. با توجه به گروه مشاوره بوستون تنها سه نفر از 500 شرکت بزرگ در ایالات متحده به رهبری توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار. یکی از آنها Kenneth Frazier, شده است, مدیر عامل شرکت داروسازی غول مرک نه سال. “جامعه ما این است که بیشتر تقسیم از آن تا به حال بوده است,” او گفت: در مصاحبه اخیر خود با CNBC.

People loot a Nike store in New York

با وجود اینکه هدفمند توسط غارتگران بسیاری از مارک های بالا را نشان داده و حمایت خود را از تظاهرات

قهوه استارباکس, جهانی, asset manager بلکراک لوازم ورزشی, تولید کننده نایک بانک جی پی مورگان و کانال دیزنی نیز صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی است.

“ما ایستاده ایم با ما همکار سیاه کارکنان گوهای سازندگان و کل جامعه سیاه و سفید. ما باید متحد شویم و صحبت کردن” دیزنی گفت: در بیانیه ای که به آن های اجتماعی مختلف سیستم عامل است.

توییتر تغییر رنگ لوگوی خود را از آبی به سیاه و سفید با استفاده از هشتگ # BlackLivesMatter در حالی که Netflix با صدور بیانیه ای گفت: “به سکوت است به همدستی.” Reebok, یک شرکت تابعه از کالاهای ورزشی غول آدیداس نوشت: روز شنبه: “ما نمی خواهیم به شما برای خرید کفش های ما. ما درخواست شما را به راه رفتن در فرد دیگری.”

دیگر شرکت ها اعلام کرده اند که تغییر در سیاست های داخلی. Grindr یک برنامه آشنایی که توصیف خود را به عنوان “بزرگترین برنامه های شبکه های اجتماعی, گی, bi, ترانس, و عجیب و غریب مردم” گفت: آن را حذف ساله قومیت های فیلتر از آن نسخه بعدی.

جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا اعلام کرد او را به صندلی جدید هیئت مشورتی شامل مدیران ارشد و خارجی رهبران جامعه برای ترویج برابری و شرکت او یکی از مهمترین و فراگیر. “می آید زمانی که ما مجبور هستند برای جلوگیری از تشخیص اشتباه است و شروع به دفاع از آنچه درست است,” او گفت: اوایل این هفته.

بیشتر بخوانید: آمریکایی های آفریقایی تبار, چهره مرگبار بومی خشونت پلیس در آمریکا

در روز سه شنبه بازی غول اکتیویژن گفت: این امر به تعویق انداختن انتشار محتوای جدید به روز رسانی برای جنگ های مدرن, Warzone و Call of Duty: تلفن همراه به منظور به ترک فضا برای کمپین برای برابری و عدالت است. و موسیقی جهانی همچنین اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک داخلی نیروی کار به ضد نژادی و بی عدالتی است.

“منmportant تغییر’

وندی Melillo استادیار در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن دی سی است که با تمرکز بر ارتباطات استراتژیک گفت: آن را خوب برای شرکت ها ” تصاویر می گویند که آنها خواهد انجام کاری در برابر نابرابری و بی عدالتی است. او گفت: مصرف کنندگان به ویژه کسانی که از نسل جوان که مرتبه انتظار می رود شرکت ها برای نشان دادن مسئولیت اجتماعی است.

“این یک تغییر مهم که اتفاق افتاده در جامعه آمریکا,” او گفت:. او اشاره کرد کلاگ و اپل فقط به عنوان دو تا از شرکت های که شده بود انتشار گزارش خود را در مورد مسئولیت شرکت برای سال. “بسیاری از شرکت ها در واقع یک استراتژی در مورد چگونه به رویکرد این نیاز دارد.”

برخی از تلاش برای نشان دادن همبستگی خود را کاهش یافته است ، Louis Vuitton مدیر هنری ویرژیل Abloh شد به طور گسترده ای مورد انتقاد در رسانه های اجتماعی برای پاسخ به غارت مغازه ها در شیکاگو و لس آنجلس است که به همراه برخی از تظاهرات و تنها برای اهدای 50 دلار (حدود €46) به سمت معترضان هزینه های قانونی. او بعد از عذرخواهی در توییتر.

Melillo گفت: فروشگاه های زنجیره ای Nordstrom, است که هدف از غارت گسترده نیز تا به حال زده تن است. “Nordstrom با قرار دادن یک پیام مبهم که در آن گفتند: ما همچنان به گفتگو در مورد این موضوعات مهم’,” او گفت:. “که در آن عمل است پیام را به چیزی تغییر دهید؟”

Melillo گفت: مردم بیمار از بحث بدون تغییر و شرکت هایی که می خواستم تفاوت را واقعا تا به حال به دنبال در کلمات خود را با عمل است.

بیشتر بخوانید: آلمان ‘شوکه’ توسط جورج فلوید کشتن خواستار پایان دادن به خشونت

پریدن بر روی ارابه موسیقی

برخی از شرکت ها به دنبال از طریق کمک های مالی و تعهدات. روز سه شنبه بانک مرکزی آمریکا اعلام کرد این امر متعهد $1 میلیارد طی چهار سال آینده برای کمک به مبارزه با نابرابری نژادی, توسعه حقوقی واجد شرایط و بهبود تحرک اقتصادی در جوامع محلی.

زیبایی های چند ملیتی Sephora اهدا کرده است بیش از 1 میلیون دلار برای حمایت از سازمان هایی مانند انجمن ملی برای پیشرفت های رنگی مردم کالیفرنیا شرکت های فن آوری بیش از 20 میلیون دلار و Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل متعهد اضافی 10 میلیون دلار برای حمایت از حقوق مدنی قرار گرفتند.

اما برای Keni Thacker بنیانگذار 100 گل رز از بتن “یک شبکه برای مردان از رنگ در تبلیغات, بازاریابی, رسانه ها و روابط عمومی صنایع” این شرکت ها فقط پریدن بر روی ارابه موسیقی. “این پول این کمپین این همدردی نمی خواهد تغییر جامعه,” او گفت: DW. “این خیلی دیر است.”

ادامه مطلب: نظر: نژادپرستی نظاممند واقعی آمریکایی ‘قتل عام’

پول نمی تواند معکوس قرن ها از نژادپرستی در آمریکا گفت و جامعه نشان داده است هرگز احترام به مردم است. “و ناگهان همه تظاهر به مراقبت در مورد ما.”

Thacker گفت: نگاه صرف در آرایش اجرایی تخته بود به اندازه کافی برای دیدن نفاق از زمان بحث است. ما شرکت های فعال در آنها واکنشی, او گفت:, و اضافه کرد که اول از همه چیزی است که اتفاق می افتد و پس از آن شرکت و پس از آن در نهایت به مردم عمل می کنند. او گفت: شرکت ها نیز مسئول این وضعیت است که آنها در حال حاضر می خواستم به تغییر با کمک های مالی سخاوتمندانه. “این فقط یک شیرین کاری روابط عمومی!”

Melillo کمتر بدبین با استناد به نایک و هدف به عنوان نمونه های مثبت. او با اشاره به این که نایک تبلیغ جدید است که تغییر آن شعار معروف “آیا آن” به “برای یک بار این کار را نکنید!” همسو با این شرکت در گذشته ضد نژادپرستی مبارزات.

او همچنین گفت: خرده فروش هدف بود گفت: آن را امتحان کنید تا به مشکل نابرابری با وجود اینکه هدف از غارت در روزهای اخیر.

“ایستاده قوی اگر چه فروشگاه هستند هدف: که یک راه برای پاسخ به یک روش معتبر.”

هر روز DW ویراستاران ارسال مجموعه ای از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de