لندن—یک فاسد, افسر سابق پلیس بود که گرفتار کار با مغلوب ساختن پیشی جستن برج وکیل ناتالیا Veselnitskaya نشان داده است در یک دادگاه سوئیس چگونه روسیه را پیچیده نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی اهداف سیستم عدالت در کشورهای غربی است.

سابق مشاور دولت فدرال سوئیس دادستانی اخراج شد و به اعدام محکوم شده و پس از گرفتاری با Veselnitskaya و دادستانی عمومی قرار گرفت. او گفت: بنا به گزارش یک دادگاه در سوئیس این هفته که او در مورد مشخصات بالا مورد فساد علیه روسیه با مقامات روسی در تمام هزینه های پرداخت شکار سفر به سیبری.

در سفر به دیدنی کامچاتکا شبه جزیره و دریاچه بایکال رسمی که شناسایی شده است تنها به عنوان ویکتور K. بنا به گزارش اذعان کرد که او صرف یک هفته ماهیگیری ناهموار روستا و شکار خرس از جمله از یک هلیکوپتر با مقامات روسی دفتر دادستان کل است.

ویکتور K. گفت: دادگاه تجدید نظر روز شنبه که او اعطا با مقامات روسیه در این سفر در مورد مشخصات بالا Magnitsky مورد که او قرار بود به بررسی. این $230 میلیون تقلب در برابر مردم روسیه کشف شد توسط سرگئی Magnitsky بود که پس از آن بازداشت و مورد ضرب و شتم توسط مقامات روسی که او را از چپ به مرگ در یک سلول زندان.

مورد منجر به آمریکا تحریم ها علیه روسیه که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور اوباما در سال 2012 پس از یک کمپین توسط ایالات متحده متولد شده سرمایه لایحه Browder. این مورد تا کنون باعث هیچ پیامدهای جدی در سوئیس با وجود مقدار زیادی از پول اختصاص یافته از طریق بانکداری بین المللی hub پس از تقلب.

دادگاه تجدید نظر حکم جمعه که ویکتور K. بود گناه از نادرست پذیرش سفر شکار, اما آن را رد کرد و خوب بود که اعمال شده توسط دادگاه بدوی.

“تصمیم دارد; او دریافت بی بهره از روس ها اما این فقط یک سیلی بر روی مچ دست برای یک جرم و جنایت جدی” Browder گفت: روزانه وحش. “این واقعیت است که سوئیس کشف یک مول و او خرس به طور موثر بدون نتیجه بسیار نگران کننده و باعث می شود سوئیس مانند یک موز جمهوری.”

با توجه به متن تهیه شده توسط وکیل سوئیس اقدام برای Browder, ویکتور K. به دادگاه گفت که او تا به حال سه یا چهار ساعت بحث Magnitsky مورد با مقامات روسی. متن نیز گفت: او گفت: کارفرمایان در فدرال سوئیس دادستانی که باید آنها را رها کردن در مورد, چرا که آنها هرگز قادر به دنبال دنباله پول که او را تشبیه به پیدا کردن منبع از چند بطری از شراب هنگامی که آنها تا به حال تمام شده است ریخت و به همان بشکه رسید.

قبلی سفر به مسکو سوئیس مدارک دادگاه نشان داد که ویکتور K. ملاقات Veselnitskaya وکیل مسئول بدنام برج ترامپ جلسه با Donald Trump Jr., Paul Manafort و جارد کوشنر.

ویکتور K. بود که مسئول کار بر روی تحقیقات به سوئیس مالی برخورد از مافیای روسی و الیگارشی دهه ملاقات کرده بود Veselnitskaya رئیس, روسی, معاون دادستان عمومی Saak Albertovich karapetyan را در ژنو زوریخ و مسکو “بدون آگاهی از مافوق خود” با توجه به دادگاه سوئیس مقالات. Karapetyan را یکی از اعضای این هیئت در سیبری شکار عقب نشینی است.

نوایا گازتا گزارش ماه گذشته که ویکتور K. مرموزی در ادامه به سفر به روسیه پس از او متوقف شد و کار برای مقامات سوئیسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de