این شرکت در حال ایجاد دو کسب و کار جدید گروه:

  • منابع طبیعیبه منظور توسعه بالادست نفت و گاز نمونه کارها پایدار ارتقاء بهره وری انرژی و کربن گرفتن.
  • انرژی, تکامل, اختصاص داده شده به حمایت از تکامل این شرکت قدرت تولید محصول تحول و بازاریابی از فسیلی به زیستی و آبی و سبز.

دو گروه کسب و کار را حفظ پیوند نزدیک در هیدروکربن های زنجیره ارزش با هدف بهترین مدیریت مراحل مختلف انرژی انتقال و به طور مشترک در حال توسعه decarbonization فرآیندهای تامین زیستی و آبی و سبز محصولات.

شرکت مرکزی عملکرد شرکت های بزرگ خواهد بود و سازمان یافته برای حمایت از مدیر عامل این شرکت در مجتمع انطباق کنترل و مدیریت ریسک و مسئولیت و گروه های کسب و کار در جلسه اهداف خود.

این سازمان جدید است و یک نقطه عطف به سمت اجرای انی استراتژی 2050 که ترکیبی از ارزش ایجاد نمونه کارها پایداری و قدرت مالی.

انی هیئت مدیره به ریاست لوسیا Calvosa است به تصویب یک کسب و کار جدید و ساختار این شرکت است.

جدید سازمان ارائه شده توسط انی, مدیر اجرایی کلودیو Descalzi به هیئت مدیره امروز یک نقطه عطفی در اجرای استراتژی شرکت پرده برداری کرد در ماه فوریه که مجموعه تکامل از کسب و کار بیش از 30 سال آینده. کلید و از امروز منحصر به فرد از عناصر این استراتژی ترکیبی از رشد اهداف با ارزش مالی ایجاد و همچنین پایداری زیست محیطی که منجر به کاهش قابل توجهی در زندگی کامل-چرخه کربن تولید گازهای گلخانه ای.

مدیر ارشد اجرایی کلودیو Descalzi گفت: “این ساختار جدید نشان دهنده انی را محوری برای انتقال انرژی. برگشت ناپذیر مسیر است که ما را رهبران در decarbonized انرژی محصولات است. ما با طرح جدید در ماه فوریه ما راه ما برای 30 سال آینده از امروز آن را منحصر به فرد در صنعت ما. به این طرح می پیوندند و موقعیت ما برای سرعت بخشیدن به تحویل آن ما در حال ایجاد دو گروه کسب و کار در شرکت ما است. آنها اهداف خاص, اما آنها همچنین همکاری برای تحویل در انتقال و ارائه به مشتریان ما با وسیع ترین طیف وسیعی از محصولات سازگار با محیط زیست. سازماندهی مجدد نیز شامل, شرکت, سازه, که خواهد شد در ادامه به مرکزی نقطه مرجع استراتژیک و کنترل فرآیندهای ارائه یک پشتیبانی موثر برای دیدار با گروه های کسب و کار اهداف. مبارزه با تغییر آب و هوا و ترویج توسعه پایدار به رسمیت شناخته شده توسط جامعه مدنی و سرمایه گذاران و کسب و کار به طور یکسان به عنوان اولویت های توسعه جهانی. تنها کسانی که دنبال این راه های نوآورانه ایجاد خواهد شد ارزش در دراز مدت. ما می خواهیم به بازیگران اصلی در یک, فقط انرژی, انتقال, که در آن ما اعتقاد داریم و مرکزی به انی تحول.”

جدید انی خواهد شد که دو گروه کسب و کار – منابع طبیعی و انرژی تکامل. الساندرو Puliti منجر خواهد شد منابع طبیعی و ماسیمو Mondazzi منجر انرژی تکامل. هر دو پیشنهاد به هیئت مدیره توسط مدیر عامل در توافق با رئیس.

منابع طبیعی ادامه خواهد داد برای ایجاد ارزش انی نفت و گاز بالادست نمونه کارها با هدف کاهش ردپای کربن خود را توسط پوسته پوسته شدن تا بهره وری انرژی و گسترش تولید گاز طبیعی کسب و کار و موقعیت خود را در بازار عمده فروشی. علاوه بر آن تمرکز خواهد اقدامات خود را در توسعه کربن جذب و جبران خسارت در پروژه های. مستمر توسعه فن آوری و افزایش بهره وری خواهد شد اجازه می دهد که حداکثر پول نقد نسل حتی در به چالش کشیدن حالات.

کسب و کار گروه را ترکیب شرکت نفت و گاز, اکتشاف و توسعه فعالیت های تولید گاز فروشی از طریق خط لوله و LNG. علاوه بر این, آن را شامل جنگلداری و حفاظت (REDD) و کربن پروژه های ذخیره سازی و پایداری است که ادامه خواهد داد به ادغام در سراسر انی فعالیت های. شرکت انی عقب (فعالیت زیست محیطی) نیز تثبیت شود در این گروه کسب و کار.

انرژی تکامل را به تمرکز بر روی تکامل از کسب و کار از قدرت نسل تحول و بازاریابی محصولات از فسیلی به زیستی و آبی و سبز. به طور خاص, آن را به تمرکز بر رشد تولید برق از انرژی های تجدید پذیر و انجام آن را هماهنگ زیستی و دایره تکامل از شرکت پالایش سیستم شیمیایی و کسب و کار و آن را بیشتر توسعه انی خرده فروشی نمونه کارها, ارائه به طور فزاینده ای بیشتر decarbonized محصولات برای تحرک و مصرف خانگی و شرکت های کوچک است. با تشکر از کسب و کار گروه هماهنگی این شرکت خواهد بود قادر به توسعه این فعالیت ها در یکپارچه راه هر دو از لحاظ جغرافیایی و از نظر خط کسب و کار به حداکثر رساندن نتایج از نظر توسعه محصول و خدمات به مشتریان و سودآوری است.

کسب و کار گروه را ترکیب فعالیت های تولید برق از گاز طبیعی و انرژیهای تجدید پذیر را تصفیه و مواد شیمیایی کسب و کار خرده فروشی گاز و قدرت و تحرک بازاریابی است. شرکت Versalis (مواد شیمیایی) و انی گاز e luce نیز تثبیت شود در این گروه کسب و کار.

دو کسب و کار جدید گروه حفظ یک پیوند قوی در مدیریت هیدروکربن های زنجیره ارزش با اهداف در حال اجرا در بهترین راه ممکن است مراحل انتقال انرژی و به طور مشترک در حال توسعه decarbonization فرآیندهای تامین و سبز و آبی و زیستی محصولات. Decarbonized از طریق کربن جذب گاز به برق و گاز هیدروژن پروژه ها خواهد شد نمونه اجازه می دهد برای اضافه کردن مقدار به منابع گاز و ارائه به مشتریان با به طور کامل پایدار انرژی است.

بعلاوه از لحاظ مرکزی ساختار یک تابع جدید – تکنولوژی R&D و دیجیتال – ایجاد خواهد شد. این تاکید استراتژیک ارتباط است که تحقیق و توسعه و نوآوری در فن آوری نمایندگی به صورت انی به عنوان یک راننده کلیدی در ایجاد ارزش افزوده و رشد اقتصادی از طریق توسعه فن آوری های جدید و سریع پیاده سازی در مقیاس صنعتی. با اعمال نفوذ در آن دانش و فن آوری انی است ترسیم تکامل از کسب و کار خود را برای سی سال آمده است. پروژه های تحقیقاتی پوشش کل زنجیره ارزش با هدف کاهش خطرات و افزایش بهره وری و تقویت رهبری تکنولوژیکی و بهتر ارتقاء کیفیت محصولات و گیاهان و فرآیندهای.

این گروه جدید را ترکیب فعلی فناوری اطلاعات و ارتباطات و فعالیت های دیجیتال که یک حمایت کلیدی برای تغییر و تحول در مدل کسب و کار شرکت و همچنین مدیریت فنی و دانش علمی که کسب و کار جدید گروه پیاده سازی خواهد شد.

سایر توابع مرکزی خواهد بود به زودی بیشتر کارآمد و تجدید سازمان برای ارائه بهترین پشتیبانی در نظر ساختار و ظرفیتهای در ارائه در انی جدید ماموریت و اهداف این دو گروه کسب و کار.

جدید ساختار سازمانی اجرا خواهد شد در طول هفته های آینده. ماسیمو Mondazzi را حفظ نقش خود به عنوان انی ارشد امور مالی تا آگوست 1st, 2020.

در جلسه امروز هیئت مدیره نیز منصوب به این شرکت دیده بان ساختار هر D. lgs. n. 231 سال 2001 پس از مشورت با کمیته نامزدی و با تصویب انجمن حسابرسان قانونی: Attilio Befera خارجی عضو به عنوان رئیس; Antonella Alfonsi و Ugo Lecis خارجی اعضا; Rosalba Casiraghi رئیس انجمن حسابرسان قانونی و مارکو Petracchini ارشد معاون اجرایی رئیس جمهور حسابرسی داخلی به عنوان داخلی عضو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de