اتحادیه اروپا مجموعه جرایم مالی واحد در همه گیر-ضربه اقتصاد

اتحادیه اروپا نیروی پلیس Police, دارد تایید, جدید, جرم, مرکز مبارزه با جرایم مالی. پول شویی و کلاهبرداری انتظار می رود که در پی رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اتحادیه اروپا راه اندازی یک واحد از محققان در روز جمعه برای مقابله با پیش بینی افزایش جرایم مالی در رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اروپایی مالی و اقتصادی مرکز جرم را با Europol اتحادیه اروپا آژانس های اجرای قانون.

“عواقب COVID-19 همه گیر را تضعیف کرده است و اقتصاد ما ایجاد شده جدید آسیب پذیری که از جرم و جنایت می توانید ظهور” Europol سر کاترین د Bolle گفت.

“ما باید به دنبال پول به مقصد نهایی خود و آن را به دور از جنایتکاران” Europol در توییتر نوشت.

Europol گفت: بخش هایی مانند ساخت و ساز نوازی, سفر و گردشگری هستند در معرض خطر بالاتر بودن نفوذ توسط جنایتکاران در طول انتظار رکود اقتصادی است.

ادامه مطلب: ایتالیا: Camorra قبیله مافیایی تلاش باز گشت میان coronavirus

تنها 1 ٪ از سود کیفری بهبود

این گروه جدید را استخدام 65 تحلیلگران و مبارزه با جرایم مالی در 27 کشور عضو اتحادیه اروپا. آنها را با مقامات در کشورهای مربوطه.

اتحادیه اروپا در حال حاضر تخمین می زند که تنها حدود 1% از سود کیفری در اروپا در حال بهبود است.

بلوک است به خصوص در مورد یارانه های ارائه شده برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر. این یارانه ها “را هدف قرار جنایتکاران به دنبال فریبکاری عمومی بودجه” Europol هشدار داد.

تقلب مربوط به تجهیزات پزشکی نیز در حال افزایش است.

اد/aw (AFP ایسنا)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de