کونامی خلاق مرکز کنزا URSA با استفاده از پخش برای eSports استودیو

Blackmagic Design اعلام کرد که تعدادی از Blackmagic محصولات از جمله Blackmagic URSA پخش و ATEM 2M/E تولید استودیو 4K استفاده می شود در کونامی خلاق مرکز کنزا. مرکز افتتاح شد در ماه ژانویه سال 2020 است و ساخته شده در اطراف یک Blackmagic Design پخش گردش کار.

کونامی منابع شرکت ژاپنی است که سرگرمی کنگلومرا که به تولید و توزیع نرم افزار بازی و تجهیزات تفریحی و همچنین انجام کسب و کار دیگر. به تازگی کونامی شروع به قرار دادن تمرکز بیشتر بر روی آن eSports کسب و کار باز کرده است جدید خود چند هدف تسهیلات در توکیو به نام Konami, خلاق, مرکز کنزا که شامل یک eSports جریان استودیو یک نمایشگاه برای eSports محصولات مرتبط و eSports مدرسه. استودیو می تواند اجاره را به عنوان یک مرکز برای بسیاری از دیگر کاربردهای دیگر از eSports.

استودیو ارائه می دهد واقعی مشاهده تجربیات و مجهز به یک 452 اینچ صفحه نمایش LED با کیفیت بالا و صدای فراگیر سیستم. برای گرفتن بازی, بازی سه Blackmagic URSA پخش دوربین های استفاده از Blackmagic Studio Viewfinders و Blackmagic مبدل های فیبر به علاوه یک Blackmagic Studio مبدل فیبر استفاده می شود به عنوان استودیو اصلی تیر اندازی سیستم. هر دوربین خروجی تبدیل به فیبر نوری از طریق دوربین فیبر مبدل شده و فرستاده شده به استودیو فیبر مبدل نصب شده در زیر اتاق کنترل. نصب شش خط فیبر نوری, کابل, آنها به راحتی می توانید اضافه کردن دوربین اضافی در صورت لزوم.

این مرکز زیر کنترل اتاق واقع در طبقه بالای صفحه ی اصلی استودیو که در آن یک ATEM 2 M/E تولید استودیو 4K و یک ATEM دوربین کنترل پنل نصب شده است برای کنترل URSA پخش دوربین. هر دوربین و برنامه خروجی تعبیه شده با صدا و timecode از طریق ATEM switcher و فرستاده شده به چهار HyperDeck استودیو 12Gs ثبت می شود. چهار SmartView 4K استفاده می شود برای نظارت در زیر اتاق کنترل. برای ضبط هر یک از بازیکنان بازی سیگنال چهارده HyperDeck Studio Mini استفاده می شود.

در نهایت خوراک زنده از استودیو فرستاده شده است را به نمایشگاه در مدرسه تسهیلات از طریق هوشمند Videohub 20×20 روتر.

یکپارچه سازی سیستم ها انجام شد توسط Mitomo. Toru Watahiki فنی تقسیم Mitomo گفت: “زمانی که مشتری خواسته برای عکسبرداری و ضبط سیستم است که پشتیبانی از هر دو HD و 4K, Blackmagic تنها گزینه است. مشتری می تواند انجام آنچه آنها می خواهند با هزینه اثربخشی.!”

مطبوعات عکاسی

محصول عکس های Blackmagic URSA, پخش, Blackmagic URSA استودیو منظره یاب、Blackmagic دوربین فیبر مبدل, ATEM 2M/E تولید استودیو 4K, ATEM دوربین کنترل پنل HyperDeck استودیو 12G, SmartView 4K و همچنین دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

دانلود دارایی

کنزا 1 – 2000×1334 – 5861 KB – دانلود تصویر

کنزا 2 – 2000×1297 – 5674 KB – دانلود تصویر

کنزا 3 – 2000×1500 – 5991 KB – دانلود تصویر

کنزا 4 – 1333×2000 – 5409 KB – دانلود تصویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de