یک Bakersfield, CA مبتنی بر وزیر و دستیار کشیش به جوانان شیلا M. درامر سهام ‘چشم انداز’ از جهنم در کتاب “چشم انداز من از جهنم: یک قربانی برای دیگران برای دیدن” (ایمان مسیحی انتشارات; 2019).
 
به عنوان شرح داده شده توسط خود ناشران “چشم انداز من از جهنم” است واضح شهادت و چشم انداز نبوی تحویل داده شده توسط خدا به نویسنده در مورد وجود جهنم.
 
“دو بار در سال 1992 خدا از طریق و با ارزش خود را روح القدس به من داد همان رویاهای هشدار جایی که او مرا به جهنم” گفت: درامر. “شش ماه بعد من به طور کامل backslid. مدت کوتاهی پس از آن همان رویای بازگشت اما این بار به مراتب شدید تر است.
 
“ماه پس از رویاهای من, من در عذاب و ترس با افکار و خاطرات زنده از آنچه که من تا به حال دیده می شود. وجود دارد بنابراین بسیاری از شب های از دست رفته خواب از من ترس از سقوط دوباره به همان آرزوی رفتن به جهنم است.”
 
می ترسم که مردم فکر می کنم او محدود بود به صورت جهنم درامر به سادگی نگه داشته رویاهای او به خودش و تصمیم گرفت او نبود گفتن هر کسی. او از خودش پرسید: “چرا خدا به من اجازه رفتن به جهنم در رویاهای ؟ چرا او به من اجازه دیدن چنین جایی چنین وحشتناک محل؟” به عنوان بسیاری از سال گذشته توسط او درک چرا و همراه با پاسخ به سوالات خود را از او دریافت تماس خود را به عنوان به خوبی به عنوان قدرت برای به اشتراک گذاری چشم انداز خود را از جهنم. شیلا با صدای رسا شنیده صدای خدا. او به او گفت که پس از آشکار چشم انداز قبل از اینکه چشم خود را… “این چشم انداز یک قربانی کردن دیگران برای دیدن. من به شما اجازه بازگشت به من بگویید کلیساها ( به مردم) است که… جهنم… این… این… واقعی است. … آن را بنویسید ( چشم انداز) قرار داده و آن را در یک کتاب به مردم بگویید من کلیساها که ” جهنم… آن واقعی است!'” بودند خود را دقیق کلمه است.
 
سفارش شیلا M. درامر امروز در آمازون و Barnes & Noble WalMart.com و وب سایت خود را در https://sheiladrummer.com
  
چشم انداز من از جهنم: یک قربانی برای دیگران برای دیدن
نویسنده | شیلا M. درامر
| تاریخ انتشار آوریل 1 2019
ناشر | ایمان مسیحی چاپ و نشر
کتاب خرده فروشی | $ 12.95
 
 
 
بیوگرافی نویسنده
 
شیلا M. درامر متولد شد و در سال 1963 در جیمز میل, AR, جایی که او مطرح شد. او از نقل مکان به لس آنجلس با خانواده اش در سال 1979 که در آن او فارغ التحصیل از لینوود Unified School District در سال 1981. او به برکت ازدواج به شوهرش از 38 سال. از طریق اتحادیه خود آنها هفت فرزند و هفده نوه.
 
در سال 1995 شیلا بود به نام به وزارت در یک کلیسای کوچک در وات کالیفرنیا جایی که او خدمت با تعهد صادقانه خود را. هنگامی که کلیسای گسترش یافت و در سال 1996 این خدا بود که گفت: شیلا و خانواده او را به حرکت به Bakersfield, CA به منظور حمایت از آنچه که تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان بزرگتر فانوس Community Outreach, Inc. در حالی که در دوره تصدی خود را در بیشتر فانوس دریایی او در خدمت به عنوان مدیر گروه کر, یک معلم مدرسه یکشنبه و یک جامعه توسعه رابط.
 
در دسامبر سال 1998 شیلا مقرر شد و منصوب به عنوان دستیار کشیش به جوانان وزارت بیشتری فانوس دریایی (dba برکت گوشه وزارتخانه) که در آن او هنوز هم در خدمت امروز. گذشته از 22 سال او را خدمت عشق عیسی مسیح به زندگی هزاران نفر از کودکان و بزرگسالان و سالمندان است.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر