کارکنان خواستار تعطیلی ورزش مصور ناشر آبی زندگی می کند از ماده ” سایت

کارکنان در Maven رسانه برندهای ایالات متحده دیجیتال-رسانه ناشر که صاحب رسانه های مانند ورزش مصور و ماکسیم هستند خواستار بر این شرکت برای قطع روابط با آبی زندگی می کند موضوع وب سایت نمونه کارها خود را.

در یک جلسه هیات روز جمعه Maven اعلام کرد که این موسسه 15 درصد کاهش حقوق و دستمزد در سراسر سازمان به عنوان بخشی از اقدامات صرفه جویی در هزینه به عنوان یک نتیجه از سقوط از تبلیغات دیجیتال در بازار به دنبال گسترش coronavirus. در حالی که کارکنان ناراحت شدند در مورد آخرین دور از کاهش بسیاری مطرح شده یکی دیگر از نگرانی: این شرکت ادامه داد: وابستگی با دفاع Maven یک وب سایت همچنین به عنوان شناخته شده آبی زندگی می کند مهم است.

وب سایت شده است در Maven نمونه کارها پس از 2017 را پوشش می دهد و پلیس-اخبار مربوط به تقریبا به طور انحصاری از یک آشکارا pro-پلیس دیدگاه—یک زاویه با تاکید بر نام آن عبارت ابداع در پاسخ مستقیم به موضوع زندگی جنبش و اغلب مورد استفاده برای تضعیف و یا منحرف از نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در اين جنایی-سیستم عدالت.

در طول زمان جلسه تعدادی از کارکنان بر نام این شرکت به مجموع deplatform آبی زندگی می کند موضوع در میان در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس برانگیخته توسط پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید.

در یک چت همراه با مجازی جلسه کارکنان به نام سایت “شرم آور” “رسوایی” و “وحشتناک” گفت: بسیاری از این نظرات بودند آشکارا نژادپرستانه “با نظارت” و اشاره کرد که چگونه این سایت را سست سرمقاله محدودیت اجازه می دهد در واقع اطلاعات نادرست به انتخاب نشده است.

وجود این سایت بالای ذهن بسیاری از کارکنان یکی از آنها اشاره کرد: “ما نمی خواهیم به صورت گسترده گفتگو در مورد تنوع در حال حاضر. ما درخواست شما را به آن سایت و توضیح دهد که چرا از آن است که هنوز هم بالا است.”

یک کارمند اشاره کرد که چگونه یک سایت دیدگاه در روز پنج شنبه حمایت برای قرار دادن تک تیر اندازها و هواپیماهای بدون سرنشین مسلح در محل به هدف و شلیک غارتگران به “مجموعه ای به عنوان مثال برای جهان را ببینید.” های مختلف کارکنان افزود: “آبی زندگی می کند مسائل را در بخش نظر ها پر از مردم خواستار نابودی مردم مثل من.”

یک کارمند فروش پیشنهاد شده است که تبلیغ کنندگان کمتر علاقه مند در تبلیغات با Maven رسانه برندها به دلیل ارتباط آن با زندگی موضوع وبلاگ (مدیر عامل شرکت اذعان کرد بعد از آن در روز جمعه است که سایت “صدمه زدن به شرکت مالی” و این که تصمیم به حمل سایت و یا نه در نهایت ربطی به درآمد خود را در قرعه کشی). این Maven را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

“من اهمیتی نمی دهند که آیا یا نه آنها ما را پول” کارمند دیگری گفت. “این از نظر اخلاقی اشتباه به ادامه platforming یک سایت است که طرفداران برای fascistic ظلم و ستم از همه آمریکایی ها به خصوص مردم سیاه و سفید دیگر POCs, LGBTQ و معلول است.”

با توجه به افرادی که با حضور همه کارکنان تماس Maven مدیر عامل و موسس جیمز Heckman گفت که در حالی که او شنیده کارکنان نگرانی او همچنین با تاکید بر شرکت اصلی روزنامه نگاری ماموریت برای ترویج گفت و گو باز و شکستن خوانندگان ایدئولوژیک حباب ها با دیدگاه های مختلف.

در جلسه دوم در مورد این موضوع بعدا در جمعه Heckman توضیح داد که او آغاز شده و این شرکت با چشم انداز از “تلاش برای رسیدن دو طرف میز”—از جمله وبلاگ عکاسی جرم نیست که مستند به خشونت پلیس و آبی زندگی می کند که در دفاع از پلیس دیدگاه—و “توانمند سازی هر دو طرف از مسائل” برای “متمدن گفتمان بین مردم با نقطه نظرات مخالف.”

مدیر عامل شرکت اذعان کرد که این شرکت در تلاش است تا بیشتر به شدت وزش نظر خود را, اما گفت که کاملا منع نظرات می تواند “مشکل بیش از حد.”

در نهایت پس از مقابله و بازجویی از کارکنان Heckman گفت که به دنبال تایید از شرکت هیئت مدیره به حذف آبی زندگی می کند ماده از Maven پلت فرم و خواسته برای کارکنان به ارائه تصاویری از نفرت پیام در سایت.

“من فکر می کنم برای مطمئن شوید که این چیزی است که ما باید انجام دهیم” Heckman گفت. “من قصد دارم به آن توصیه به هیئت مدیره, من مطمئن هستم که هیئت مدیره حمایت خواهد شد.”

روز جمعه کاهش دستمزد در ضمن فقط آخرین در یک سری از منفی مالی اطلاعیه برای Maven. در ماه مارس Maven اعلام کرد و آن را غیر روحانی کردن 9 درصد از کارکنان در سراسر وب سایت خود یک حرکت این شرکت گفت: این نیاز را در میان حدود 30 میلیون درآمد کمبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر