افغانستان با انتقاد شدید نقش ایران در 3 مهاجر و میر

سه افغانستان درگذشت, بعد از پلیس ایران در وسیله نقلیه خود را تنظیم می پیوندد. در ابتدا ایران را تکذیب کرد, پلیس خود را به سرزنش.

Symbolbild پناهندگان افغان در ایران – هیچ یک از حادثه است.

مقامات ایرانی گفت: پلیس شد, مقصر مرگ سه افغان مهاجر در ایران مرکزی استان يزد افغانستان وزارت امور خارجه گفت: در روز شنبه.

پلیس ایران به ضرب گلوله در خودرو تنظیم آن را به آتش کشیده در افغانستان خبر داد.

این رویداد تنها یک ماه پس از عربستان را تکذیب کرد, کشتار ده ها تن از مهاجران افغان را مجبور به رودخانه در افغانستان در استان هرات.

مجرمان خواهد بود پاسخگو باشند گفت: دولت افغانستان در روز شنبه در بیانیه ای با استناد به مقامات ایرانی.

دولت افغانستان در کابل را بیشتر مراحل زیر بررسی در این بیانیه اضافه شده است.

ادامه مطلب: افغانستان پروب ایران مرز صربستان

‘من یک بیت از آب من سوختن’

افغان واکنش نشان داد و با عصبانیت به مهاجر مرگ و میر پس از فیلم های ظاهرا نشان دادن این حادثه ویروسی رفت. این ویدیو نشان می دهد یک مهاجر فرار از فروزان ماشین با سوختگی بر روی بخش هایی از بدن او التماس برای آب.

مهاجر کلمات: “من کمی از آب من سوختن” — شروع روند در کشور است.

دولت افغانستان گفته مقامات تصویری واقعی بود که افغانها در ایران مشغول به کار بودند در شناسایی قربانیان.

“ایران حق ندارد برای کشتن افغان آنها می توانید مهر خود را به مرز اخراج افغان ها اما نه کشتن آنها” علی نوری یک وکیل و فعال حقوق گفت: در Facebook.

ایران مقامات سفارت در پایتخت افغانستان کابل بودند بلافاصله نظر در دسترس نیست اما مقام های محلی در ایران زودتر رد پلیس مسئول فروغ.

پلیس اخراج در وسیله نقلیه و پس از آن سقوط کرد و از طریق یک پاسگاه احمد Tarahomi معاون فرماندار یزد قبلا گفته رسانه های دولتی ایران. آنها مشکوک آن را از حمل مواد مخدر و مهاجران مستند نشده.

وجود دارد نزدیک به 1 میلیون ثبت نام پناهندگان افغان ساکن در ایران و کشور فکری به میزبان یکی دیگر از 2 میلیون مستند نشده افغانها با توجه به گزارش سازمان ملل.

ماه گذشته مقامات افغان گفت: عربستان کشته شدن 45 افغان کارگران مهاجر پس از آنها مجبور شدند به زور اسلحه به هاری حوضه رودخانه در مرز افغانستان و ایران و ترکمنستان. ایران اتهامات را رد کرده است.

kmm/اس ام اس (“رویترز” dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>