مایک هاکبی ‘کبود” در جمهوری خواهان که نمی تعظیم کردن به تهمت

فرماندار سابق مایک هاکبی (R-AR) ابراز شوک و ترس صبح روز یکشنبه که چندین برجسته خواهان را گزارش نه حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

“من نمی دانم اگر آن را درست به دلیل آن را در نیویورک تایمز,” هاکبی snarked در فاکس و دوستان آخر هفتهاین ادعا که مقاله “اشتباه بیشتر از آنها درست است.”

“اما اگر درست است و اگر شما از افرادی که نامزد شدند و در مورد رئیس جمهور بوش در واقع منتخب به رئیس جمهور توسط جمهوری خواهان و آنها دیگر نمی خواهد به حمایت از نامزد جمهوری خواه که از طریق فرایند رفت و رو انتخاب” هاکبی گفت: “پس از آن من قصد دارم به نه تنها ناراضی و من قصد دارم به کبود.”

او در ادامه گفت که او و همکار خود را محافظه کاران “نیست همه موافق در برخی از سیاست های بوش یا مک کین یا رامنی” اما “زمانی که آن را به آن آمد” آنها می دانستند که آنها می تواند هر دو “را انتخاب کنید و یک دور به سمت چپ لیبرال و یا ما می تواند کسی را انتخاب کنید که نزدیک بود به ما انداز.”

هاکبی اعتراف کرد که تهمت نمی ممکن است بهترین “شیوه ای بالین” اما هنوز هم او اضافه کرد: “در اینجا چیزی است که من فقط نمی فهمم با این هرگز-Trumpers.”

“این رئیس جمهور است که بیشتر طرفدار زندگی از ما تا به حال, دوره,” او گفت:. “او بیشتر طرفدار اسرائیل است. او مقرراتزدایی بسیار دولت به طوری که کسب و کار آمریکا می تواند رشد و آنها را تا زمانی که این COVID مسائل اتفاق افتاده است.” او به ویژه غفلت به ذکر است که رئیس جمهور انفعال در COVID-19 ساخته شده است که وضعیت بسیار بدتر است.

پس از baselessly این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن است “انجام می شود بیشتر برای اقلیت ها بیش از هر رئیس جمهور در طول عمر من در واقع کمک به مردم به خوب و شغل مناسب و آینده” هاکبی گفت: جمهوری خواهان که نمی خواهم مغلوب ساختن پیشی جستن “شخصیت” به “بیش از آن دریافت کنید!”

“این است که در مورد انتخاب یک شخصیت” هاکبی گفت. “این برای تلفن های موبایل. این خشن, جست و خیز کردن جهان از سیاست است. و شاید او را به عنوان نجیبانه به عنوان برخی از ما خواهد بود. اما خدای او را گرفتن کار انجام می شود و از آن زمان جمهوری خواهان رالی چرا که اگر آنها نمی, آنها در حال رفتن به جو بایدن که نیست طرفدار زندگی است که برای مالیات های بالاتر باز کردن مرزهای او را به تسلیم شدن به چین است. همه چیز را که ما پیدا کردن نفرت انگیز او را در آغوش آن از جمله سوسیالیست ها در اینجا. به همین دلیل ما باید برای تحقق بخشیدن به این است که یک انتخاب ساده است و ما بهتر است به سمت راست حرکت می کند.”

پس از هاکبی به او تحویل داده مبتنی بر ترس بیهوده گویی صبح یکشنبه در روباه و در عین حال یکی دیگر از برجسته جمهوری خواه سابق وزیر امور خارجه کالین پاول رسما تایید و جو بایدن در سی ان ان. تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای “خطرناک برای ما دموکراسی” و “خطرناک برای کشور ما” پاول گفت که او معتقد است “در این کشور است عاقلانه به این و ما در حال رفتن به قرار داده تا با آن را ندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر