بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Shunya Pragya جدید کتاب “O معشوق: در حال شدن و فراتر از آن.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 8th.

امروز در hyperconnected جهان آگاهی انسان باقی می ماند ربوده شده توسط ساخته شده تا چارچوب های اجتماعی و تجاری و سیاسی و مذهبی است. به عنوان یک نتیجه, ما, تجربه زندگی رانده است طراحی و تعریف شده توسط لوازم آرایشی و بهداشتی خود را همیشه مشغول در پاسخ به خواسته های این فرهنگ جهانی است. در این راه تمام سفر از زندگی کاهش به یک رزومه از مواد دستاوردها در هزینه های دور زدن تجارب وجودی که عمیقا معنی دار و غنی سازی زندگی. غالبا تلاش برای فراتر از وب از روال زندگی علمی و انتزاعی و واقعی زمین است. بنابراین معمولا ما deprioritize کاوش وجودی ما ارتباط تفکر است که هر دو آنها غیر ارزشمند و یا غیر دست یافتنی است. در نهایت به دنبال باطنی به درک وجودی ما آگاهی لوکس می شود از فیلسوفان و یا راهبان; می کند و دریافت لوح تقدیر در جریان اصلی در میان توده ها.

کتاب “O معشوق: در حال تبدیل شدن به, و فراتر از آن” ارائه می دهد واضح و روشن روش برای جراحی اکتشافی خود در عادی در سطح توده ها به کشف خالص زمینه آگاهی بود که همیشه در دسترس ما است ، این کتاب یک دعوت نامه به همه کسانی که تمایل به دسترسی به خالص بودن فراتر از سازه های ساخته شده تا ذهن و هویت. به عنوان یک قلم مو آن را به آرامی مالش دادن کردن گرد و غبار طراحی شده در سیستم باور خود محدود کننده ذهن است. هدف این است که به اصلاح شما را به چیزی فوق العاده ای مانند یک superhuman روانی فرد روشنفکر و یا فکری ، اما برای بازگرداندن بودن خود را به آن باطنی و وجودی دولت در حالی که در زندگی روز به روز واقعیت است. آن را به دست آورد جامد ارائه دیدگاه ها و شیوه های ملایم برای تعمیق آگاهی از بودن و شدن. لذا به عنوان یک کاتالیزور این بینش به ارمغان می آورد در مورد تغییر در شما به بزرگ تر شدن خود را انباشته محدودیت ها و اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به زمینه آگاهی خالص جریان در عین حال بی بند و بار.

این کتاب توسط سازمان به چهار بخش. سه بخش اول پر از شعر, فلسفه, زنده تصاویر و عالی تصاویر به نگه دارید تا با علاقه و به آرامی باز کردن گره ذهنی. لذا در بخش چهارم ارائه یک مدیتیشن با تمرکز حواس روش سازمان یافته به چهار روش ساده و در عین حال عمیق گام: شناخت, ایجاد, زندگی و حرکت فراتر از آن. آن را قادر می سازد شما را با ابزارهای عملی به فراتر از هدف تجارب ساخته شده تا از افکار و احساسات و احساس و حس خود را به آگاهی ذهنی. این بینش بی قید و شرط آگاهی است که در منبع ذاتی و acausal شادی که متاسفانه ذهن ما اختراع در خارج از جهل. آخرین گیلاس در کیک نتیجه گیری فصل که نشان می دهد که هیچ قطعیت اما تداوم. بنابراین یکی باید نگه دارید در رفتن و….

این کتاب شما را تبدیل به سرعت اگر شما آن را مصرف به آرامی!
 
“ای عزیز” توسط Shunya Pragya رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/8/2020 – 6/12/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B088PFHCJQ.

“ای عزیز” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“این کتاب کیمیاگری. آن باز می شود و نشان می دهد یک بعد حق در اینجا و در حال حاضر که بسیاری از ما هرگز حتی مشکوک وجود دارد. آن را به ما می دهد چشم های جدید. آن را به ما طول می کشد در طولانی ترین سفر در جهان: از اینجا به در حال حاضر به wow. آشکار مطلق زیبایی از آنچه مناسب است در اینجا قبل از ما و در درون ما و فراتر از آن ما است. این یک شاعرانه سفر است که بیرون کشیدن احساسات شما ممکن است هرگز قبل از تجربه. وجود یک قدرت در این کتاب است. قدرت به باز کردن ذهن التیام قلب و تبدیل آنهایی که زندگی در یک به طور کامل راه های غیر منتظره. سادگی و زیبایی و قابلیت دسترسی از نوشته های اینجا میوه عمیقا بازتاب روند. این یک کتاب نیست. آن است که کیمیاگری پیچیده در کلمات و کاغذ. آن است که هدیه ای از عشق است.” – بیدار در درون رویا

“این کتاب مسحور است. من فقط شروع به خواندن آن است و نمی تواند جلوگیری از رفتن بیشتر است. در حال حاضر من در یک مقطع در زندگی که در آن من باید به کار بسیار سخت است که کاملا با تاکید بر بهداشت و ذهن; و این کتاب فقط به عنوان یک گیاه درمان. این شعر فقط تراوش در قلب من و من عاشق راه اشعار را از پیام نگرش درست و تمرکز حواس است. آن را احساس می کند این کتاب را پوشش داده است همه چیز مورد نیاز برای مراقبه. رک و پوست کنده صحبت من هرگز در نظر گرفته مراقبه به طور جدی اما این کتاب این است که من فکر می کنم دوباره در آرام ترین شیوه است. کتاب شگفت انگیز!” – ناتالیا Kutova

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل info@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

از سنین پایین Shunya (نویسنده تخلص به معنی خالی) عمیقا کنجکاو در مورد ماهیت واقعیت اساسی بدن و ذهن ما چارچوب است. و از روزهای مدرسه خود را, او شروع به کاوش های مختلف فلسفه و معلمان با حس کنجکاوی شدید. در طول زمان او تمرین چندین فرم یوگایی-تکنیک های مراقبه که او را دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن با دیگر کنجکاو روح به همراه شخصی خود را آموخته است و راه مستقیم.

او خود تعریف هدف شما این است به تنظیم مجدد آگاهی انسان در پایه وجودی سطح که در آن طبیعت از تجربه و experiencer است که به طور مستقیم متوجه شدم در یک راه طبیعی است. در نتیجه ما عمیقا در ارتباط با وجود و در حالی که جشن ما انسان تجسم.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de