با توجه به برخی از تخمین می زند در یک سال معمولی حدود 3.6 میلیارد نفر در سراسر جهان سفر در خطوط هوایی تجاری است. صنعت توسط بیش از 17000 تجاری فرودگاه ها و میلیون ها نفر از کارگران است.
 
در سال 2020, تجاری, شرکت هواپیمایی سفر کرد در اولین قسمت از این سال به عنوان COVID-19 همه گیر جاروب جهان و به طور موقت سقوط تقاضا برای کسب و کار و اوقات فراغت سفر. که این مهم در صنعت بازیابی در حال حاضر موجود ترس در میان برخی از مسافران و کارگران در مورد کیفیت محیط زیست داخلی (IEQ) مسائل و پتانسیل گسترش هوابرد و سطح میکروب ها را تبدیل به یک موضوع مهم. در واقع فرد-به-فرد گسترش بیماری های عفونی از طریق قطرات تنفسی در هوا و یا از دست زدن به سطوح آلوده یا اشیاء دو از راه های اصلی میکروب ها در حال گسترش در هواپیما و فرودگاه و یا هر محیط ساخته شده.
 
موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) گزارش می دهد که برخی از راه های انتقال بیماری را می توان در یک هواپیما عبارتند از:

  • تماس مستقیم با فرد بیمار
  • تنفس در هوابرد ویروس ها و باکتری ها
  • تماس با خون و سایر مایعات بدن
  • تماس با آلوده سطح یا شیء

“هوای کابین خطرات نیز خطاب توسط NIOSH” گفت: Zahid Iqbal, MPH, CIH و ویژگی های مدیر در Clark Seif کلارک (CSC). “تهویه خطرات از جمله مونوکسید کربن و ازن و دی اکسید کربن سطح انتقال بیماری های مسری از بیمار مسافران; کابین در ارتفاع و فشار از تغییرات; و آلودگی هوا رویدادهای زمانی که کابین هوا آلوده می شود با تفکیک محصولات از گرم روغن موتور و یا مایع هیدرولیک تمام مسائل ذکر شده توسط آژانس. فرودگاه ها و خطوط هوایی به تدریج اضافه کردن پروازها برای رسیدگی به تقاضا به عنوان صنعت بهبود پرداختن کنترل عفونت و IEQ مسائل مولفه های کلیدی برای موفقیت است.”
 
کمک به شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و دیگر اشکال حمل و نقل انبوه رسیدگی به این چالش ها هستند بهداشت صنعتی و محیط داخلی کیفیت محیط حرفه ای در Clark Seif کلارک. CSC کارشناسان ارائه تجهیزات حفاظت فردی آموزش های پاسخ اضطراری برنامه ریزی, 3rd حزب تایید تمیز کردن و ضد عفونی پروتکل تست های زیست محیطی و بیشتر. آنها همچنین حمایت از فیلم های آموزشی در مورد IEQ و جلوگیری از گسترش میکروب ها در هواپیما است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/tnSY74Tyca8
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر کنترل عفونت بهداشت صنعتی در محیط داخلی با کیفیت و زیست محیطی و بهداشت و ایمنی خدمات مراجعه کنید www.csceng.com ایمیل csc@csceng.com تماس بگیرید و یا (800) 807-1118.
 
در مورد کلارک کلارک Seif
CSC در سال 1989 تاسیس شد برای کمک به مشتریان در هر دو بخش دولتی و خصوصی آدرس کیفیت هوا در محیط داخلی شغلی و زیست محیطی و ایمنی و بهداشت (EH&S) مسائل. CSC پیشرو در ارائه دهنده این خدمات را با دفاتر متعدد در امتداد حاشیه غربی و جنوب غربی. این شرکت معتقد است که در علم مبتنی بر پروتکل ها و دارای یک پس زمینه قوی در مهندسی ساخت آنها ترجیح زیست محیطی مشاوران صنعتی, مشتریان, امکانات بهداشتی معماران مدارس و سازندگان و پیمانکاران توسعه دهندگان و حرفه ای املاک و مستغلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de