ترکیه سفارشات نمرات از دستگیری به اتهام کودتا لینک

مقامات ترکیه به صدور حکم بازداشت برای 149 نفر از جمله زمان و سربازان سابق و پلیس می خواستم بیش 2016 کودتای شکست خورده. حملات گزارش صورت گرفته در 16 استان.

ترکیه دولت خبرگزاری “آناتولی” روز دوشنبه گفت: 149 نفر عمدتا فعلی یا سابق دخالت در نیروهای امنیتی بودند که به دنبال تحت حکم.

در غرب استان بالیکسیر, 74 نفر از جمله شش پلیس سابق ستاد بودند که در پی منطقه ای دادستان Anadolu گفت.

و در جنوب شرقی استان غازی عینتاب دادستان دستور داده بود بازداشت 33 نفر از جمله 24 نیروهای امنیتی پرسنل در وظیفه فعال آن اضافه شده است.

پس از کودتای پیشنهاد در ماه جولای سال 2016 زمانی که 250 نفر کشته شدند, رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از سرزنش سابق خود متحد پیشنهاد شده توسط یک نظامی جناح.

ما بر اساس اسلام فتح الله گولن روحانی بارها و بارها رد کرده بودیم.

در انتظار محاکمه برخی از 80,000 نفر در حال حاضر به صورت آزمایشی بسیاری هنوز هم برگزار می شود با وجود تغییر قانون اجازه انتشار به دلیل coronavirus نگرانی در زندان.

جمعه گذشته سه مخالف نمایندگان مجلس محروم از صندلی های خود بودند بازداشت — دو در دیاربکر در منطقه و در استانبول است.

در توسعه موازی شنبه دو روزنامه نگار بودند مورد سوال توسط چه Anadolu به نام “ضد تروریسم” ،

بیشتر بخوانید: ترکیه Pelican گروه: یک دولت در درون دولت

آنها به نام اسماعیل Dukel های آنکارا نماینده TELE1 کانال تلویزیونی و Muyesser Yildiz از OdaTV سایت.

ماه گذشته مقامات ترکیه زندانی 7 روزنامه نگاران برای داستان در مرگ یک افسر اطلاعاتی بود که گزارش کشته در لیبی.

ترکیه رتبه در میان جهان بالا زندانبانان از روزنامه نگاران مستقر در نیویورک کمیته حمایت از روزنامه نگاران — در کنار چین و عربستان سعودی است.

ترکیه سندیکای روزنامه نگاران تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 85 رسانه های کارگران در حال حاضر در زندان تحت ترکیه گسترده ای برای مبارزه با تروریسم.

ipj/rc (AP, Reuters AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de