FBI جستجوهای روز قیامت نویسنده در بچه ها گم پروب

مأموران اجرای قانون در حال اجرای یک حکم جستجو سهشنبه در خانه چاد Daybell که روز قیامت نویسنده که برای اولین بار تحت شرایط مرموز درگذشت و که همسر دوم حاضر به همکاری با این تحقیقات به دو کودکان گم شده است.

این آیداهو Police Department گفت: اف بی آی کمک در جستجو. اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که پلیس به دنبال آن را منتشر نکرده اند به این دلیل که حکم مهر و موم شده است.

J. J. Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17, شده اند دیده می شود که از سپتامبر و پلیس گفته اند که زندگی خود را در خطر هستند. مادر خود لری Vallow است که برگزار می شود در آیداهو قفل در کودک ترک و تحقیر و اتهامات دیگر در ازای $1 میلیون وثیقه.

Daybell و Vallow شده است در زیر ابر از سوء ظن از پلیس خواسته شد به بررسی بر روی کودکان و نوجوانان رفت و به خانه خود رفتهاند و یک داستان ساختگی در مورد محل نگهداری آنها. زمانی که پلیس بازگشت و یک روز بعد برای بررسی بیشتر بزرگسالان بودند هیچ جا یافت می شود.

در متعاقب آن هفته بررسی کشف لایه لایه از اخلال فتنه—از زن و شوهر آخرالزمانی اعتقادات مذهبی های اخیر مرگ و میر ناشی از همسران سابق خود به یک رشته از دیگر حوادث شوم.

در مصاحبه اخیر خود با EastIdahoNews.com یکی از دوستان این زوج نشان داد که او خواسته شده بود که به دروغ به پلیس و می گویند بچه ها با او بودند. او گفت که او خودداری کرد و بعد فشرده Daybell و Vallow در مورد کودکان.

“من فکر می کنم اولین سوال من گفت:” چرا که نه شما به ما گفت که در آن کودکان و نوجوانان هستند؟'” ملانی Gibb گفت. “[لری, پاسخ,], ‘خوبی برای ایمنی خود را, ما می توانیم به شما بگویم.’ که فقط هشدار دهنده به من. چه امنیت ؟ چرا من در خطر است ؟ من احساس مثل من در خطر بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>