Coronavirus آخرین: UK مرگ و میر بیش از 50,000

تعداد رسمی مشکوک و تایید COVID-19 مرگ و میر در انگلیس گذرانده 50,100. مسکو به پایان رسید خود را مستند محدودیت با وجود افزایش پیوسته مورد تعداد. دنبال DW برای آخرین.

  • انگلستان مرگ و میر می رسد 50,107 به گزارش دفتر ملی آمار
  • مسکو به پایان می رسد مستند محدودیت های سفر و محدودیت
  • آلمان, خارجه تورینگن به رفع تمام اجتماعی فاصله محدودیت در ژوئن 13, با وجود توصیه های فدرال
  • در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 7 میلیون مورد تأیید و بیش از 405,000 مرگ و میر

00:03 تعداد مشکوک و تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در انگلستان گذرانده 50,000, با توجه به آمار رسمی. دفتر آمار ملی (ONS) ارزیابی تمام مرگ و میر که در آن COVID-19 ذکر شد و یا مشکوک در گواهی فوت تا مارس 29.

رسما دولت تنها تعداد مرگ و میر از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 — شکل است که گل رز به 40,863 در روز سه شنبه. اما در مجموع تعداد از جمله موارد مشکوک است 50,107.

00:00 گرفتن در روز سه شنبه به روز رسانی در اینجا: Coronavirus آخرین: مسکو برطرف مستند محدودیت

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

lc/aw (AFP)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر