رادیو فردا یکشنبه میزبان کریس والاس بود و در این اواخر نشان می دهد سه شنبه شب برای ترویج کتاب جدید خود روی بمب اتمی. اما استفان کلبرت واقعا می خواستم به صحبت کردن با او در مورد این مواد منفجره لحظه ای در سیاست آمریکا است.

“آیا شما تا کنون دیده ام هر لحظه ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر؟” کلبر خواسته در بالای مصاحبه.

“تنها سال است که به ذهن می آید این است که سال 1968” والاس پاسخ داد. اما حتی با همه چیز در رفتن و سپس گفت: نبود یک جهانی و همه گیر است که ادعا کرده بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند و منجر به سقوط اقتصادی. “به طوری که یک ویژگی اضافه شده برای سال 2020 است.”

“یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده برای سال 2020 است و شما باید تمام این نظامی بازنشسته بیرون آمدن و بیان انتقاد خود را از پریشانی و ترس در رفتار ما در حال حاضر رئیس جمهور” کلبرت گفت. اما در حالی که والاس گفت که او “شگفت زده” توسط کالین پاول حمایت جو بایدن او واقعا “شوکه” سابق وزیر دفاع جیم Mattis’ داغدار ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته.

زمانی که Mattis’ 2019 کتاب بیرون آمد والاس گفت: “بسیاری از مردم از جمله خودم نا امید شد که او نمی گویند آنچه که او تا به حال به می گویند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او استدلال کرد که که ساخته شده Mattis’ محکومیت در حال حاضر حتی بیشتر از “آسیب” به رئیس جمهور.

برای بیشتر قسمت آن یک چت دوستانه بین دو رسانههای اما همه چیز را کمی کج خلق که کلبر خواسته والاس اگر آن است که اساسا “خیلی دیر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه نوعی از وحدت سخنرانی در مسابقه به عنوان دولت او نشان می دهد او ممکن است در آینده نزدیک انجام دهد.

“او دور انداخته می شود همه خود را مبنی بر دو برابر کردن که این مردم و این مخالفت به راه است که دولت او در پاسخ به این نمی مشروع به اندازه کافی به آدرس ؟” میزبان پرسید.

والاس “تحت فشار قرار دادند” بر این تصور است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام همه معترضان خشونت آمیز با استناد به یک خط از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز سخنرانی که در آن او ادعا کرد به ایستادن با “صلح آمیز” شدند.

“اما در حالی که او گفت که در وسط و گفت که شما می توانید از شنیدن فلش نارنجک رفتن در زمينه علیه معترضان مسالمت آمیز!” کلبر شات پشت قطع مهمان خود را. “بنابراین او هیچ زمین برای ایستادن وجود دارد.” زمانی که والاس تلاش برای اخراج بیانیه ای که به عنوان کلبر “نظر” میزبان پاسخ داد: “نه نه به نظر من که در واقع اتفاق افتاده است!”

والاس اصرار داشت که او نمی “می خواهید در موقعیت دفاع از” رئیس جمهور و مجاز است که وجود دارد بسیاری از فرصت های شغلی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در راه معنی دار و تا کنون او کاهش یافته است به انجام این کار. در نهایت بهترین چیزی والاس می توانید می گویند در مورد رئیس جمهور این است که “آیا شما آن را دوست دارم یا نه, او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بعد کلبر آورده فقط یکی از توییتر حملات تهمت وارد در برابر والاس باعث فاکس میزبان به شوخی که او سرقت جیمی کیمل “در معنی توییتهایی” بیت. “آیا آن را به شما احساس خوب زمانی که این اتفاق می افتد چرا که اگر یک روزنامه نگار باعث می شود راحت ناراحت کننده و قدرتمند کمی در لبه نیست و شما انجام می شود کار خود را؟” میشل پرسید.

“بله به طور کلی من موافق باشید که” والاس گفت مباهات برای یک لحظه در مورد ساخت “هر دو طرف” دیوانه در او از زمان به زمان. او حتی پیشنهاد کرد که کلبر “متنفر” او.

“I don’t hate you, man” کلبرت با لبخند گفت:. “من دوست دارم با شما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de