جین احساس ممکن است مانند بسیاری از “خلاصه” از مواد اما هنگامی که شما را به برخی از اینچ در پایین شما طلایی رنگ هستید. جین شلوارک بوم مناسب برای هر لباس از فوق العاده گاه به گاه آخر هفته نگاه به حتی کسب و کار گاه به گاه. خود جین کشو سزاوار به چند کوتاه به چرخش از طریق آب و هوا داغتر و داغتر میشه. ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین کوتاه شما می توانید به نگه داشتن خنک و مد روز.

Levi’s 501 شب کوتاه

لوی به نظر من در حال استاندارد طلا از شلوار جین و شلوارک متفاوت هستند. این 99% پنبه که بدان معنی است که آنها را به شکل خود را. از کمر بالا مد روز است بدون احساس بیش از حد بالا.

لی زنان آرام-مناسب برمودا کوتاه

اگر شما نیاز به یک کوتاه که کمی طولانی تر و بیشتر گاه به گاه اینها آن است. جفت آنها را با یک تی شرت برای یک آخر هفته نگاه و یا یک دکمه برای یک کسب و کار گاه به گاه گزینه است.

مخاصم قطع شلوارک جین

مخاصم است یکی دیگر از کلاسیک با نام تجاری باعث می شود که جین که فقط متناسب واقعا خوب است. این قطع مناسب برای پوشیدن روزمره گاه به گاه با یک چیز ساییده سجاف و کمر.

مراسم روزانه جین زنانه روشن-کاف کوتاه

هر چند این باید کمی بیشتر elastane از دیگر کوتاه این نمی خواهد از دست دادن شکل خود را. تبدیل کردن سجاف باعث می شود این احساس گاه به گاه بدون احساس کثیف.

گونه های برامده جین کوتاه

یکی از مورد علاقه من جفت شلوار جین Everlane دارای گونه های برامده ، شورت دنبال همان فرمول خود را به تناسب باسن و دور کمر به تملق گفتن منحنی. آنها را لمس کشش برای راحتی در تمام طول روز بیش از حد.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de