دسترسی به انتشار کتاب جدید: “راهنمای قطعی برای سرگرمی در ماشین”

دسترسی Europe GmbH اعلام کرد که آن را تا به امروز منتشر شده با نام تجاری جدید کتاب با عنوان “راهنمای قطعی برای سرگرمی در ماشین” که در دسترس است برای دانلود رایگان در https://eu.access-company.com/definitive-ivi-guide-ebook.html.

کتاب آدرس این واقعیت است که زمانی تاسیس روابط بین تولید کنندگان خودرو و صاحبان مجموعه به اساسا تغییر با ظهور خودرو متصل. به نظر می رسد در چگونه سرگرمی خدمات طراحی شده توسط پیشرفته در خودرو سرگرمی (IVI) سیستم رانندگی مداوم خدمات مبتنی بر روابط با مصرف کنندگان و چه oem ها و ردیف 1s باید در نظر بگیرید اگر آنها برای سرمایه گذاری در این فرصت درآمد.

این کتاب به ارمغان می آورد با هم دسترسی’ ترکیب منحصر به فرد از تجربه در سراسر وسیله نقلیه سرگرمی (IVI) نرم افزار برنامه فروشگاه ها و مطالب.

انتشار در می آید در طول یک دوره بی سابقه اختلال به جهان مدرن با COVID-19 بحران ناشدنی در حال تغییر راه مردم زندگی و کار نه حداقل در صنعت خودرو است. اما آن را نیز یک دوره که در آن مصرف کنندگان شده است بیشتر درگیر با متصل محتوای صوتی و تصویری از همیشه قبل از. به عنوان صنعت خودرو با احتیاط دوباره شروع می شود آن خطوط تولید نسل بعدی اتومبیل خواهد بود بیشتر جهت گیری به جریان محتوا از همیشه قبل از.

دکتر نیل پرورش مدیر عامل شرکت دسترسی Europe GmbH گفت: “اگر هر چیزی زمان همه گیر و مستند دوره کمک کرده است به زیر خط مطلق اهمیت اساسی برای اتصال در هر جنبه ای از زندگی روزمره ما. ما اعتقاد داریم که این اضافه خواهد شد حرکت به صنعت خودرو را حرکت به سمت تولید خودروهایی که برآورده امروز همیشه متصل مصرف کننده محور عصر دیجیتال. از طریق راه اندازی جدید ما کتاب ما هیجان زده نشان می دهد که چگونه ما می تواند کمک به رویایی oem ها و ردیف-1s به آماده خود را برای نسل بعدی IVI سرگرمی.”

این کتاب را پوشش می دهد افراد از جمله وضعیت فعلی سرگرمی و نسل بعدی IVI داخل خودرو متصل آینده نسل های رادیویی و صوتی, تصویری, جریان, خدمات, خواهد شد که خود را در روابط و مسابقه را به کنترل IVI ارائه شده در به طور کامل خودمختار وسایل نقلیه.

پرورش به این نتیجه رسیدند: “ما به طور منظم گفتگو با oem ها و ردیف-1s ما می دانیم که نسل بعدی وسایل نقلیه را در آغوش IVI مانند قبل از هرگز. این حرکت را به محل جدید تاکید بر نرم افزار و محتوا – صنایع که در عمل راه بسیار متفاوت به خودرو. این کتاب به موقع است زیرا این مهم است که oem ها و ردیف 1s درک چالش های پیش رو و درآمد جدید فرصت های موجود اگر آنها IVI استراتژی درست است. دسترسی منحصر به فرد قرار داده شده برای نوشتن این کتاب از طریق توسعه ما از دسترسی به ریسمان™ برای ماشین است که به ارمغان می آورد با هم برای اولین بار تا کنون اختصاصی در فروشگاه App با قبل از توافق محتوا صدور مجوز معاملات است.”

در مورد دسترسی
از سال 1984 ACCESS CO., LTD. (بورس توکیو مادران شاخص 4813) ارائه پیشرفته راه حل آن حول موبایل و شبکه نرم افزار فن آوری های مخابراتی حامل لوازم الکترونیکی مصرفی تولید کنندگان پخش و نشر شرکت های صنعت خودرو و زیرساخت های انرژی ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان. شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه راه حل های نصب شده بر روی بیش از 1.5 میلیارد دستگاه و شبکه راه حل های نرم افزار استفاده شده توسط بیش از 350 تجهیزات مخابراتی تولید کنندگان. با استفاده از آن شبکه مجازی سازی مهارت های فن آوری و دانش این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر توسعه و تجاری سازی اینترنت اشیاء (IoT) و media solutions است که ترکیب تعبیه شده و ابر فن آوری است. که مقر آن در توکیو ژاپن شرکت های تابعه و وابسته در آسیا و اروپا و ایالات متحده به حمایت و گسترش کسب و کار خود را در سطح جهان است. اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی در www.access-company.com.

© 2020 ACCESS CO., LTD. تمام حقوق محفوظ است.
دسترسی دسترسی آرم و NetFront ثبت علائم تجاری و یا علائم تجاری از دسترسی شرکت ، LTD. در ایالات متحده و/یا کشورهای دیگر است. همه علائم تجاری دیگر آرم و نام های تجاری ذکر شده در سند اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de