‘نمایش روزانه میزبان Trevor Noah هل جو بایدن به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’

جو بایدن مبارزات انتخاباتی روشن ساخته است که معاون سابق رئیس جمهور را پشتیبانی نمی کند این کمپین به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” چهارشنبه شب نمایش روزانه میزبان Trevor Noah تلاش برای دیدن اگر او می تواند او وجود دارد.

“شما می دانید, بسیاری از فعالان و سازمان دهندگان آمده اند, گفته, شده اند وجود دارد تلاش های مکرر برای اصلاح بسیاری از ادارات پلیس” نوح گفت. “نبود غیر نظامی دوربین ما نمی دانیم حقیقت اغلب.” به عنوان ادارات پلیس در ادامه به “تضاد” با شواهد تصویری میزبان خواسته بایدن به طور مستقیم “اگر شما برای تبدیل شدن به رئیس جمهور آیا شما فکر می کنم که وجود خواهد داشت یک جهان که در آن defunding پلیس خواهد بود راه حل است؟”

“خوب من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از تغییرات آنها را بدون داشتن پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به طور کامل” بایدن گفت ظاهری به همان تلفیق که کسانی که در حق شده اند ساخت بین defunding و لغو ادارات پلیس.

“من فکر نمی کنم پلیس باید defunded,” دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: قطعی. “اما من فکر می کنم که باید شرایط قرار داده شده بر آنها که در آن بخش نیاز به اصلاحات قابل توجهی.” وی با ذکر یک “ملی استفاده از نیروی استاندارد” و اجباری گزارش تخلف به وزارت دادگستری به عنوان دو نمونه از تغییرات او را.

بایدن در ادامه به عقب براند در defunding پلیس گفت که او باور ندارد خود را مددکار اجتماعی دختر باید برای پاسخ به موقعیت های بالقوه خطرناک است که به طور معمول خواهد بود به کار گرفته شده توسط افراد مسلح به پلیس.

نوح به نوبه خود خواسته بایدن اگر او فکر می کند وجود دارد هر کسی که علاوه بر پلیس که باید در پاسخ به بهداشت روان در بحران, به عنوان مثال. وی با اشاره به ضرب المثل قدیمی “اگر شما یک چکش و سپس همه چیز ناخن است.”

هنگامی که نوح استدلال کرد که این پلیس نیست که در حال انتشار شرایط روانی موسسات بایدن گفت: “اما آنها هر چند. آنها همچنین با استفاده از زور در آن روان موسسات هنگامی که کسی را از دست. آنها قرار داده و آنها را در straitjackets.”

“آن را که ساده می شود.” “اما که باید به هدف. ما باید پلیس دوم در آن شرایط و نه برای اولین بار.”

در پایان این بخش از مصاحبه خود نوح تا به حال کمتر یا بیشتر نقل مکان کرد بایدن به تایید چه تماس فعالان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” حتی اگر او مایل به استفاده از این کلمات.

“من فکر می کنم ما باید به نوبه خود بیش از آنجا که ما می توانیم به غیر مسلح افسر پلیس را به تشدید چیز مربوط به بیماری های روانی بی خانمانی و سوء مصرف مواد مخدر می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de