Cولد کسی لطفا برای عشق به خدا, آموزش J. K. Rowling چگونه به خواندن ،

بیش از آخر هفته به عنوان تظاهرات خواستار حفاظت از زندگی در سراسر جهان هری پاتر نویسنده در زمان یک لحظه به آتش خاموش transphobic tweetstorm تمسخر استفاده از غیر جنسیتی زبان و اصرار دارد که “پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را.” و در روز چهارشنبه ساعت پس از دیگری هری پاتر بازیگر انکار او نظرات رولینگ سه برابر پایین در یک پست وبلاگ که تلاش برای توصیف او به عنوان دیدگاه فمینیسم. در حقیقت این یک لفظی آشغال آتش—تقریبا جامع مجموعه ای از متعصب dogwhistles که قرار ترانس افراد در معرض خطر در هر روز است.

رولینگ آخر هفته بیهوده گویی است و تنها آخرین نمونه ای که در آن طرفداران و منتقدان را به نام او برای تراجنسی. در ماه دسامبر گذشته او همچنین در توییتی حمایت از او برای مایا Foraster یک محقق که از دست رفته کار خود را برای transphobic توییتهایی. در پست وبلاگ خود که او را در یک صدای جیر جیر با معلول نظرات به سادگی زیر نویس “TERF جنگ” رولینگ با هدف روشن شدن چگونه او برای اولین بار در زمان علاقه ترانس فعالیت و تلاش می کند تا توضیح دهد که چگونه او آمدند تا او را نگه دارید و نظرات. اما برای همه, تحقیق و توسعه, او ادعا می کند به انجام داده اند در مورد این موضوع رولینگ پست روشن می سازد بیش از هر چیز, چگونه کمی از او در واقع می داند و یا می داند در مورد ترانس جامعه است.

به جای تسلیم به زندگی تجربه واقعی ترانس زنان رولینگ اعلام کرد خودش یک متخصص در مورد این موضوع پس از خواندن “متفرقه” کتاب و صحبت با برخی از ترانس مردم—در واقع بدون نامگذاری هر یک از منابع و یا مردم او مشورت. او مراکز واکنش های او را دریافت و به او اولیه توییتهایی به عنوان اثبات این که ترانس فعالان واقعی خائنانی از این داستان. و او به نقل از چند افشا و خنثی و به طور گسترده ای مورد مناقشه صحبت کردن امتیاز است که ثابت کرده اند مضر و حتی خطرناک به ترانس جامعه است.

اما خطرناک تر از هر کس جعلی ادعا می کنند در رولینگ مانیفست خود را گسترده تر هدف است. رولینگ پست وبلاگ تلاش شده است تا نام تجاری خود را به عنوان دیدگاه فمینیستی در طبیعت—به عنوان نگرانی های مشروع در مورد حفاظت از زنان در یکپارچگی و حقوق. در یک نقطه, او ادعا می کند که در حال حاضر به خصوص ترسناک زمان به یک زن با یک متهم جنسی assaulter در کاخ سفید, شایع “incel” جنبش ترانس و فعالان خواستار گاهی اوقات با خشونت زبان برای کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان re-آموزش و پرورش. به عبارت دیگر او در برابر آزار و اذیت او دریافت کرده است از برخی از منتقدان آنلاین به اعمال خشونت در برابر زنان است. چگونه هر کسی می تواند در برابر این دو در ایمان خوب است که رمز و راز در خود و برای خود.

رولینگ همچنین نشان می دهد که او یک تجاوز جنسی بازمانده—یک تجربه آسیب زا است که هیچ کس نباید تحمل است. او ادعا می کند که تجربه و طولانی اثر را ساخته اند آن را به خصوص همدلانه نسبت به بسیاری از ترانس افرادی که مورد آزار قرار گرفته در هر روز است. اما او همچنین تلاش برای استفاده از آن تجربه برای مشروعیت بخشیدن به طور گسترده ای افشا و خنثی نگرانی در مورد ترانس مردم در دستشویی و حمام. لازم به ذکر است که قبل از حمام و سرویس بهداشتی شد از ویژگی های کلیدی از بحث در اطراف ترانس, حقوق نژادپرستان و ادعا دارد آنها را به عنوان یک میدان جنگ نیز هست.

او به نقل از چند افشا و خنثی و به طور گسترده ای مورد مناقشه صحبت کردن امتیاز است که ثابت کرده اند مضر و حتی خطرناک به ترانس جامعه است.

این حملات در قلب چه می کند رولینگ پست بسیار خطرناک است. با وجود ادعای او را که او در مورد مراقبت ترانس مردم او را پست هنوز فریم جامعه و طرفداران آن به عنوان یک تهدید مستقیم برای کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان است. این رنگ ترانس زنان به عنوان متجاوزان مهاجمان به زن فضاهای و نقش را به دقیق استعاره transphobes را برای سال استفاده می شود برای توجیه خود ، برای او به انجام این کار پس از دفاع متهم داخلی بدرفتار جانی دپ ادامه داد: نقش فوق العاده جانوران فیلم حق رای دادن است که ریاکارانه به حداقل می گویند.

وجود دارد هیچ چیز فمینیستی در مورد رولینگ استدلال. در مقابل آنها تبلیغ استفاده از زنان به خصوص زنان سفید به عنوان لفظی غرفه برای تقویت تعصب. فقط به عنوان سفید زنان خلوص استفاده شده است برای توجیه سوء استفاده و مجازات گناه مردان سیاه و سفید (در برابر آن باید اشاره کرد با زنان خود) کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان آسیب پذیری نیز استفاده شده است برای تحت الشعاع قرار دادن و حتی انکار است که از ترانس زنان است.

روشن, ترانس زنان زنان هستند. ترانس مردان مرد هستند. Nonbinary مردم معتبر و شایسته تاکید است. انتقال پشیمانی معمول است. ترانس مردم هستند نه یک تهدید به زنان در حمام و یا هر گونه دیگر فضاهای خصوصی. و خشونت علیه ترانس مردم همچنان شایع است. فمینیسم بی معنی است اگر آن را پشتیبانی نمی کند تصدیق و محافظت از تمام زنان—و هر فلسفه است که به دنبال به می گویند که ما می تواند و نمی تواند شرکت در مکالمات ما و یا ما را اشغال فضاهای حق ندارد به استناد نام آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de