شیکاگو پلیس آویزان در داخل ایالات متحده هرزه را به عنوان اعتراض خروشان. آنها ساخته شده پاپ کورن نوشیدن قهوه پرز.

به عنوان تظاهرات در سراسر شیکاگو تفویض به هرج و مرج در هفته گذشته و ساکنان شروع به غارت فروشگاه های نزدیک افسران پلیس بودند ساخت پاپ کورن و نوشیدن قهوه در حالی که “lounging” در داخل کنگره بابی راش دفتر طالبان در یک خیره کننده کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

صحبت کردن در کنار شهردار لری Lightfoot با عجله گفت: حداقل 13 شیکاگو افسران پلیس بودند loitering داخل جنوبی خود را به سمت دفتر مبارزات انتخاباتی در ساعات اولیه ژوئن 1 و “آرامش بخش” در حالی که در نزدیکی فروشگاه بود که غارت شده و سوخته و همکار خود افسران برخورد با تظاهر کنندگان.

“آنها حتی تا به حال کامل صفرا به قهوه برای خود و به, پاپ, پاپ کورن, پاپ کورن, در, مایکروویو, در حالی که غارتگران شد پاره از هم جدا کسب و کار در درون خود دید و در دسترس خود” راش (D-IL) گفت.

این حادثه که با عجله و Lightfoot گفت دستگیر شد در دوربین مدار بسته از خود نشان داد و افسران و حداقل سه سرپرستان—با پا بر روی میز. یک افسر “بود که خواب بر من کوچ” در حالی که دیگر “بود بر روی تلفن همراه خود را,” عجله گفت.

“آنها در یک حالت آرامش و نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد. آنها اهمیتی نمی دهند. آنها کاملا نمی مراقبت” راش اضافه شده است.

با عجله دفتر واقع در مرکز نوار است که غارت شده بود برای چند ساعت در آن شب. در حالی که Lightfoot روشن است که این افسران در پاسخ به یک تماس است که دفتر مبارزات انتخاباتی شده بود شکسته و burglarized عجله گفت که زمانی که او در نهایت به اطراف کردم مشاهده دوربین مدار بسته—او وحشت زده به آن را ببینید پر از پلیس است.

خبر تکان دهنده در میان موشکافی شیکاگو پلیس که متهم شده اند با استفاده از نیروی بیش از حد در طول تظاهرات و شورش در پی جورج فلوید مرگ است. کوک کانتی خارجه آمریکا و اف بی آی در حال بررسی اتهامات که یکی از شیکاگو افسر کشیده یک زن از یک ماشین با موهای خود را قبل از قرار دادن زانو در گردن حرکت شبیه به چگونه فلوید درگذشت در دست پلیس در مینیاپولیس.

Lightfoot در زمان مشخصه عصبانی و گریان در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “افسران “نشان داد در مجموع بی توجهی به همکاران خود [و] برای نشان” و باید پاسخگو باشند. او گفت که او و تیم او بودند “خشم” زمانی که آنها متوجه شدند این حادثه. هیچ یک از 13 افسران شناخته شده است و او از آنها خواست به جلو آمده و قبل از محققان آنها را پیدا کنید.

آن را “شخصی خجالت” Lightfoot ارائه یک عذرخواهی از طرف شهرستان گفت: ماموران به حال “رها” به تعهدات خود به شهر را امن نگه دارید. او می گفت که فشار برای دولت به تصویب یک قانون که نیاز به افسران پلیس به مجوز می شود.

“همه ما باید منزجر و همه ما باید احساس صدمه دیده و خیانت در این لحظه و در تمام لحظات” Lightfoot گفت که این افسران در داخل عجله دفتر واقع در یک مرکز خرید پلازا که غارت شده بود برای در مورد “چهار تا پنج ساعت است.”

پلیس شیکاگو Supt. David Brown نیز محکوم کرد ماموران اقدامات بیان کرد که او برنامه ریزی شده به آنها را نگه دارید پاسخگو و “حمایت اشراف از این حرفه است.”

“اگر شما خواب در طول یک شورش چه چیزی شما را در طول به طور منظم تغییر زمانی که وجود دارد هیچ شورش?” قهوه ای پرسید: قبل از عذرخواهی از طرف اداره پلیس.

عجله از بنیانگذاران ایلینوی حزب پلنگ سیاه شده است یک عضو کنگره از سال 1993. دموکرات مجلس تا به حال یک ارتباط تنش با Lightfoot در گذشته پس از راش به دروغ او را متهم بودن برادرانه منظور از پلیس ترجیح نامزد در 2019.

در حالی که او در مبارزات انتخاباتی Cook County, هیئت مدیره, رئیس جمهور سال گذشته با عجله گفت: کسانی که برای رای دادن Lightfoot را “خون زن جوان مرد سیاه و سفید و یا سیاه و سفید است که کشته شده توسط پلیس” را در دست خود را. ظاهرا اشاره به سابقه خود در روز پنج شنبه Lightfoot گفت که با وجود تفاوت های خود را, او را با عجله در برابر سوء رفتار در طول یک دوره تاریخی از حساب برای پلیس.

“ما نمی همیشه توافق بر روی هر موضوع اما امروز ما در تراز کل در ما خشم برحق و ما را ثابت قدم عزم و من می خواهم به مطمئن شوید که بسیار روشن” Lightfoot گفت. “آنچه من می دانم از کنگره عجله این است—او متعهد است زندگی خود را به تماس و مبارزه علیه بی عدالتی و این دقیقا یکی از آن لحظات است.”

یادداشت سردبیر: این تیتر به روز شده است تا منعکس کننده که افسران پلیس از متهم loitering داخل کنگره بابی راش را پس از پاسخ به یک تماس وجود دارد. آنها متهم burglarizing ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر