بهداشت عمومی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus آمار هلندی داخلی صنعت ، برخی از آمستردام کارگران جنسی به ادامه کار به طور غیر قانونی به خطر انداختن سلامت خود را به پایان می رسد دیدار.

“هیچ یک خیابان دیگر می گوید:”Jeanet.* او طول می کشد عمیق کشیدن سیگار قبل از اشاره به خالی کوچه بعدی به یاد کانال آمستردام منطقه نور قرمز.

برای هفته کارگر جنسی ممنوع شده است از سازماندهی او را “احزاب” گردهمایی که در آن او ارائه شده پرداخت مشتریان این فرصت را به رضایت طرفین گروه با او و همکاران او. مانند دیگر مترجمان آزاد او را برای اعمال اضطراری بودجه دولت است اما هنوز در انتظار برای تصمیم گیری. به عنوان او هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک پنی Jeanet با این نسخهها کار به طور غیر قانونی به عنوان یک همراهی به پوشش اجاره.

A Dutch sex worker smoking

Jeanet تبدیل شده به غیر قانونی اسکورت کار در حالی که او منتظر شنیدن اینکه او را دریافت خواهد کرد اضطراری حمایت دولت

Jeanet تصمیم به تغییر به انجام اسکورت کار از خانه معمولا با مشتریان او شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی. “من را نه بیش از حد بسیاری از مشتریان به دلایل ایمنی,” او می گوید. اما حتی با بیماری های عفونی, پخش كردن, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مشتریان که مایل به پرداخت برای خدمات Jeanet جوک: “اگر من می خواستم به من می تواند اجرا یک کسب و کار 24 ساعته. این سلول به آن معنا نیست که مردم متوقف تمایل جنسی.” او امیدوار است که درخواست تجدید نظر او برای حمایت اضطراری به زودی تصویب شود.

بیشتر بخوانید: COVID-19: کارگران جنسی رنج می برند در طول اجتماعی فاصله در هند

کارگران جنسی در هلند شده است برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از آنها قادر به ثبت نام به صورت اضطراری بسته های حمایتی که دولت در دسترس ساخته شده است. دیگران به کار رسمی غیر قانونی و یا در حال مواجهه با موانع اداری هنگامی که در تلاش برای ثبت نام پشتیبانی می کند. به عنوان یک نتیجه بسیاری از زنان در حال حاضر خود را پیدا کنید نیاز به انتخاب های دشوار: برخی مجبور به توقف کار به طور کامل از دست داده و مهم درآمد در حالی که دیگران تا به حال به کار به طور غیر قانونی به خطر می اندازند نه تنها خود و خانواده خود بلکه گسترده تر و عمومی بهداشت و درمان.

خاموش کردن چراغ قرمز

قبل از شیوع رودریگو و آنا انجام شده نشان می دهد وابسته به عشق شهوانی به عنوان یک زن و شوهر در کسا روسو معروف و شناخته بازدید, سکس در Oudezijds Achterburgwal. در حالی که رئیس خود را تا کنون ادامه داد: برای پرداخت حقوق, آنا نگرانی در مورد خانواده اش که در خارج از کشور زندگی می کنند و نگران طولانی مدت عواقب ناشی از شیوع این بیماری در کار او درآمد و در دراز مدت زندگی خود را در هلند.

A Dutch couple who perform erotic shows at a club in Amsterdam

آنا و رودریگو گیر کرده در خانه به امید خاموش شدن به زودی پایان خواهد رسید

هلندی, موسسه ملی بهداشت عمومی (RIVM) می گوید که بهداشت عمومی اقدامات منع کار جنسی در محل باقی می ماند تا سپتامبر است. در حالی که دیگر “تماس حرفه ای” مانند آرایشگری و ناخن سالن اجازه داده شد به دوباره باز کردن در ماه ژوئن کارگران جنسی گفته شده است به ماندن در خانه. Mariska یک نماینده از فحشا مرکز اطلاعات و کارگر جنسی خودش حرکت سر خود را هنگامی که درباره چشم انداز بلند مدت “هوشمند مستند.” “این است که برای ما کار می کنند. بسیاری از رنج می برند نحو تحملناپذیری از آنجا که سیاست.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus به طور نامتناسبی بر زنان, سلامت, مالی

Mariska توضیح می دهد که بسیاری از کارگران جنسی او می داند که باید استفاده شود نه برای بودجه اضطراری به عنوان آنها از ترس پلیس را به استفاده از ثبت نام خود در هنگام وقوع است. آنها همین حالا ثبت نام کنید برای کمک به آنها نامشخص است که چگونه مقامات خواهد شد استفاده از این اطلاعات در آینده او می گوید. “کار جنسی قانونی است, در اینجا, اما آن است که هنوز کفن در ابری از ننگ و جنایت.” برخی از زنان نیز از ترس است که زمانی که آنها ثبت نام برای رفاه اجتماعی و یا سایر حمایت های اضطراری مقامات — در حال حاضر اعتماد و انتقاد برای ارعاب تاکتیک — را پیدا خواهد کرد آنها در حال ارائه خدمات به طور غیر قانونی.

Mariska, a sex worker in Amsterdam

حتی اگر این کار قانونی در هلند, بسیاری از کارگران جنسی نمی خواهید به فاش کردن هویت خود را مانند Mariska.

دیگران در حال سقوط توسط ایستگاه فرعی به عنوان چهره آنها موانع اداری برای دریافت پشتیبانی می کند. همه کارگران جنسی موظف به ثبت نام در اتاق بازرگانی اما بسیاری از همین حالا لیست واقعی خود را حرفه ای به خاطر ترس از تبعیض و بی آبرو. این نیز مانع بسیاری از دریافت هر گونه حمایت از دولت است. Mariska برای مثال ثبت شده است به عنوان یک پرستار از پرستاران کار می کنند در طول بحران او در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای حمایت اضطراری. او می گوید: او خوش شانس او تا به حال برخی از پس انداز های کوچک اما دیگران در وضعیت “توان پرداخت اجاره کنه.”

به عنوان یک نتیجه بسیاری از “بانوان عشق” در ادامه به ارائه خدمات خود را به طور غیر قانونی در طول مستند. “مانند این است که شما باید یک انتخاب”می پرسم. “این است که یا شما می توانید شروع به زندگی در خیابان.” ادامه کار می آید در معرض خطر بزرگ “و نه تنها از coronavirus,” او می گوید. “مشتریان می توانند به طور ناگهانی تقاضا بیشتر مانند رابطه جنسی بدون کاندوم و دور با آن, چرا که آنها می دانند که شما در حال انجام چیزی است که ممنوع است.”تماس با پلیس از زمانی که شما در حال ارائه خدمات به طور غیر قانونی است دیده نمی شود به عنوان یک گزینه Mariska می گوید.

The entrance to a strip club in Amsterdam

باشگاه های جنسی شده اند دستور داد بسته و تمام حوادث, لغو شده اند, تا 1 سپتامبر در اولین.

لمس بیش از حد

کارگران جنسی که در حال ارائه خدمات خود را به طور غیر قانونی می توانید تعداد بسیار محدود حمایت از همکاران خود و دیگر افراد خصوصی. ابتکار راه اندازی توسط Hella دی یک زن روسپی و عضو افتخار — هلندی اتحادیه برای کارگران جنسی — فراهم می کند یک صندوق اضطراری برای کارگران جنسی نیاز دارند. ساخته شده ممکن است با کمک های مالی خصوصی در این صندوق می دهد یک-پرداخت €40 (45 دلار) برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی, داروهای اورژانس حمل و نقل و کارت اعتباری تلفن. “این چیزی است”shrugs Mariska “اما نمی خواهد آنها را نجات دهد.”

A Dutch sex worker posing for photo along a canal in Amsterdam

Anouk یک لاتکس-مدل و اسکورت به طور موقت کار متوقف شد از ترس از ابتلا یا انتقال ویروس

Mariska می گوید ممکن است برای برآورد مقیاس از بحران اقتصادی برای کارگران جنسی در هلند به اندازه کل صنعت — هر دو قانونی و غیر قانونی — تا حد زیادی ناشناخته قبل از بحران اجازه دهید در حال حاضر به تنهایی. او می خندد هنگامی که خواست برای برآورد: “من نمی توانم. آنها نمی خواهند به محسوب می شود.” فقدان اطلاعات در مورد تعداد کارگران جنسی در حال حاضر مانع موثر در واکنش های اضطراری. Mariska امیدوار است که تغییر به زودی خواهد آمد اما از ترس چه چیزی در آینده اتفاق خواهد افتاد. “من تعجب می کنم اگر ما تا کنون اجازه داده می شود به کار دوباره.”

ادامه مطلب: آمستردام کارگران جنسی ولرم در مورد طرح اصلاح منطقه نور قرمز

این SekswerkExpertise پلت فرم مشترک شبکه فراهم می کند که مشاوره در فحشا و قاچاق انسان به دادگاه تجدید نظر برای دولت به دوباره باز کردن رابطه جنسی کار شرکت قبل از سپتامبر 1; اطمینان حاصل شود که ثبت نام خود اشتغالی کارگران جنسی دریافت پشتیبانی برای بیش از سه ماه در حال حاضر ارائه شده; شامل عدم ثبت نام کارگران جنسی در بسته های حمایتی و ارائه خدمات در حمایت شیوه و توسط “اذیت و آزار جنسی کارگران در زمینه اجرای قانون است.”

ماه گذشته چراغ قرمز, متحد, اتحادیه پنجره روسپی در منطقه نور قرمز از شهر آمستردام ارائه طرح به دولت پیشنهاد امن اولیه بازگشایی. این پیشنهاد نشان می دهد که هر دو جنس کارگران و مشتریان پوشیدن دستکش و ماسک است که در دهان و مجاز و که رابطه جنسی تنها می تواند ارائه شده در موقعیت های که در آن مردم نمی هر یک از دیگر.

The Red Light district in Amsterdam

منطقه نور قرمز واقع در نزدیکی De Oude Kerk قرار است در یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین نقاط شهر

*نام تغییر کرده است در طول داستان برای اطمینان از گمنامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de