بررسی نقطه® Software Technologies Ltd. (نزدک: CHKP) پیشرو در ارائه دهنده اینترنتی راه حل های امنیتی در سطح جهانی امروز اعلام کرد یافته های جدید از یک بررسی انجام شده توسط بعدی تحقیقات, بررسی امنیت جهانی رهبران نگرش نسبت به تحکیم. این یافته ها نشان می دهد که غیر یکپارچه, نقطه, راه حل های ایجاد شرکت های امنیتی بیشتر به چالش کشیدن. به عنوان تهدید چشم انداز تکامل می یابد و حملات سایبری به طور فزاینده ای پیچیده تر از 99 ٪ از شرکت ها با استفاده از راه حل های از فروشندگان متعدد ذکر شده است که آن را ناشی از چالش های خود را به سازمان است.

یافته های کلیدی از بررسی 411 آن و امنیت حرفه ای در سطح جهانی را تایید کرد زیر است:

  • با بیشتر دارایی های امن و اعتماد به نفس در امنیت پایین می رود – 92 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که تامین امنیت خود از آن دارایی ها در برابر تهدیدات چالش برانگیز است. تنها 34 درصد و 38 درصد از رهبران امنیتی بر این باورند تلفن همراه خود را و دستگاه های IoT به درستی امن آشکار قابل توجهی شکاف در سازمان امنیت و استقرار.
  • نزدیک به نیمی از سازمان ها استقرار 6 – 40 راه حل های امنیتی اضافه کردن به پیچیدگی – تقریبا در هر سازمان در این بررسی مورد استفاده قرار گیرد امنیتی متعدد فروشندگان. 49 درصد از تمام سازمان ها با استفاده از بین 7 و 40 نقطه محصولات امنیتی و 27 درصد از بزرگتر به استفاده از سازمان بین 11 و 40 فروشندگان مختلف محصولات.
  • متعدد مدیریت کنسول تحت الشعاع خود دید – 98 درصد از سازمان های خود را مدیریت امنیت محصولات با چندین کنسول ایجاد دید سوله. ناتوانی در به دست آوردن یک دیدگاهی از یک سازمان را تهدید وضعیت ایجاد دید چالش های که پیچیده incident response.
  • کار با امنیتی متعدد فروشندگان باعث چالش در سازمان ها – 79 درصد از متخصصان امنیت می گویند کار با فروشندگان متعدد ارائه چالش های قابل توجهی. تعمیر و نگهداری نسخه ارتقاء تمدید قرارداد و دیگر فعالیت های مربوط به مراقبت و تغذیه از راه حل های امنیتی همه را با ارزش زمان و منابع است.

“برخی از سازمان هایی تحت این فرض غلط است که بیشتر محصولات ترجمه برای امنیت بیشتر. اما در این وضعیت جهانی امنیت رهبران باید اتخاذ کمتر است و بیشتر ذهنیت” گفت: Itai گرینبرگ, معاون رئیس جمهور از مدیریت محصول در نقطه چک. “اضافه کردن محصولات مختلف از فروشندگان مختلف به سادگی می افزاید پیچیدگی بیشتر و به طور بالقوه می تواند تضعیف امنیت سازمان. شرکت نیاز به تثبیت امنیت سایبر راه حل است که به تقویت دفاع خود را در حالی که بهبود چابکی خود را در برابر انواع حمله کند.”

این COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است یک پدیده در کل ما کار فرهنگ است. شیفت بودند, جهانی, سریع و گسترده است. تغییرات چشمگیر در خود شرکت زیرساخت ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای خود را ارزیابی امنیت سرمایه گذاری است. در این بررسی 69 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که اولویت فروشنده تحکیم منجر به امنیت بهتر است. بالاترین سطح از دید رسیده از طریق تحکیم خواهد به شما تضمین امنیت اثربخشی مورد نیاز برای جلوگیری از پیچیده ترین حمله سایبری. واحد مدیریت و خطر دید با پر کردن خود را در معماری امنیت.

کاهش تعداد فروشندگان را قادر می سازد سطح بالاتری از امنیت برتر از طریق ادغام و کمتر کاربردی شکاف بین حمایت هر محصول ارائه می شود. آن را نیز به طور قابل توجهی کاهش زمان و هزینه و منابع از حادثه بازسازی فرآیندهای. بررسی نقطه بی نهایت اولین بار است که تثبیت امنیت معماری در سراسر شبکه های ابری موبایل و IoT ارائه بالاترین سطح از تهدید پیشگیری در برابر هر دو شناخته شده و ناشناخته تهدیدات سایبری. بی نهایت تک مدیریت مرکزی در ارتباط طیف گسترده ای از حوادث در سراسر شبکه در محیط های خدمات ابری و موبایل زیرساخت و بررسی نقطه پیشگیرانه تهدید پیشگیری از فن آوری بلوک پیچیده ترین حملات قبل از آنها می توانند آسیب نزنند.

همین حالا وبینار “چرا امنیت تحکیم مهم: کاهش پیچیدگی برای نتایج بهتر” برای اطلاعات بیشتر درباره بررسی نقطه بی نهایت و چگونه خود را سازمان می تواند به نفع از تثبیت امنیت در معماری. ثبت نام امروز.

بررسی های انجام شده توسط تحقیقات بعدی با 411 پاسخ دهندگان از سازمان های 500+ کارکنان در سطح جهان است.

به دنبال بررسی نقطه از طریق:
توییتر: http://www.twitter.com/checkpointsw
Facebook: https://www.facebook.com/checkpointsoftware
وبلاگ: http://blog.checkpoint.com
یوتیوب: http://www.youtube.com/user/CPGlobal
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

 

در مورد Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) پیشرو در ارائه دهنده اینترنتی راه حل های امنیتی به دولت ها و شرکت های بزرگ شرکت های جهان. آن راه حل محافظت از مشتریان از 5 نسل حملات سایبر با یک صنعت پیشرو گرفتن رای از نرم افزارهای مخرب ransomware و سایر انواع حملات. بررسی نقطه ارائه می دهد امنیتی چند سطحی معماری “بی نهایت” کل حفاظت با Gen V پیشرفته تهدید, پیشگیری از آن دفاع شرکت ابر شبکه و دستگاه های تلفن همراه اطلاعات برگزار شد. بررسی نقطه را فراهم می کند جامع ترین و بصری یک نقطه کنترل سیستم مدیریت امنیت. بررسی نقطه محافظت بیش از 100,000 سازمان ها از تمام اندازه ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de