به عنوان یک مسلمان آمریکایی, من می خواهم به ارائه برخی از مشاوره صادقانه به خوبی افسران پلیس آمریکا: اگر شما همین حالا شروع صریحتر افشاگری بد پلیس شما و هر افسر پلیس به زودی تعریف شده توسط بدترین پلیس در خارج وجود دارد—اگر شما در حال حاضر نیست.

این است که عادلانه است ؟ هیچ. در عین حال آن چیزی است که جامعه مسلمان مواجه شده و پس از 9/11. بارها در سال های پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11 مردم در راست و حتی برخی در سمت چپ به نام ما به محکوم کردن اقدامات تروریستی مرتکب شده توسط مسلمانان است.

واکنش در ابتدا توسط بسیاری در جامعه مسلمان—از جمله خودم—شد: چرا باید من برای محکوم کردن این افراد که من هیچ ارتباط با دیگر از های ایمان است که آنها را به طرز وحشیانه ای انحرافی برای سیاسی خود را در دستور کار?!

اما در بسیاری از ما متوجه ما نیاز به صریحتر محکوم کردن تروریست ها اتفاق افتاده است که برای به اشتراک گذاشتن همان ایمان و به منظور جلوگیری از تمام جامعه ما به عنوان همدست—که ما می دانستم که تحریک و حتی بیشتر جرایم ناشی از نفرت و تبعیض علیه ما.

به اعتقاد من این واقعیت است که رهبران مسلمان آمریکایی علنا محکوم تروریست ها در طول سال هم با بیشتر مسلمانان در رسانه ها تعریف که ما نه فقط ما که نه کمک کرده به نظر سنجی های اخیر نشان همکار ما آمریکایی ها داشتن به مراتب بیشتر دیدگاه های مثبت از ما از آنها یک بار بود.

که من به ارمغان می آورد به پلیس. آنها نیاز به با صدای بلند و علنا رد پلیس سوء—به ویژه هنگامی که اسیر در فیلم ها که رفته اند ویروسی. اگر نه کلیشه نظر می آید به دفاع از پلیس است که آن را فقط “چند سیب بد” را جایگزین آمریکایی ها اعتقاد داشتند که کل باغ آلوده شده است.

در واقع نظرسنجی های اخیر باید زنگ خوب افسران پلیس. برای مثال یک 2019 گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 53 درصد از آمریکایی ها یک “معامله بزرگ” و یا “بسیار زیادی از اعتماد” در پلیس. که ممکن است صدای بسیار خوب است تا زمانی که شما قرار داده و در چشم انداز تاریخی. در سال 2004 64 درصد از آمریکایی ها تا به حال مقدار زیادی از اعتماد به ما ،

آن بوده است کشویی پس از آن. پس از جورج فلوید را در مورد این نمایشگاه به انتظار 53 درصد تعداد به کاهش و حتی بیشتر—به خصوص با توجه به یک نظرسنجی سه شنبه منتشر شد که بیش از دو سه آمریکایی (69 درصد) می گویند فلوید را کشته و نشان دهنده گسترده تر مشکل در ایالات متحده در اجرای قانون. خیلی برای چند سیب بد.

بدتر نه تنها ما نمی شنیدن پلیس صریحتر محکوم پلیس اشتباهات ما در واقع شنیدن برخی از افسران پلیس و به خصوص پلیس رهبران اتحادیه—دفاع از آنها. یکی از مهمترین و فک انداختن نمونه پس از فلوید کشته شد, وقتی که سر از مینیاپولیس پلیس اتحادیه سرهنگ باب کرول با ارسال نامه ای به اعضای اتحادیه که در آن او برای اولین بار آغشته فلوید به عنوان یک “خشونت آمیز جنایی.”

کرول و سپس متعهد به مبارزه به چهار افسران بودند که درگیر در قتل فلوید rehired توسط اداره پلیس. (این بود که قبل از این افسران به اتهام جرم جنایی است اما بعد از این ویدئو ویروسی رفت فلوید مرگ است.)

روز دوشنبه پس از فیلادلفیا افسر پلیس جوزف بولونیا جونیور متهم شد با تشدید حمله یک غیر مسلح می گوید که دستگیر شد, در فیلم, آیا افسران پلیس محکوم بولونیا? هیچ. بلکه در یک نمایش رتبه استکبار بیش از 100 افسران—برخی در لباس—تجمع در مقابل ساختمان پلیس مقر اتحادیه به عموم نشان دادن حمایت خود را برای بولونیا.

ما شاهد یک توسعه مشابه در بوفالو پس از دو افسر دستگیر شدند, در ویدئو جوراب ساق 75 ساله که تصادفا به زمین و ضربه سر خود را در پیاده رو برش آن را باز کنید. آیا افسران صریحتر محکوم کردن این وحشتناک انجام?

نوچ. در عوض 57 اعضای این واحد ویژه استعفا در اعتراض به دو افسر’ تعلیق در حالی که دیگر پلیس عموم را تشویق می کردند دو افسر زمانی که آنها خارج شد دادگاه پس از متهم شدن به آزار مرد مسن تر است. (آن را کمک نمی کند که در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دفاع از افسران به عنوان او به دروغ آغشته قربانی به عنوان بخشی از یک antifa “راه اندازی شده است.”)

ما نیاز به شنیدن پلیس خوب صحبت کردن.

در شهرستان Brevard, Florida, رئیس پلیس اتحادیه برت Gamin, فوقالعاده posted on Facebook بیش از آخر هفته که افسران در بوفالو همراه با شش تن دیگر از افسران در آتلانتا که متهم شده بود با نیروی بیش از حد در برخورد با تظاهرات اخیر باید حرکت به فلوریدا به عنوان پلیس وجود دارد چرا که به عنوان Gamin آن را قرار داده وجود دارد “هیچ درخت رهبری یا خنگ شهرداران درهم و برهم در کنفرانس های مطبوعاتی… ما پشت خود را!'” Gamin سپس اضافه کلمات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به tweeting تقریبا روزانه “قانون و نظم است.” (سه شنبه Gamin به حالت تعلیق در آمد و با پرداخت در انتظار بررسی.)

که یک افسر پلیس است که به چالش کشیدن به حداقل می گویند. و مانند مسلمانان به طور کلی آن را تنها بد آنهایی که تمایل به دریافت پوشش خبری نمی قریب به اتفاق تعدادی از آنهایی که خوب انجام شغل خود را بالا بردن خانواده خود را و کمک به جامعه ما است. بله دوباره که بیش از حد ناعادلانه است اما فعلی که واقعیت است.

ما نیاز به شنیدن پلیس خوب صحبت کردن. و آن را به عنوان آسان نیست که برای تلفن های موبایل به عنوان های مختلف سابق پلیس به من توضیح داد و اشاره کرد که انجام این کار می تواند صدمه دیده و یا حتی از خط خارج شدن یک افسر پلیس حرفه ای است. اما جایگزین است که نه تنها از دست دادن اعتماد عمومی اما به طور بالقوه از دست دادن شغل خود را به عنوان چپ و راست به مردم در حال حاضر فراخوانی برای شکستن پلیس اتحادیه برای کاهش بودجه پلیس که منجر به اخراج به عنوان پول کارگردانی شده است به سازمان های دیگر و به صورت شدید تر اندازه گیری “defunding” کل نیروهای پلیس.

آن را تا به پلیس در مورد چگونگی پاسخ, اما آن را از این مسلمان دیگر شما حاضر به محکوم کردن پلیس بد بدتر از آن خواهد شد برای آنهایی که خوب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de