تیاو لگو گروه اعلام کرده است که برای اولین بار علاوه بر بسیار دوست داشتنی LEGO® MINDSTORMS® تم در هفت سال است. جدید LEGO MINDSTORMS ربات مخترع 5-در-1 مجموعه ای رها یک دنیای جدید از سرگرم کننده خلاق, برنامه نویسی امکانات و نهایی را فراهم می کند تجربه یادگیری بازیگوش برای مخترعان و سازندگان.

برای بیش از دو دهه LEGO MINDSTORMS الهام گرفته از کسانی که در تمام سنین برای تست و ساخت اعتماد به نفس خود را با فن آوری از طریق بازی. با ترکیب لگو ساختمان با سیستم رباتیک و برنامه نویسی عناصر سازندگان می توانید هر چیزی که می توانید تصور کنید در حالی که در حال توسعه مهارت های بنیادی که 7 در 10 پدر و مادر می گویند ضروری به کودک خود را موفقیت در آینده است.

این آخرین تحول بسیار دوست داشتنی موضوع همچنان ادامه دارد این تعهد برای کمک به کودکان توسعه مهارت های بنیادی در یک سرگرم کننده و راه های هیجان انگیز در خانه. جدید LEGO MINDSTORMS ربات مخترع 5-در-1 مدل سازندگان در سن 10+ قدرت را به یکی از مجموعه پنج طرح های منحصر به فرد به زندگی و یا خود را ایجاد به سطح بعدی با برنامه نویسی آنها را به راه رفتن فکر می کنم و بیشتر از همیشه قبل از. کودکان و نوجوانان همچنین می توانید کد خود را از راه دور کنترل امکانات را برای این مدل در LEGO MINDSTORMS مخترع ربات برنامه و یا اتصال خود را به کنترل برنامه با استفاده از بلوتوث.

بسته بندی شده با 949 قطعات و جدید لگو طراحی شده تا قطعات لگو MINDSTORMS مخترع ربات در دسترس خواهد بود در پاییز سال 2020 از LEGO.com لگو, فروشگاه های خرده فروشی و خرده فروشان در سطح جهان است. LEGO MINDSTORMS ربات مخترع 5-در-1 مجموعه ای خواهد بود, قیمت £329.99/$359.99/€359.99 و دیجیتال شامل ساختمان و برنامه نویسی راهنمای این پنج روبات منحصر به فرد:

 • انفجار – این استاد ربات یک رواقی قهرمان اکشن. آن می تواند به آتش سوزی یا چکش راه خود را از طریق موانع و گرفتن آیتم. سازندگان می تواند نهایی فرماندهان, برنامه نویسی آن برای اسکن محیط زیست و آتش دارت اگر حواس خطر است. مناسب برای حفاظت اتاق خود را!
 • چارلی – این دمدمی sidekick کمکی می تواند به بالا سپاس, رقص, بازی, درام, تحویل هدایای کوچک و جذابیت دوستان با آن لبخند.
 • از روی حیله و تزویر – ورزشی ربات نهایی ورزشکار. کد آن را به کامل کامل با شدت بهم زدن غوطه دادن یا استاد مجموعهای از ربات های ورزشی: بسکتبال, بازی بولینگ, فوتبال – لیست در می رود و در.
 • Gelo – یک زندگی واقعی چهار پا ربات. منحصر به فرد مکانیسم به معنی آن می تواند راه رفتن و اجتناب از موانع و حتی انجام کلاهبرداری.
 • M. V. P. – مدولار خودرو پلت فرم کار انجام می شود. ایجاد کنید و کد خود را از راه دور کنترل و ساخت M. V. P. به یک حشره یک جرثقیل یک تیرانداز گردان و یا حتی یک آجر-خوردن کامیون را انتخاب کنید تا آجر لگو چپ توسط ربات های دیگر.

لنا Dixen سر محصول و توسعه بازار در گروه LEGOنظر: “پس از راه اندازی LEGO MINDSTORMS بیش از 20 سال پیش ما متعهد به کمک به کودکان و بزرگسالان توسعه مهارت های بنیادی از طریق بازی. ما بسیار هیجان زده به معرفی جدید MINDSTORMS محصول ارائه می دهد که حتی بیشتر خلاق فرصت برای کسانی که در همه سنین و ما از طرفداران ما برای ادامه به ما نشان می دهد که ممکن است با لگو MINDSTORMS. ما به طور مستمر با الهام از تولیدات جامعه به اشتراک گذاشتن با ما و امیدواریم که LEGO MINDSTORMS مخترع ربات الهام بخش بسیاری از کودکان و بزرگسالان به کشف جهان هیجان انگیز از رباتیک و برنامه نویسی.”

——

LEGO® MINDSTORMS® مخترع ربات (51515)

LEGO® MINDSTORMS® مخترع ربات کیت در نظر گرفته شده است برای سازندگان و coders سنین 10+ برای کشف و گسترش خود را در مهارت های بنیادی در خانه.

 • 949 قطعات
 • 5 مدل های منحصر به فرد برای ساخت و کد
 • بزرگترین ربات انفجار غرفه در بیش از 14″ (36 سانتی متر), قد بلند
 • رایگان LEGO® MINDSTORMS® مخترع ربات برنامه نویسی برنامه برای کودکان و نوجوانان با استفاده از زبان برنامه نویسی مبتنی بر ابتدا و پشتیبانی از پایتون به صورت پیشرفته تر نویسان.
 • این برنامه با این نسخهها کار در سراسر PC ویندوز 10 + macOS iOS و آندروید تبلت و گوشی های هوشمند به عنوان به خوبی به عنوان خاص آتش سیستم عامل دستگاه است.

عناصر جدید:
جدید هوشمند Hub پیشرفته در عین حال ساده برای استفاده از دستگاه شامل 6 ورودی/خروجی پورت برای اتصال انواع سنسور و موتور. توپی نیز می توان با لگو تکنیک و عناصر سیستم برای ایجاد سرگرم کننده ربات های دستگاه های پویا و تعاملی ،

 • چراغ ماتریس 5×5
 • اتصال بلوتوث
 • 6 محور ژیروسکوپ/شتاب سنج
 • شامل یک پورت میکرو USB برای اتصال با دستگاه های سازگار
 • سخنران
 • باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری گنجانده شده است

رنگ سنسور قادر به تشخیص بین هشت رنگ و اقدامات منعکس شده و نور محیط از تاریکی به نور خورشید

فاصله سنسور تشخیص موانع برنامه ریزی LED ‘چشم’ و یکپارچه 6-پین آداپتور برای شخص ثالث سنسور تخته و تبادل نظر سخت افزار.

4 x متوسط زاویه ای موتور از ویژگی های low-profile طراحی یکپارچه چرخش سنسور با موقعیت مطلق

جدید 7 × 11 teal baseplate

جدید, سیاه, چرخ

فریم های جدید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de