RTC ارائه نهایی موفق Wi-Fi 6 تجربه با Calix درآمد لبه

Calix, Inc. (NYSE: CALX) امروز اعلام کرد که Ringgold, تلفن, شرکت, Inc. (RTC) انتخاب شده است درآمد لبه برای ارائه نهایی Wi-Fi تجربه به مشترکین آن را به عنوان ادامه آن فیبر rollout. منطقه ای ارتباطات ارائه دهنده خدمات (CSP) استقرار نسل دوم Wi-Fi 6 اج سیستم های همراه با لبه بینش برای اطمینان از فیبر مشترکین نهایی Wi-Fi تجربه موجود در بازار است. RTC را ارائه لنگر توسط GigaSpire® انفجار سیستم های است که می تواند به راحتی گسترش با انفجار هوشمند مش در صورت بعید است که این انفجار u6 را پوشش نمی دهد در هر اینچ از صفحه اصلی. در هر دو سناریو راه حل این است که به طور کامل مدیریت از طریق Calix پشتیبانی از Cloud ارائه می دهد صنعت پیشرو در امنیت شبکه از طریق محافظت ازIQ™ و حمایت خانواده با تجربهIQ™. جامع تجربه است که به طور انحصاری مارک توسط RTC که حفظ مالکیت مشترک آن روابط بدون واگذاری اطلاعات شخصی خود را به یک شخص ثالث فروشنده است که همچنین می تواند تبدیل به یک رقیب.

“Calix همیشه سرمایه گذاری در موفقیت ارائه دهندگان خدمات و این آخرین نمونه کارها, ارتقاء را قادر می سازد ما را به خیاط راه حل به ما نیازهای خاص به عنوان مخالف به یک اندازه متناسب با تمام راه حل” گفت: Phil Erli ارشد اجرایی برای Ringgold تلفن شرکت. “این جدید Wi-Fi 6 سیستم های پیشنهاد بی نظیر پوشش تنها با یک دروازه ارائه مطلوب پوشش 90 درصد از مشترکین ما خانه. خارج از جعبه تجربه رقابت محصولات فریبنده بود اما در نهایت سقوط کوتاه به عنوان Calix راه حل ارائه بینش و بدون درز مدیریت قابلیت های لازم را برای اطمینان حاصل شود که ما در بالا بردن تجربه مشترک. فقط به عنوان آنها را برای دو دهه گذشته Calix ثابت می شود شریک زندگی ایده آل, یک بار دیگر و ما مشتاقانه منتظر ادامه این رابطه موفق برای سال آمده است.”

یک فنجان مشتری از سال 2002 RTC را پوشش می دهد یک منطقه روستایی است که دهانه های متعدد به سرعت در حال رشد جوامع در شمال گرجستان و شرق تنسی خدمت بیش از 7000 مسکونی مشترکین بیش از 122 کیلومتر مربع است. منطقه ای CSP در حال گسترش شبکه خود را برای مطابقت با جوامع در حال رشد در آن خدمت می کند و به دنبال یک شریک است که می تواند ارائه طیف وسیعی از خدمات و برنامه های کاربردی است که افتراق آن ارائه شده و برای مشترکین. پس از RTC شروع به ارائه موفق Wi-Fi Calix حمایت از ابر شده است یک بازی را تغییر, را قادر می سازد آن را به آدرس Wi-Fi مشکلات فعالانه به طور موثر حل مسائل قبل از آنها تاثیر مشترکین. در علاوه بر این به معرفی Wi-Fi 6 این نسل بعدی موفق تجربه شامل فرمانIQ™ نرم افزار تلفن همراه فراهم می کند دسترسی به پیشرفته امنیتی از طریق محافظت ازضریب هوشی و والدین از طریق تجربهIQ—دو لبه سوئیت در دسترس برای مشترکین. با این سوئیت و خدمات RTC می تواند خواسته های مشترکین خود را با راه حل های سفارشی است که جای خود را با نام تجاری برای اولین بار و بالا بردن کسب و کار خود را.

“ماموریت ما این است که برای فعال کردن CSPs از تمام اندازه ها به ارائه تجارب است که ضرب و شتم غول در بازارهای خود قرار داده و خود را با نام تجاری برای اولین بار گفت:” مایکل Weening, EVP از عملیات جهانی برای Calix. “با این راه حل آنها می تواند اهرم های قدرت از یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا آنها را به راه اندازی یک سیستم جدید در هفته در مقابل سنتی 12-24 ماه به طور مستمر در حال گسترش خود موفق راه حل ارائه شده از طریق درآمد لبه اکوسیستم. RTC شده است یک شریک ارزشمند برای نزدیک به دو دهه و ما خوشحال هستیم که آنها به اشتراک گذاری چشم انداز ما برای آینده مشترک را تجربه کنند. ما موفقیت مشتری و بازاریابی سازمان به طور فعال درگیر با فیل و تیم خود را برای کمک به آنها اهرم بهترین شیوه های صنعت و بازار فعال سازی برنامه برای اطمینان از حداکثر موفقیت است. ما نگاه رو به جلو به رشد روابط ما و افتخار به شریک زندگی خود را در delighting مشترکین و در حال اجرا بزرگ ملی ارائه دهندگان خدمات در خارج از بازار است.”

بازدید از ما آنلاین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درآمد EDGE و نسل جدید GigaSpire انفجار Wi-Fi 6 سیستم.

در مورد Calix

Calix, Inc. (NYSE: CALX) – ارتباطات نوآورانه ارائه دهندگان خدمات تکیه بر Calix سیستم عامل برای کمک به آنها استاد و کسب درآمد از این مجموعه زیرساخت های مشترکین خود و ابر. Calix پیشرو در ارائه دهنده جهانی از ابر و نرم افزار, سیستم عامل, سیستم ها و خدمات مورد نیاز برای تحویل واحد و یکپارچه دسترسی به شبکه و هوشمند ساختمان از فردا. ما سیستم عامل و خدمات کمک به مشتریان خود ساخت نسل بعدی شبکه ها با استقبال DevOps عامل مدل بهینه سازی مشترک تجربه با اعمال نفوذ دادههای بزرگ و روشن کردن پیچیدگی های هوشمند متصل به خانه و کسب و کار به جریان درآمد.

این آزادی مطبوعات ممکن است به دنبال اظهارات هستند که بر اساس مدیریت فعلی انتظارات و ذاتا نامشخص است. به دنبال اظهارات مبتنی بر اطلاعات در دسترس ما از تاریخ از این نسخه و ما فرض می کنیم هیچ الزامی برای تجدید نظر و یا به روز رسانی هر گونه به دنبال بیانیه ای به منعکس کننده هر رویداد یا شرایط پس از تاریخ انتشار این جز به عنوان مورد نیاز قانون است. نتایج واقعی و زمان حوادث می تواند متفاوت مادی از زمان انتظارات بر اساس ریسک و عدم قطعیت تاثیر Calix کسب و کار. خواننده هشدار به تکیه به دنبال اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل بالقوه است که می تواند بر Calix نتایج و دیگر خطرات و عدم قطعیت در حال مفصل آن در گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش سالانه در فرم 10-K با SEC واصل و در دسترس www.sec.gov.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de