عملیات نجات را بهبود 53 بدن پس از یک کشتی حامل مهاجران غیرقانونی در سواحل تونس. مسافران شده بود در حال فرار از تنش های ناشی از جنگ در لیبی است.

مرگ و میر در یک مهاجر کشتی از تونس سواحل افزایش یافته است به 53 تونس, مقامات روز جمعه گفت که تلاش برای فرار از درگیری ها در لیبی سنبله.

قایق در حال تنظیم بادبان شنبه گذشته قبل از متصل و غرق شدن بیش از آخر هفته خبر داد. به اجساد بدست آمده در روز یکشنبه.

جستجو در تیم های بهبود بدن بیشتر از 13 مردان و زنان در پنجشنبه تونس وزارت دفاع گفت.

اجساد دو کودکان نوپا و 20 بزرگسالان شسته در سواحل تونس Kerkennah جزیره در دریای مدیترانه در حالی که 19 بیشتر بدن بودند موسس شناور در آب.

بیشتر بخوانید: آلمان ریاست اتحادیه اروپا باید به اصلاحات سیاست پناهندگی: Seehofer

تمامی مسافران از کشورهای جنوب صحرای آفریقا

بسیاری از قربانیان به خاک سپرده شدند ساحلی شهر صفاقس در چهارشنبه منطقه سلامت مدیر آسوشیتدپرس گفت.

این احتمال وجود دارد که تمام بدن بازیافت شده است رئیس جمعیت هلال احمر در صفاقس گفت: آژانس خبری DPA. دوستان افراد در هیئت مدیره وجود دارد گفت: تا به حال شده 53 نفر در این کشتی به گفته یک سخنگوی صفاقس دادگاه مراد al-ترکی.

با استثنای تونس کاپیتان همه قربانیان از کشورهای جنوب صحرای آفریقا با اکثر آمدن از ساحل عاج, تونس, مقامات گفت.

ادامه مطلب: مالت اجازه می دهد تا مهاجر پس از هفته ها در برزخ

تلاش برای مهاجرت سنبله

با توجه به سازمان ملل متحد آژانس پناهندگان غیر قانونی عبور از تونس به ایتالیا افزایش 150% بین ماه های ژانویه و آوریل در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته است.

جدیدترین مرگ و میر “نتیجه اجتناب ناپذیر از محدود کننده و غیر انسانی مهاجرت سیاست های اتخاذ شده توسط اتحادیه اروپا هستند که محدود به یک رویکرد امنیتی به مسائل مهاجرت گفت:” تونس فروم برای حقوق اقتصادی و اجتماعی یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار در مهاجرت و مسائل مربوط به پناهندگان.

اتحادیه اروپا سرمایه گذاری صدها میلیون یورو در توقف درگیری ها در لیبی با هدف کاهش موج مهاجران تلاش برای رسیدن به اروپا است.

با توجه به AP بخش بزرگی از بودجه شده منحرف به شبکه های متشکل از شبه نظامیان قاچاقچیان و گارد ساحلی کاربرانی که بهره برداری از مهاجران.

kp/mm (AP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de